irbit
irbit
  31 sierpnia 2017 (pierwszy post)

Witam drogie Panie nurtuje mnie jedna rzecz więc napiszę ...
Kobieta według mężczyzny nie powinna robić sobie zbyt mocnego makijażu , zdjęć z doklejanymi uszami bo to trochę odpycha a nawet bardzo. Druga sprawa facet nie pies na kość nie leci a wieszaki no cóż winny zostać w szafie bo na nich tylko dobrze wiszą garnitury ... a po za tym podświadomie wybieramy partnerkę z lekko zaokroglona miednica ponieważ jest przystosowana do rodzenia potomstwa ... Jeszcze szukamy charakteru i charyzmy u partnerki aby się przy niej swobodnie czuć a prędzej czy później uroda przeminie i co wtedy ??? więc pozdrawiam Panie

RedRiding1978
RedRiding1978
  31 sierpnia 2017

Przez ostatnie 2 tygodnie, schudłam 20 kg. Nie jestem więc w Twoim typie d83dde02 Chwała panu d83dde0a

CuteNinja
CuteNinja
  31 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: nurtuje mnie jedna

Mi ciężko dojść do tego, co Cię właściwie nurtuje.
Makijaż, doklejone uszy, masa ciała czy co będzie, jak przeminie uroda? :D Wiesz, dziwnie jest czytać stwierdzenia typu "kobieta według mężczyzny", bo właściwie według którego mężczyzny? Każdy jest inny, tu nie ma co kreować jakiegoś schematu. Już pominę te gabaryty kobiece, bo na słowo "wieszak" to mi się nóż w kieszeni otwiera, a nie chcę robić niepotrzebnie awantur ;) ALE! Jeśli lubisz kobiety z lekkim makijażem - żaden problem, wybieraj wśród takich. Te mocniej wymalowane będzie lubił ktoś inny, zaręczam Ci, że nie będą poszkodowane. A jak przeminie uroda, to po wielu latach, jeśli to ta jedyna, wciąż będziesz patrzył na nią z zachwytem, bo w Twoich oczach zwyczajnie będzie piękna.
Maryla
Maryla
  31 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: podświadomie wybieramy partnerkę z lekko zaokroglona miednica ponieważ jest przystosowana do rodzenia potomstwa

Czyli co, skoro mam narzeczonego, a mam wąską miednicę, która pewnie wykluczy u mnie poród naturalny, powinnam się zastanawiać czy nasz związek to nie jest jakiś cud, bo jednak mnie wybrał? :woot:
Sarna
Sarna
  31 sierpnia 2017

podobno miednica i cialo sie podczas ciązy zmienia, czasem nawet to widac jak kobieta chodzi, ma dziwna pozycję i rozstaw nóg, chodzi troche jak kaczka i kołysze sie na boki czasem, oczywiście nie u każdej to widać dosłownie, ale szerzej nogi stawiają jak spory brzuch im ciąży.
Nie trzeba mieć szerokiej miednicy, bo tego gołym okiem nie widać kto jaką ma miednicę, szeroka dupa, to nie szeroka miednica.
Ale pewnie dużo cech po pra ludziach zostało i męzczyźni nadal wzrokowo i instynktownie oceniają, to tez jest normalne,
nic nadzwyczajnego, w nas kobietach też jest mnóstwo podobnych cech.

---
Tymczasem najadłam się nalesników, jadę chyba ostatni raz w tym roku na plażę;D

LorenzoAdam
LorenzoAdam
  31 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Kobieta według mężczyzny nie powinna robić sobie zbyt mocnego makijażu , zdjęć z doklejanymi uszami bo to trochę odpycha a nawet bardzo.



No to nie jestem mężczyzną, bo ta laska mnie kręci :ziober2:
irbit
irbit
  31 sierpnia 2017

hehe no ale ja mówię ze nikt nie lubi dziwieku peknietej miednicy hehe ... No cóż jedni wola córki drudzy matki no ale zdjęcia z uszami to przegięcie ...

irbit
irbit
  31 sierpnia 2017

Red wszystko fajne pięknie ale no sory metryka nie ta więc u mnie i u Zygmunta masz zonka

RedRiding1978
RedRiding1978
  31 sierpnia 2017

Masz racje. Mógłbyś być moim wujkiem d83dde1d

RedRiding1978
RedRiding1978
  31 sierpnia 2017

Irbit, skoro tak lubisz wycieczki osobiste, to powiedz mi jaką łajzą trzeba być, żeby realnej kobiecie pozwolić odejść i szukać w necie kolejnej łajzy podobnej do siebie?d83dde0a

irbit
irbit
  31 sierpnia 2017

nie pij tyle kawy bo ciśnienie ci skacze hmm nie powinnaś marzyć wszystkich swoją miarą Ps wobec byłej partnerki jestem fair i wywiązuje się ze wszystkiego co obiecałem żyjemy jak znajomi i łączy nas dziecko i tylko to a nie będę tkwil w zwiasku tylko dla idei ...

RedRiding1978
RedRiding1978
  31 sierpnia 2017

Ja nie pije kawy. Mamcia mówi, że smarkata jeszcze jestem, ale z wujkiem irbitem pozwoliła mi popisać d83dde1d

irbit
irbit
  31 sierpnia 2017

Może twoja zacna logika nie ogarnia tematy typu : różnica między zauroczeniem a miłością ja ogarnąłem to trochę za późno ale spróbowałem coś z tym zrobić żeby nie obudzić się w wieku 50 lat i stwierdzić ze zmarnowane mam życie

irbit
irbit
  31 sierpnia 2017

hehe ja pije ale bez cykori dlatego nie boję się zmian d83dde0f

RedRiding1978
RedRiding1978
  31 sierpnia 2017

Jakby mnie to i cały internet obchodziły Twoje relacje z Twoją byłą, to pewnie by o to pytali. Do spowiedzi idź do księdza

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.