Bartossss
Bartossss
  17 sierpnia 2017 (pierwszy post)

Ile średnio spędzacie czasu na fotce? :)))

TenSamotnyTyp
TenSamotnyTyp
  18 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: TenSamotnyTyp: a ty sobie pisz co chcesz, a i tak sram na cb a raczej spermie za kulturę. I jeszcze ta Twoja frustracjaTenSamotnyTyp: chwilowo są zainteresowane a potem olewają, Nie jestem tym zaskoczona, że takie przykre sprawy dosięgają tych, którzy na to zasługująTenSamotnyTyp: to po co same piszą debilki, a temat czas na fotce to temat bmozna w każdy sposób zinterpretować i ja właśnie tak zrobiłem i inne tematy też bedę robił, Nie obwiniam Cię, za to że jesteś taki a nie innyTenSamotnyTyp: a ty sobie pisz co chcesz, a i tak sram na cb a raczej spermie Powiem tyle...jesteś mistrzem elokwencji i podrywu. Oby tak dalej.... widząc taką piękną postawę z Twojej strony, każda Panna jest Twoja Chwała niebiosom że kobiety to widzą i czynią właśćiwie względem Twojej osobiy.TenSamotnyTyp: a raczej spermie Przykra wiadomośc dla społeczeństwa Serio, załóż kolejny temat z serii "ściana płacz na kobiety" , to może sie wypowiem (podkreślam ...może). Taki płacz forumowy na temat [...idiotek...] to oznaka wrażliwości Tylko zanim tak zrobisz, przemyśl czy czasem choć odrobinę Twojej winy w tym nie ma że masz w relacjach towarzyskich tak a nie inaczej. Z takim tematem i poglądami, Twój wskaźnik atrakcyjności osiągnie master level.

chamy też mają powodzenie :*
mrukowski
mrukowski
  18 sierpnia 2017
RexMundi
RexMundi: na szczęście sie wyleczyłem :D era Fotki minęłaRexMundi:

Wróci.

mrukowski

Sarsha
Sarsha
  19 sierpnia 2017

Elo jest tu ktoś z kielc

Adams111
Posty: 50 (po ~193 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 16
Adams111
  19 sierpnia 2017

Zamiast narzekać na fotce ze same zboki, chamy i same puste kobiety to lepiej wyjść wieczorem nie wiem do jakiegoś klubu, na miasto na jakąś imprezę i zagadać. Tutaj jak pisze po 50 gosci do jednej kobiety w tym 30 zbokow a reszta to puste teksty typu :Jesteś bardzo piękna kobieta i bla bla takie tam to nie dziwię się że im albo się nie chce odpisywać albo ktoś im się po chwili rozmowy nudzi.

Niebieskookaa1
Niebieskookaa1
  19 sierpnia 2017
Adams111
Adams111: Zamiast narzekać na fotce ze same zboki, chamy i same puste kobiety to lepiej wyjść wieczorem nie wiem do jakiegoś klubu, na miasto na jakąś imprezę i zagadać. Tutaj jak pisze po 50 gosci do jednej kobiety w tym 30 zbokow a reszta to puste teksty typu :Jesteś bardzo piękna kobieta i bla bla takie tam to nie dziwię się że im albo się nie chce odpisywać albo ktoś im się po chwili rozmowy nudzi.


Tani chwyt tego typu nie jest mądry. Są " ludzie i parapety " to moje motto i tego się trzymam d83dde09
IHSI
IHSI
  19 sierpnia 2017
Adams111
Adams111: Zamiast narzekać na fotce ze same zboki, chamy i same puste kobiety to lepiej wyjść wieczorem nie wiem do jakiegoś klubu, na miasto na jakąś imprezę i zagadać.

Co :szok: jeszcze gorzej radzisz , Kluby , Imprezy , Wieczorem na Miasto , tam dopiero zboki i chamy sie znajdują :rock:
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
wpis jest ukryty
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  19 sierpnia 2017

xd modki w formie ale czego wymagac od kogos u kogo ewolucja zakonczyla sie na poziomie pierwotniaka

irbit
irbit
  19 sierpnia 2017

tylko parę minut ... to wystarczy aby dostrzec elokwencje na forum ...

PatiskaWiernik
PatiskaWiernik
  23 sierpnia 2017

Fotka jest dla zbicia czasu;)

IHSI
IHSI
  23 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Fotka jest dla zbicia czasu;)

Dobrze powiadasz , nawet nie wiem kiedy mi te 10 lat tu zleciało , faktycznie Fotka jest do zbicia czasu :ziober:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.