Bartossss
Bartossss
  17 sierpnia 2017 (pierwszy post)

Ile średnio spędzacie czasu na fotce? :)))

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  17 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: i wy robicie zło kobiety i taka jest prawda

Proszę... bez wyrywania z kontekstu zatem. Jak jest Twoja prawda?
IHSI
IHSI
  17 sierpnia 2017

Oj ładnie oceniasz większość osób tutaj od debili :nie: ładnie :diabel:

TenSamotnyTyp
TenSamotnyTyp
  17 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: TenSamotnyTyp: i wy robicie zło kobiety i taka jest prawda Proszę... bez wyrywania z kontekstu zatem. Jak jest Twoja prawda?

prawda jest taka, ze wiekszosc lal lub zwyczajnych dam fotkowych nie zna dobrze a juz ma w dupie po minucie i tylko happy gdy komentarz lub ocena bedzie a tak nawet nie odpisze i jak miec motywacje do poznawania skoro człowiek pracuje a w domu tez cos robi i wieczory wolne tylko
Niebieskookaa1
Niebieskookaa1
  17 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Raczej codziennie, no chyba że coś mi wypadnie.....

Mam tak samo d83dde09
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  17 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: prawda jest taka, ze wiekszosc lal lub zwyczajnych dam fotkowych nie zna dobrze a juz ma w dupie po minucie i tylko happy gdy komentarz lub ocena bedzie

Szczerości za grosz :nie: I co z tego że nie odpisują? Mają do tego prawo. Załóż temat w tej sprawie a bedziesz cool. :brawo:. Założ stosowny temat i nie kalajmy bardziej regulaminu . Książke czytanie ze zrozumieniem pewnie zjadłeś w podbazie d83dde1a Czytaj temat ( Ile średnio spędzacie czasu na fotce? :)))) Nie co tu robimy tylko ile czasu tu spędzamy. Moja obszerna wiadomość ,miała tylko na celu sprowadzenie konwersacji z Twojej strony do :offtopic: Dynamiczna interakcja. Zapewne rozumiesz. Pozdrawiam i dobranocd83dde18
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  17 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam tak samo

Ale to życie jest dziurawe, ciągle coś wypada :crylol:
Niebieskookaa1
Niebieskookaa1
  17 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale to życie jest dziurawe, ciągle coś wypada

Potrafi zaskoczyć d83dde02
IHSI
IHSI
  17 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Załóż temat w tej sprawie a bedziesz cool. .


Zgadzam się.
A co do tematu pisałem że w wolnym czasie spędzam tu czas , dodam jeszcze taką małą drobniostkę od siebie że w pracy nawet co chwilkę zerkam z tel na Fotkę :ziober2:
TenSamotnyTyp
TenSamotnyTyp
  17 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: TenSamotnyTyp: prawda jest taka, ze wiekszosc lal lub zwyczajnych dam fotkowych nie zna dobrze a juz ma w dupie po minucie i tylko happy gdy komentarz lub ocena bedzie Szczerości za grosz I co z tego że nie odpisują? Mają do tego prawo. Załóż temat w tej sprawie a bedziesz cool. . Założ stosowny temat i nie kalajmy bardziej regulaminu . Książke czytanie ze zrozumieniem pewnie zjadłeś w podbazie Czytaj temat ( Ile średnio spędzacie czasu na fotce? :)))) Nie co tu robimy tylko ile czasu tu spędzamy. Moja obszerna wiadomość ,miała tylko na celu sprowadzenie konwersacji z Twojej strony do Dynamiczna interakcja. Zapewne rozumiesz. Pozdrawiam i dobranoc

to po co same piszą debilki, a temat czas na fotce to temat bmozna w każdy sposób zinterpretować i ja właśnie tak zrobiłem i inne tematy też bedę robił, a ty sobie pisz co chcesz, a i tak sram na cb a raczej spermie
Niebieskookaa1
Niebieskookaa1
  17 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A co do tematu pisałem że w wolnym czasie spędzam tu czas , dodam jeszcze taką małą drobniostkę od siebie że w pracy nawet co chwilkę zerkam z tel na Fotkę

To się nazywa " spędzam każdą wolną chwilę i nic mnie nie powstrzyma " xD d83dde02d83dde1d
mrukowski
mrukowski
  17 sierpnia 2017

Nie wiem czemu?, ale coś mnie tutaj ciągnie. Wpadam na chwilę, sprawdzam tematy, zerknę na nowe fotki i uciekam. Prawie jak moderator.

VVojtaX
wpis jest ukryty
IHSI
IHSI
  18 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: To się nazywa " spędzam każdą wolną chwilę i nic mnie nie powstrzyma " xD


Tak jak i mnie :-) , ale co jedynie może mnie powstrzymać to nagła choroba ale odpukać to żeby tak się nie stało :mleko:
CuteNinja
CuteNinja
  18 sierpnia 2017
Bartossss
Bartossss: Ile średnio spędzacie czasu na fotce?

Stanowczo za dużo.
Niebieskookaa1
Niebieskookaa1
  18 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak jak i mnie :-) , ale co jedynie może mnie powstrzymać to nagła choroba ale odpukać to żeby tak się nie stało

Pomimo przeziębienia też można spędzać tak czas d83dde1cd83dde02
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.