Pawelek920
Pawelek920
  7 sierpnia 2017 (pierwszy post)

Siema, mam takie jedno pytanie po co kobiety zakladaja konto na fotce zeby sie dowartosciowac ? Czy zeby poczytac komplementy na swoj temat ? 90% kobiet nie odp na wiadomosci i faceta i tak tu nie znajdzie w sumie sie nie dziwię , jak kazdy facet pisze fajne cycki napisz priv, jak sie wam tak bardzo chce towejdzcie na rokse tam macie do wyboru do koloru 150zl za godz to nie duzo.Pzdr

PP01
Posty: 38 (po ~171 znaków)
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 7
PP01
  20 sierpnia 2017

sluchaj jak kreca cie zwierzaki to twoja sprawa...
wole byc prawiczkiem niz swinie ru***c

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  20 sierpnia 2017

do siebie nie rownaj ciepluchu bo jedyne cycki jakie widziales to u krasuli na lace zreszta sugerowanie ze ktoras chcialaby je pokazac ? chyba za pieniadze ale tych tez nie masz xd

PP01
Posty: 38 (po ~171 znaków)
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 7
PP01
  20 sierpnia 2017

ciepluchu? co to znaczy? powiem ci ze nawet zal mi ciebie troszke :) a jak masz taka kulture do kobiet to zycze powodzenia :)

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  20 sierpnia 2017

wskaz mi tu prawdziwa kobiete, czekam

PP01
Posty: 38 (po ~171 znaków)
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 7
PP01
  20 sierpnia 2017

a co to koncert zyczen? d83dde04 poza tym co masz na mysli piszac prawdziwa kobiete?

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  20 sierpnia 2017

no widac swiezak skoro nie wie czym sie charakteryzuje prawdziwa kobieta pewnie tylek i cycki to dla ciebie spelnienie marzen xd

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  20 sierpnia 2017

zreszta nie trudz sie wez oddech i uswiadom sobie ze wiekszosc tutaj to pijawki

PP01
Posty: 38 (po ~171 znaków)
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 7
PP01
  21 sierpnia 2017

Ja tyłek i cycki to tylko w gazetach widziałem... zadając pytanie myślałem że mnie uswiadomisz

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  23 sierpnia 2017
AmongUs
AmongUs: zreszta nie trudz sie wez oddech i uswiadom sobie ze wiekszosc tutaj to pijawki


to Ty takie rzeczy piszesz ? :D zawsze mialem cie za kobiecego przydupaska :D
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  23 sierpnia 2017

buahaha. tak to skomentuje kobiety to moje przydupaski i stoja w kolejce laszac sie o chwile atencji

wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  23 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: kobiety zakladaja konto na fotce zeby sie dowartosciowac

tak
Konto usunięte
Konto usunięte: zeby poczytac komplementy na swoj temat

tak
Konto usunięte
Konto usunięte: 90% kobiet nie odp na wiadomosci

tak
Konto usunięte
Konto usunięte: kazdy facet pisze fajne cycki napisz priv

tak
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  23 sierpnia 2017

ale opalone bolce to za nastepnym zakretem tutaj nie masz czego szukac

Michalkociak
Posty: 2 (po ~291 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
Michalkociak
  27 sierpnia 2017

Problemem nie sa faceci ani dziewczyny jest niz zanik podstawowych wartosci jak i u dziewczyn tak i faceta nie odposuja nie wiesz czemu mam dobry pomysl zaloz konto jako dziewczyna wstaw pare niezlych fotek z neta i sie dowiesz 50 70 wiadomosci dziennie to nie wiele nie mozna spk na kazda odp 90 % to fajna jestes itp aby tylko przeleciec tak samo maja przystojni faceci laski sie narzucaja wrecz pchaja na przyrodzenie a bedzie jeszcze gorzej zuborzenie uczuc zdebilenie narodu witamy w 21 wieku

AIVAS
Posty: 302 (po ~189 znaków)
Reputacja: -104 | BluzgometrTM: 9
AIVAS
  28 sierpnia 2017

Bo one są nastawione na jak największy sukces reprodukcyjny. Już dowiedziono, że kobiecie w zależności od dni, podobają się różne twarze. Jak jest najbardziej płodna to podobają jej się męskie ostre rysy twarzy, agresywni i pewni siebie faceci. Jak jej hormony opadają to zaczynają jej się podobać "misiowaci" faceci. Mili, ulegli z owalną twarzą. Więc wygląda to tak: zapłodni mnie samiec agresywny, przystojny. A dzieci wychowa mi typ o profilu zniewieściałym.

Tak wiem, panie pewnie krzepiąco zaprzeczą ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.