Pawelek920
Pawelek920
  7 sierpnia 2017 (pierwszy post)

Siema, mam takie jedno pytanie po co kobiety zakladaja konto na fotce zeby sie dowartosciowac ? Czy zeby poczytac komplementy na swoj temat ? 90% kobiet nie odp na wiadomosci i faceta i tak tu nie znajdzie w sumie sie nie dziwię , jak kazdy facet pisze fajne cycki napisz priv, jak sie wam tak bardzo chce towejdzcie na rokse tam macie do wyboru do koloru 150zl za godz to nie duzo.Pzdr

RedRiding1978
RedRiding1978
  8 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Siema, mam takie jedno pytanie po co kobiety zakladaja konto na fotce zeby sie dowartosciowac ?


A po co Ty założyłeś tutaj konto? Po to żeby się w oczach kobiet dowartościować?
zacny
zacny
  8 sierpnia 2017

Nie no. Co za dyskusja bezsensowna...
ja fajny temab założyłem :(

Pawelek920
Pawelek920
  8 sierpnia 2017

Po gowno , z mojego posta idzie wywnioskować po co zalozylem konto a wiekszosc facetow to utrudnia , jak jestes taka nie kumata to nie pisz wiekszosc wie o co chodzi a reszta filozofuje i lapie za slowka .

zacny
zacny
  8 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Po gowno , z mojego posta idzie wywnioskować po co zalozylem konto a wiekszosc facetow to utrudnia , jak jestes taka nie kumata to nie pisz wiekszosc wie o co chodzi a reszta filozofuje i lapie za slowka .


Kurka wodna, masz rację.
Filips09
Filips09
  8 sierpnia 2017

niesamowite

RedRiding1978
RedRiding1978
  8 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: wiekszosc wie


że np takim jak ty

Konto usunięte
Konto usunięte: gowno


Nie warto sobie rąk brudzić i pewnie dlatego nie odpisują, ale to tylko

Konto usunięte
Konto usunięte: kumate


Wiedzą o co chodzi
irbit
irbit
  8 sierpnia 2017

ble ble ble ... śmiać się czy płakać ... era Internetu to jakiś absurd kto chce poznawać normalnych ludzi powinien wiedzieć że retro jest teraz na czasie i niech po prostu powie dziewczynie obok w sklepie cześć lub dzień dobry ... a nie szuka jej na fb fotce czy pozdrowi ja na jakimś spottet ... jeszcze trochę i będziemy zakładać rodzinę przez neta ...

GRADEK83
GRADEK83
  8 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: zeby sie dowartosciowac ?

Tylko wyłącznie po to ...
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy zeby poczytac komplementy na swoj temat ?

A to nie to samo ?
Konto usunięte
Konto usunięte: 90% kobiet nie odp na wiadomosci i faceta

Bo te do których piszesz mają zawalone PW zdjęciami członków i propozycjami o sex więc nawet z tej opcji nie korzystają.... prędzej zagadasz komentując w jakis ORYGINALNY sposób jej zdjęcie a jeśli ma zablokowane komentowanie to już tylko cudem jakims może ci się udać nawiązać kontakt.
Konto usunięte
Konto usunięte: towejdzcie na rokse tam macie do wyboru do koloru 150zl za godz to nie duzo.Pzdr


Reklama
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  17 sierpnia 2017

Wiadomo ze komplementy bardziej dzialaja na laski niz na kolesi wiec wiadomo po co to robia :D smiesznie zalosne teksty- to wina facetow :D :D dobre

Panthera
Panthera
  19 sierpnia 2017

Zawsze sie znajdzie jakiś kretyn ktory zada po raz tysięczny to samo pytanie o kobietach. Zawsze.

IHSI
IHSI
  19 sierpnia 2017
Panthera
Panthera: Zawsze sie znajdzie jakiś k••••n ktory zada po raz tysięczny to samo pytanie o kobietach. Zawsze.

Szkoda już nawet się wypowiadać w takich tematach , bezsensowne to już jest :ziober2:
Panthera
Panthera
  19 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Szkoda już nawet się wypowiadać w takich tematach , bezsensowne to już jest


szkoda tylko, ze przez takich ludzi coraz wiecej facetów rowniez ma problemy ze zrozumieniem kobiet, a potem wierzą w jakieś mity na ich temat i wielkie zdziwienie, ze okazują sie nieprawdziwe.
IHSI
IHSI
  19 sierpnia 2017
Panthera
Panthera: wierzą w jakieś mity

Jak wierzą to już ich sprawa , nie wnikam w to :)
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  19 sierpnia 2017
Panthera
Panthera: IHSI: Szkoda już nawet się wypowiadać w takich tematach , bezsensowne to już jest szkoda tylko, ze przez takich ludzi coraz wiecej facetów rowniez ma problemy ze zrozumieniem kobiet, a potem wierzą w jakieś mity na ich temat i wielkie zdziwienie, ze okazują sie nieprawdziwe.


Zdziwnienie że okazuja sie nieprawdziwie :D :D :D :D :D
Panthera
Panthera
  19 sierpnia 2017
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Zdziwnienie że okazuja sie nieprawdziwie :D :D :D :D :D


bo stereotypy nie są prawdziwe. Czego nie rozumiesz?

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wierzą to już ich sprawa , nie wnikam w to :)


tylko ze to potem utrudnia życie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.