Pawelek920
Pawelek920
  7 sierpnia 2017 (pierwszy post)

Siema, mam takie jedno pytanie po co kobiety zakladaja konto na fotce zeby sie dowartosciowac ? Czy zeby poczytac komplementy na swoj temat ? 90% kobiet nie odp na wiadomosci i faceta i tak tu nie znajdzie w sumie sie nie dziwię , jak kazdy facet pisze fajne cycki napisz priv, jak sie wam tak bardzo chce towejdzcie na rokse tam macie do wyboru do koloru 150zl za godz to nie duzo.Pzdr

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  19 sierpnia 2017
Panthera
Panthera: BekaZciebieModzie: Zdziwnienie że okazuja sie nieprawdziwie :D :D :D :D :D bo stereotypy nie są prawdziwe. Czego nie rozumiesz?IHSI: Jak wierzą to już ich sprawa , nie wnikam w to :) tylko ze to potem utrudnia życie.


Ja wiem ze coś takiego nie miesci sie w Twoim feministycznym móżdżku :D
Panthera
Panthera
  19 sierpnia 2017
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Ja wiem ze coś takiego nie miesci sie w Twoim feministycznym móżdżku :D


nawet nie wiem o czym mówisz, bo nawet nie potrafisz poprawnie zacytować fragmentu, do którego się odnosisz.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  19 sierpnia 2017
Panthera
Panthera: BekaZciebieModzie: Ja wiem ze coś takiego nie miesci sie w Twoim feministycznym móżdżku :D nawet nie wiem o czym mówisz, bo nawet nie potrafisz poprawnie zacytować fragmentu, do którego się odnosisz.


To pewnie dlatego że jestem mężczyzną :D Nawet jesli bym potrafil to i tak bys nie zrozumiala :D
Panthera
Panthera
  19 sierpnia 2017
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: To pewnie dlatego że jestem mężczyzną :D


pewnie dlatego, że jesteś głąbem.

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Nawet jesli bym potrafil to i tak bys nie zrozumiala :D


Bo głąbów ciężko mi zrozumieć.
IHSI
IHSI
  19 sierpnia 2017
Panthera
Panthera: tylko ze to potem utrudnia życie.

Nie tylko to koniecznie musi nam utrudniać życie , jest dużo innych rzeczy co utrudniają nam życie. ☺
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  19 sierpnia 2017
Panthera
Panthera: BekaZciebieModzie: To pewnie dlatego że jestem mężczyzną :D pewnie dlatego, że jesteś głąbem.BekaZciebieModzie: Nawet jesli bym potrafil to i tak bys nie zrozumiala :D Bo głąbów ciężko mi zrozumieć.


Bo po prostu jestes tępa dzida z której wszyscy sie smieja :D Ty prostego zdania nie rozumiesz a dopiero innych ludzi :D
Panthera
Panthera
  19 sierpnia 2017
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Bo po prostu jestes tępa dzida


odezwal sie, tępy chooj :D

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: z której wszyscy sie smieja :D


tu sie kazdy z każdego śmieje, nie dziwi mnie to.

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Ty prostego zdania nie rozumiesz a dopiero innych ludzi :D


Jak nie umiesz poprawnie pisać, to jak mam to zrozumieć?
Nie będe dyskutować z taką amebą jak ty.
PP01
Posty: 38 (po ~171 znaków)
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 7
PP01
  19 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Tracę przy bliższym poznaniu.

kompletnie sie nie zgadzam! :P
aneszka2511
Posty: 1 (po ~31 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 145
aneszka2511
  19 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Piszesz, że nie kumasz dziewczyn, ale zauważasz, że problemem są faceci ... Kumać dziewczyny to z założenia trudne zadanie. Gdybys dziennie dostawał 200 wiadomości od zboków, to też byś miał problemy z rozróżnieniem kto jest kto i wolał czasem nie odpisywać. Spróbuj inaczej skupić na sobie uwage np. Na czacie lub na forum ;) i Cierpliwości kolego ;) cenne znajomości wymagają czasu ;)

oooo! otóż to :) ! brawo ty.
CuteNinja
CuteNinja
  20 sierpnia 2017
PP01
PP01: kompletnie sie nie zgadzam! :P

Ćśśśśśśśśśśśśśśśś! :ninja:
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  20 sierpnia 2017

a co niby moze soba reprezentowac. i cokolwiek zyskiwac przy jakimkolwiek poznaniu zindoktrynowana regulaminem fotki przedstawicielka moderacji xd

CuteNinja
CuteNinja
  20 sierpnia 2017
AmongUs
AmongUs: a co niby moze soba reprezentowac

Masz ten luksus, że nigdy się nie dowiesz, więc po co w ogóle się w to zagłębiać? ;>
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  20 sierpnia 2017

zawsze mnie intryguje co popycha tubylcow do upodlenia sie i dorwania sie do fotkowego koryta mi honor nigdy by na to nie pozwolil xd a co do reszty nie bafz taka pewna swinko bo to cie zgubi xd×2

PP01
Posty: 38 (po ~171 znaków)
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 7
PP01
  20 sierpnia 2017
AmongUs
AmongUs: zawsze mnie intryguje co popycha tubylcow do upodlenia sie i dorwania sie do fotkowego koryta mi honor nigdy by na to nie pozwolil xd a co do reszty nie bafz taka pewna swinko bo to cie zgubi xd×2


swinke to ty wez sobie do lozka i do niej tak rozmawiaj!
mnie od zawsze intrygowalo czym kieruja sie tacy ludzie jak ty...
moze to wina trudnego dziecinsta? ale w zadnym wypadku to nie usprawiedliwia takiego zachowania!
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  20 sierpnia 2017

prawiczku zdradze ci tajemnice jak chcesz zaliczyc to zacznij sie podlizywac namacalnym loszkom bo twoje bialorycerstwo wzbudza tu tylko smiech

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.