irbit
irbit
  19 lipca 2017 (pierwszy post)

Tak jak w temacie , budzisz się rano i możesz wszystko łamać prawa fizyki, wywoływać różne zeczy wpływać na wolę innych ludzi itp

Johnson
Johnson
  24 lipca 2017
AmongUs
AmongUs: haha sie tak nie ciesz tylko uwolnik mnoe z cl to inaczej podyskutujemy o powodach twojego ppbytu w Norwegii eh i za takie polki pozniej trzeba sie tlumaczyc

Norwegia? duzo podrozuje ale nigdy mnie tam nie bylo. Moze Brejvika widziales nie mnie :rotfl:
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  24 lipca 2017
AmongUs
AmongUs: podyskutujemy o powodach twojego ppbytu w Norwegii

To moja sprawa lukrowany pierniczku, goferku z bitą śmietaną....ajj przepraszam takie coś omijam szerokim łukiem.

AmongUs
AmongUs: eh i za takie polki pozniej trzeba sie tlumaczyc

Niech każdy tłumaczy się za siebie w razie konieczności. Marne te Twoje próby wyprowadzenia mnie z równowagid83dde02
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  25 lipca 2017

ja cie nie mam zamiaru wyprowadzac z rownowagi dziecinko ale ze tobie tu podobne robia antyreklame to juz bardziej

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  25 lipca 2017

podyskutowsc o tym mozemy zatem przy lososiu

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  25 lipca 2017

Marketing to nie moja branża szanowny ty. I właśnie z takiego powodu trafiłeś (tak dokładnie ty) trafiłeś na CL, Twoje zaskoczenie jest wręcz ujmujące :crylol:

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  25 lipca 2017

nie jest to zaskoczenie tylko pewna stala xd poza tym w innej dziedzinie sie poruszam na tamtejszym terenie xd

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  25 lipca 2017
AmongUs
AmongUs: poza tym w innej dziedzinie sie poruszam na tamtejszym terenie xd

Pozwój ze dalszą konwersację z takim trollem jak ty sprowadzę do ogólnej netykiety forumowej. O ile wiesz co to jest :oops: Moje poglądy polityczne bardzo cię uraziły że taki jestes miły i czarujący? Czy moze dawne forumowe spory? twoje pobudki intelektualne w tej sprawie mało mnie obchodzą. twoje domysły są iście prostackie. kolejny raz starasz sie cos wmawiać :w00tjump: jesli chodzi o dalszą naszą konwersacje, pozdrawiam i przesyłam soczystego buziaka....pa mordo
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  25 lipca 2017

a twoje cv z wiadomym doswiadczeniem mnie tym bardziej
do zobaczenia na lotnisku w Oslo

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.