irbit
irbit
  19 lipca 2017 (pierwszy post)

Tak jak w temacie , budzisz się rano i możesz wszystko łamać prawa fizyki, wywoływać różne zeczy wpływać na wolę innych ludzi itp

irbit
irbit
  23 lipca 2017

hmm no nie mówimy o zabawie w Boga ... gdyż każdy jest Bogiem we własnym świecie i może fi swobodnie kształtować jak chce tylko o super mocy d83dde1c

Sarna
Sarna
  23 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: ko o super mocy

no ja w przenośni tak napisałąm, manipulowanie ludźmi to trochę jak zabawa w Boga, nie mam dosłowie a myśli wszystkiego tego co Bóg "niby" robił.
Wyobraź sobie kilka dni zbawiasz swiat, robiąc tylko dobre uczynki, bo pewnie to mas zna myśli, musiałbyś sie ukrywac, bo prędzej czy później ktos bedzie chciał poznać twoje moce, chyba ze trwałoby to jeden dzień a Ty bys się tym nie chwalił:D
mrukowski
mrukowski
  23 lipca 2017

Zesłałbym potop, a potem przeprosił.

Sarna
Sarna
  23 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Zesłałbym potop, a potem przeprosił.

"taki mamy klimat"
mrukowski
mrukowski
  23 lipca 2017
Sarna
Sarna: taki mamy klimat"

https://www.youtube.com/watch?v=Q1_HfhtB5eo
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  23 lipca 2017

zaliczyc przynajmniej 45% fotkowiczek ale akurat do tego nie potrzebuje zadnych boskich mocy

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  24 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: 500+ owszem ale tylko gdy oboje rodziców pracuje.Proste połączenie polityki społecznej z polityką pracy, Zachęcać a nie rozleniwiać Każdy wie z czym wiąże się takowy krok. Spadek bezrobocia. Tu mamy odwrotny skutek, ludzie porzucają prace bo państwo płaci.

Dziwne pomysły. Wykluczyłabyś jednym łatwym ruchem samotnych rodziców. Pieniądz wystarczy że krąży ciągle w obiegu zamiast być trzymany w skarpecie a napędza PKB. Z tym rozleniwianiem to też nie jest tak. Słyszałem że w niektórych miastach bezrobocie wynosi 3% czyli jest bliskie naturalnemu. Inaczej mówiąc nie pracuje ten kto nie chce lub poszukuje innej pracy niż dotychczasowa.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  24 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Słyszałem że w niektórych miastach bezrobocie wynosi 3% czyli jest bliskie naturalnemu.

:crylol: jest sezonowy spadek bezrobocia. Ale miej wiare w to co mówią.d83dde0f Każdy ma swój rozum i widzi to i owo.
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  24 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: sezonowy spadek bezrobocia

Sezonowy to w rolnictwie na wsiach a ja piszę o stałej tendencji.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Johnson
Johnson
  24 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: gdybyś miała/miał boska moc

Nie ma co gdybac, zyjmy realią ktorą nas otacza. Ta nasza realia mowi ze jestesmy istotami ludzkimi, smiertelnikami wiec nie ma sensu ani gdybac o boskiej mocy ani sie porownac do Boga.

Tak bardzo nienawidzisz byc czlowiekiem ze marzysz o boskiej mocy?
fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  24 lipca 2017

Gdybym posiadał taką moc nawet na 12h, To ja bym w pierwszej kolejności teleportował bym się do pewnej dziewczynie z forum i schował bym się gdzieś w łazience i podglądał tę dziewczynę ;D
A tak na serio , to bym zmienił wszystkich polityków , bo niszczą tę Polskę , Zaraz będą psoty , znowu temat o polityce. bla bl a bla
Na pewno chciałbym się teleportować na planetę i dowiedzieć się czy naprawdę istnieją obce cywilizacje ;D

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  24 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: stałej tendencji.

Stała tendenja pracy na budowie na "czarno" wyjazd za granicę na choćby truskawki i inne płody rolnicze. Ale warto aby ktoś udostępnił osobny temat o polityce, nie róbmy dalej dygresjid83dde09
CuteNinja
CuteNinja
  24 lipca 2017
fristajla
fristajla: teleportował bym się do pewnej dziewczynie z forum i schował bym się gdzieś w łazience i podglądał tę dziewczynę ;D

Olaboga!
fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  24 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Olaboga!

Temat o Bogu jest tematem szeroka rzeka , ja przypuszczam iż, Bóg stworzył nas na innej planecie niż dotychaczas mieszkamy i dlatego wierzymy w Boga , bo nas stworzył i daje miłość i uwielbienie i piękne dziewczyny , każdy z nas ma władzę ,jakiś magiczny talent ,magiczną magię , każdy z nas potrafi przepowiedzieć przyszłość d83dde1c

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  24 lipca 2017
fristajla
fristajla: teleportował bym się do pewnej dziewczynie z forum i schował bym się gdzieś w łazience i podglądał tę dziewczynę ;D

:ble: jeszcze teleskop sobie kup, będziesz widział więcej :crylol:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.