irbit
irbit
  19 lipca 2017 (pierwszy post)

Tak jak w temacie , budzisz się rano i możesz wszystko łamać prawa fizyki, wywoływać różne zeczy wpływać na wolę innych ludzi itp

wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  21 lipca 2017

latanie,czytanie w myslach,niewidzialność

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  21 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego?

Jeśli wkraczamy w kwestię wybitnych Polaków. Kogo masz na myśli? To ułatwi mi wyjaśnienied83dde0a
irbit
irbit
  21 lipca 2017

Chyba Andrzeja od sex afery

mrukowski
mrukowski
  21 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Kogo masz na myśli?

Piłsudzki, Kopernik, Skłodowska... Dmowski, Kościuszko i Zawisza Czarny...
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  21 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Kopernik, Skłodowska

Ci popadną w zachwyt, reszta powiesi się na najbliższym drzewie, gdy tylko zobaczy co się dziejed83dde14
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  21 lipca 2017

Nie wskrzeszajcie polityków bo byłoby gorzej ;)

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  21 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: polityków

Opierając się na historii powszechnej (nie tej z internetu gdzie artykuł może dodać każdy, dosłownie każdy) nie popadając w czasy po drugiej wojnie światowej, politycy w większości działali dla sprawy a nie własnej korzyści. Czy Kościuszko, Pilsudski,Pilecki, Dmowski, Traugutt , Paderewski napychał własną kiesę za to co robił? Owszem,zapewne miał przywileje za to co robił Z góry uprzedzam ze jestem apolityczna, Ale Ci dawni nie traktowali obywateli jak koni pociągowych. Działali dla sprawy i często oddawali za to życie
Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  22 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Opierając się na historii powszechnej (nie tej z internetu gdzie artykuł może dodać każdy, dosłownie każdy) nie popadając w czasy po drugiej wojnie światowej, politycy w większości działali dla sprawy a nie własnej korzyści. Czy Kościuszko, Pilsudski,Pilecki, Dmowski, Traugutt , Paderewski napychał własną kiesę za to co robił? Owszem,zapewne miał przywileje za to co robił Z góry uprzedzam ze jestem apolityczna, Ale Ci dawni nie traktowali obywateli jak koni pociągowych. Działali dla sprawy i często oddawali za to życie

Jak mamy nie mieć polityków, dla których liczą sie tylko osobiste korzyści, skoro cały czas głosujemy na te same mordy? Mamy dosyć jednych to głosujemy na drugich, tych też mamy dosyć to dla odmiany zagłosujemy znowu na tych pierwszych i tak w kółko.
irbit
irbit
  22 lipca 2017

niby masz wybór a innych kandydatów brak ... czy nie jest tak że dogadają się my teraz a Wy za 4 lata i wszyscy mają pełne sakwy

Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  22 lipca 2017

Dogadali się tak już przy okrągłym stole.

koles89
koles89
  22 lipca 2017

Ja bym chciał zamieniać się w zwierzęta np. W takiego gołębia i polecialbym do Warszawy i bym nasral na polityka w trakcie przemówieniad83dde01 a później berlin Bruksela Paryż Londyn Waszyngton Tokio Peking Moskw i tak bym sobie latał po świecie.

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  22 lipca 2017
Adrian3303
Adrian3303: Mamy dosyć jednych to głosujemy na drugich, tych też mamy dosyć to dla odmiany zagłosujemy znowu na tych pierwszych i tak w kółko.

Takie spoleczeństwo, nic nie poradzisz. Tez patrzą że ktoś da im rybę, wypatroszoną, pięknie usmażoną z ziemniaczkami, sosem koperkowym i jeszcze gratis pakiecik surówek. I to jest podejście władzy, uciszyć naród, dać 500 na każde dziecko w jedną kieszeń a wyciągną 2-3 razy tyle z drugiej kieszeni. Mam tylko jedno pytanie do tych mądrzejszych (bez urazy). Skoro rządzą ekonomiści, prawnicy jak mniemam wybitni, dlaczedo resorty nie działają wspólnie? 500+ owszem ale tylko gdy oboje rodziców pracuje.Proste połączenie polityki społecznej z polityką pracy, Zachęcać a nie rozleniwiać Każdy wie z czym wiąże się takowy krok. Spadek bezrobocia. Tu mamy odwrotny skutek, ludzie porzucają prace bo państwo płaci. I gdzie tu wracać mimo szczerych chęci? Do czego wracać?
Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  22 lipca 2017

Wybitni ekonomiści? Proszę Cię :D Minister finansów, który grzebie w ustawie o nadzorze nad rynkiem finansowym, a nawet nie ma pojęcia jak działa dźwignia finansowa... Oni są tacy wybitni, że równie dobrze my moglibyśmy być na ich miejscu.

irbit
irbit
  23 lipca 2017

nie no weź mnie nie rozbawiaj, samotna matka 2 dzieci z opieki i różnych dodatków wyciąga ok 5000 tyś do tego pensja chłopaka z którym pracuje 2600 na rękę i ona wcale nie mus pracować

Sarna
Sarna
  23 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: budzisz się rano i możesz wszystko łamać prawa fizyki, wywoływać różne zeczy wpływać na wolę innych ludzi itp

nie chciałabym az tak bawić sie w Boga, bo prędzej czy później ktos by a mnie zastawił pułapkę i skończyłoby się to źle.
Ja chciałąbym przemieszczac się w róże czasy i miejsca, poznać świat z przeszłości i przyszłosci, podróżować po świecie na pstryknięcie palcem.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.