CuteNinja
CuteNinja
  18 lipca 2017 (pierwszy post)

Ahoj!
Dla oderwania od smutnej rzeczywistości pogadajmy o zwierzaczkach. Macie? Chcielibyście mieć? Co, skąd, jak, dlaczego? Foteczki mile widziane (zwierząt, nie Wasze) d83dde0f

LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  20 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ahoj!




moje psy wojny .
Jacek82
Jacek82
  20 lipca 2017
Przecież ten maluch nie ma szans
GRADEK83
GRADEK83
  20 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Sonia. We wrześniu będzie miała dwa lata. Jest szalona, nieposłuszna, ale kochana i wcale nie głupia. :) Właścicielka miotu, z którego pochodzi oddała ją i trzy inne pieski do babki, której dziecko zadusiło dwa psy z tego miotu. Uznała, że nie będzie ryzykować i dwa pozostałe pieski (psa i moją Sonie(miały 3 miesiące)) zapakowała w wór, zawiązała i wrzuciła do pobliskiego wyrobiska. Psiaki na szczęście znalazł mój kolega. Po "odłowieniu" wora otworzył go. Drugi piesek uciekł, a Sonia została, bo była zbyt słaba i wystraszona. Kolega wrzucił ogłoszenie na fb, że maluch szuka domu. Od razu się w niej zakochałam. I jest u mnie. Jest szczęśliwa i przede wszystkim bezpieczna. :)

Ludzie to jednak ścierwa jestem z ciebie dumny BRAWO TY A suczka śliczna :D
LostInTheEcho
LostInTheEcho
  20 lipca 2017

Ja też jestem z siebie dumna! :D Ja uratowałam ją, a ona mnie :). Będzie ze mną całe swoje życie. Oby jak najdłuższe :)

CuteNinja
CuteNinja
  20 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam węża

Chciałabym mieć węża, ale takiego serio, a nie tam w rozporku ;o One mają taaaaaaakie słodkie pyszczki d83ddc0d
Konto usunięte
Konto usunięte: zwierzaki się szybko nudzą

Jeśli Tobie zwierzęta szybko się nudzą, to zdecydowanie nie są dla Ciebie :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Za rok bede miala

Trzymam kciuki!
LockOn
LockOn: psy wojny

Ale dziko :D
GRADEK83
GRADEK83
  20 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: One mają taaaaaaakie słodkie pyszczki

Odkąd w Polsce wyniszczono rolnictwo i już mało kto uprawia ziemię w dodatku pełno ugorów się porobiło coraz więcej ziemi jest dzika i zauważyłem przynajmniej w moich rejonach że pojawiły się zwierzęta których w ogóle nie było pełno saren dzików dzikich ptaków drapieżnych i nie tylko plus zaskrońce żmije zwłaszcza pełno ich na drogach gdzie wychodzą się grzać ale niestety źle się to dla nich kończy...Kiedyś jedynie w Bieszczadach mogło się trafić na takie gady.
LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  20 lipca 2017
Jacek82
Jacek82: Przecież ten maluch nie ma szans

Ten mops to samica Alfa d83dde01
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  20 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mam zwierzaka i nigdy mieć nie będę Nie ma się warunków na trzymanie zwierząt

Dla chcącego nic trudnego, ale Twoja postawa cieszy. Powiew odpowiedzialności. Tysiące ludzi mieszkają w małych mieszkaniach jednen lub dwa pokoje i nie mają problemu z posiadaniem pieska lub kotka. Jeśli nie czujesz się na siłach do takiego obowiązku , nie chcesz zwierzakowi zrobić krzywdy to plusik dla Ciebie. Jeśli pałasz chęcią posiadania zwierzaka zapytaj weterynarza o najmniej wymagającą rasę lub poszukaj malutkiego kundelka, który nie zawali pół korytarza w małym mieszkanku. Np Buldog francuski jest mały, nie jest agresywny w stosunku do innych psów czy ludzi. Bardzo towarzyski i skory do zabawy. Pozdrawiam
wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  21 lipca 2017

mam psa i kota , chcialabym wiecej kotow .

szymontir
Posty: 178 (po ~316 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 9
szymontir
  22 lipca 2017

Niestety bardzo mnie martwi to: https://www.crazynauka.pl/jak-100-lat-hodowli-znieksztalcilo-rasy-psow/ A to dotyczy wielu ras domowych zwierząt! Ciekawe w takim razie jakim je czeka dalszą przyszłość?!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.