| Fotka.com
CuteNinja
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 1824
CuteNinja
  18 July 2017 (pierwszy post)

Ahoj!
Dla oderwania od smutnej rzeczywistości pogadajmy o zwierzaczkach. Macie? Chcielibyście mieć? Co, skąd, jak, dlaczego? Foteczki mile widziane (zwierząt, nie Wasze) d83dde0f

You'll never know what hit you.

Adrian3303
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  18 July 2017

Beniamin zwany też Dzieciakiem. Gryzie kiedy ktoś mówi, że jest gruby :D
LockOn
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  18 July 2017

Owczarek niemiecki długowłosy d83dde03

tibauld
Reputacja: -53 | BluzgometrTM: 33
tibauld
  18 July 2017
CuteNinja
CuteNinja: Dla oderwania od smutnej rzeczywistości

No.
CuteNinja
CuteNinja: Macie?

Mam, Pana Maksymiliana. Marudne to i upierdliwe jak cholera. Piesek francuski. :(
Chociaż chodząc z nim wieczorami na spacery jest jeden profit. Panie zaczepiają i mówią, że jest słodki. Tak jakbym tego sam nie wiedział. :ninja:
CuteNinja
CuteNinja: Chcielibyście mieć?

Stadninę koni.
CuteNinja
CuteNinja: Foteczki mile widziane (zwierząt, nie Wasze)

:(
mrukowski
mrukowski
  18 July 2017

W domu kocica, pozostała reszta futrzastych na dworze.

mrukowski
mrukowski
  18 July 2017
CuteNinja
CuteNinja: skąd, jak, dlaczego?

To są psy z odzysku. Haski bo się znudził pewnej rodzince (okazało się że nie do końca jest Haski) i chcieli do schroniska oddać. Owczarek przybłąkał się na zakład pracy, w którym pracuję, ledwo żywy. Podkarmiłem, podleczyłem, zabrałem do domu, zanim hycel po nią by przyjechał. Haskowata wabi się Sara a owczarkowa "Chuda"

irbit
irbit
  18 July 2017

a to mój dyziek ma tyle lat co moja córka

jestdobrze1994
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 18
jestdobrze1994
  18 July 2017

Przedstawię państwu tego Jegomościa. Ciągle bardzo nieufny (piesek adoptowany ze schroniska). Strasznie leniwyd83dde0f

Bądź jak Słońce- świeć zawsze i pomimo wszystko. I miej gdzieś że to kogoś razi :)
"Im bliżej do natury, tym dalej od idiotów" ;P

jestdobrze1994
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 18
jestdobrze1994
  18 July 2017
jestdobrze1994
jestdobrze1994: Przedstawię państwu tego Jegomościa. Ciągle bardzo nieufny (piesek adoptowany ze schroniska). Strasznie leniwy

Bądź jak Słońce- świeć zawsze i pomimo wszystko. I miej gdzieś że to kogoś razi :)
"Im bliżej do natury, tym dalej od idiotów" ;P

mrukowski
mrukowski
  18 July 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: ma tyle lat co moja córka

Pies wygląda na 14 lat. Mylę się?
irbit
irbit
  18 July 2017

hehe nie 10 rok mu idzie ale jest oddany ułożony, miał chyba 7 miesięcy jak do nas trafił

szymontir
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 9
szymontir
  18 July 2017
LockOn
LockOn: Owczarek niemiecki długowłosy

Super! Marzy mi się taki! Jak to jest z jego utrzymaniem? Musi chodzić do fryzjera dla psów? A tak ps. To mam zdj. Na profilu swoich
W tym jeden kot mi zaginął
LockOn
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  19 July 2017
szymontir
szymontir: Jak to jest z jego utrzymaniem?

Nie jest tak źle , przede wszystkim taki pies musi mieć duży wybieg bo do małych to on nie należy i trzeba mu poświęcać uwagi jak każdemu psiakowi d83dde01
szymontir
szymontir: Musi chodzić do fryzjera dla psów?

Nie mycie i szczotkowaniem sam się zajmuje,
CuteNinja
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 1824
CuteNinja
  19 July 2017

Super są Ci wasi futrzaści przyjaciele d83ddc99 Strasznie fajnie, że część z nich przygarnęliście zamiast kupić, uratowanie chociaż jednej puchatej kulki od złego losu to takie małe bohaterstwo. Też mam w tym swój udział :)

To jest Gruba, adoptowana ze schroniska (już wtedy była gruba ;o)

A to już zgarnięty prosto z ulicy Charlie.

You'll never know what hit you.

LostInTheEcho
LostInTheEcho
  19 July 2017

Sonia. We wrześniu będzie miała dwa lata. Jest szalona, nieposłuszna, ale kochana i wcale nie głupia. :) Właścicielka miotu, z którego pochodzi oddała ją i trzy inne pieski do babki, której dziecko zadusiło dwa psy z tego miotu. Uznała, że nie będzie ryzykować i dwa pozostałe pieski (psa i moją Sonie(miały 3 miesiące)) zapakowała w wór, zawiązała i wrzuciła do pobliskiego wyrobiska. Psiaki na szczęście znalazł mój kolega. Po "odłowieniu" wora otworzył go. Drugi piesek uciekł, a Sonia została, bo była zbyt słaba i wystraszona. Kolega wrzucił ogłoszenie na fb, że maluch szuka domu. Od razu się w niej zakochałam. I jest u mnie. Jest szczęśliwa i przede wszystkim bezpieczna. :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.