CuteNinja
CuteNinja
  18 lipca 2017 (pierwszy post)

Ahoj!
Dla oderwania od smutnej rzeczywistości pogadajmy o zwierzaczkach. Macie? Chcielibyście mieć? Co, skąd, jak, dlaczego? Foteczki mile widziane (zwierząt, nie Wasze) d83dde0f

Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  18 lipca 2017


Beniamin zwany też Dzieciakiem. Gryzie kiedy ktoś mówi, że jest gruby :D
LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  18 lipca 2017

Owczarek niemiecki długowłosy d83dde03

tibauld
tibauld
  18 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla oderwania od smutnej rzeczywistości

No.
Konto usunięte
Konto usunięte: Macie?



Mam, Pana Maksymiliana. Marudne to i upierdliwe jak cholera. Piesek francuski. :(
Chociaż chodząc z nim wieczorami na spacery jest jeden profit. Panie zaczepiają i mówią, że jest słodki. Tak jakbym tego sam nie wiedział. :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: Chcielibyście mieć?


Stadninę koni.
Konto usunięte
Konto usunięte: Foteczki mile widziane (zwierząt, nie Wasze)


:(
mrukowski
mrukowski
  18 lipca 2017

W domu kocica, pozostała reszta futrzastych na dworze.

mrukowski
mrukowski
  18 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: skąd, jak, dlaczego?

To są psy z odzysku. Haski bo się znudził pewnej rodzince (okazało się że nie do końca jest Haski) i chcieli do schroniska oddać. Owczarek przybłąkał się na zakład pracy, w którym pracuję, ledwo żywy. Podkarmiłem, podleczyłem, zabrałem do domu, zanim hycel po nią by przyjechał. Haskowata wabi się Sara a owczarkowa "Chuda"

irbit
irbit
  18 lipca 2017

a to mój dyziek ma tyle lat co moja córka

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  18 lipca 2017

Przedstawię państwu tego Jegomościa. Ciągle bardzo nieufny (piesek adoptowany ze schroniska). Strasznie leniwyd83dde0f

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  18 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Przedstawię państwu tego Jegomościa. Ciągle bardzo nieufny (piesek adoptowany ze schroniska). Strasznie leniwy

mrukowski
mrukowski
  18 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: ma tyle lat co moja córka

Pies wygląda na 14 lat. Mylę się?
irbit
irbit
  18 lipca 2017

hehe nie 10 rok mu idzie ale jest oddany ułożony, miał chyba 7 miesięcy jak do nas trafił

szymontir
Posty: 178 (po ~316 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 9
szymontir
  18 lipca 2017
LockOn
LockOn: Owczarek niemiecki długowłosy

Super! Marzy mi się taki! Jak to jest z jego utrzymaniem? Musi chodzić do fryzjera dla psów? A tak ps. To mam zdj. Na profilu swoich
W tym jeden kot mi zaginął
LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  19 lipca 2017
szymontir
szymontir: Jak to jest z jego utrzymaniem?

Nie jest tak źle , przede wszystkim taki pies musi mieć duży wybieg bo do małych to on nie należy i trzeba mu poświęcać uwagi jak każdemu psiakowi d83dde01
szymontir
szymontir: Musi chodzić do fryzjera dla psów?

Nie mycie i szczotkowaniem sam się zajmuje,
CuteNinja
CuteNinja
  19 lipca 2017

Super są Ci wasi futrzaści przyjaciele d83ddc99 Strasznie fajnie, że część z nich przygarnęliście zamiast kupić, uratowanie chociaż jednej puchatej kulki od złego losu to takie małe bohaterstwo. Też mam w tym swój udział :)

To jest Gruba, adoptowana ze schroniska (już wtedy była gruba ;o)

A to już zgarnięty prosto z ulicy Charlie.

LostInTheEcho
LostInTheEcho
  19 lipca 2017


Sonia. We wrześniu będzie miała dwa lata. Jest szalona, nieposłuszna, ale kochana i wcale nie głupia. :) Właścicielka miotu, z którego pochodzi oddała ją i trzy inne pieski do babki, której dziecko zadusiło dwa psy z tego miotu. Uznała, że nie będzie ryzykować i dwa pozostałe pieski (psa i moją Sonie(miały 3 miesiące)) zapakowała w wór, zawiązała i wrzuciła do pobliskiego wyrobiska. Psiaki na szczęście znalazł mój kolega. Po "odłowieniu" wora otworzył go. Drugi piesek uciekł, a Sonia została, bo była zbyt słaba i wystraszona. Kolega wrzucił ogłoszenie na fb, że maluch szuka domu. Od razu się w niej zakochałam. I jest u mnie. Jest szczęśliwa i przede wszystkim bezpieczna. :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.