CuteNinja
CuteNinja
  18 lipca 2017 (pierwszy post)

Ahoj!
Dla oderwania od smutnej rzeczywistości pogadajmy o zwierzaczkach. Macie? Chcielibyście mieć? Co, skąd, jak, dlaczego? Foteczki mile widziane (zwierząt, nie Wasze) d83dde0f

CuteNinja
CuteNinja
  19 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: dziecko zadusiło dwa psy z tego miotu

Strasznie to brzmi d83dde22 Dobrze, że chociaż Twoja Sonia miała więcej szczęścia.
LostInTheEcho
LostInTheEcho
  19 lipca 2017

Jest bardzo trudnym do wychowania psem. Potrzebuje cierpliwości i wyrozumiałości z mojej strony. Jest bardzo lękliwa. Tak na dobrą sprawę dopiero od niedawna nie kuli się na lekko podniesiony głos(czy to w radości czy nie), czy szelest chociażby reklamówki. Kocha całym serduszkiem i to widać, że jest wdzięczna za okazane serce i szczęśliwa będąc ze mną. Zdarza jej się jeszcze brudzić w domu, ale głównie wtedy, gdy nie ma mnie w domu lub w nocy kiedy śpię( ona nie piszczy jak chce, nie budzi. Podejrzewam, że to też ma związek z tym jak ją traktowała poprzednia właścicielka). No, ale pracujemy nad tym. We wrześniu zabieram ją na szkolenia z psich dobrych manier i posłuszeństwa. Przynajmniej mam pewność, że pomogą mi w ułożeniu jej osoby, które się na tym znają. :)

irbit
irbit
  19 lipca 2017

Hmm temat dobry i nawet nie ma złośliwość

CuteNinja
CuteNinja
  19 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: złośliwość

W moich tematach zawsze panuje miłość i pokój i wypowiadają się sami inteligentni, wartościowi ludzie :ninja:
fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  19 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Macie? Chcielibyście mieć?

jA BYM CHCIAŁ MIEĆ BOBERKA d83dde02

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  19 lipca 2017
Ostatnio edytowany: 20 kwietnia 1723
Konto usunięte
Konto usunięte: Foteczki mile widziane (zwierząt, nie Wasze)

post skasowany ;D

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

mrukowski
mrukowski
  19 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Strasznie fajnie, że część z nich przygarnęliście zamiast kupić, uratowanie chociaż jednej puchatej kulki od złego losu to takie małe bohaterstwo.

Jest okres wakacyjny. Wszyscy wiedzą co niektórzy ludzie w tym okresie robią ze swymi zwierzakami. Zawsze o tej właśnie porze, wiele psów się kręci bez właściciela. Nie są to jakieś tam biedne kundelki, a rasowe psiaki, na pewno drogie. Pies przeszkadza w wyjeździe, to porzucają gdzieś przy drodze ewentualnie po lasach. Stać ich potem na nowego rasowca przecież. Kary powinny być surowe!
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  19 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Strasznie fajnie, że część z nich przygarnęliście zamiast kupić, uratowanie chociaż jednej puchatej kulki od złego losu to takie małe bohaterstwo.

W moim odczuciu to tak jak z adopcją dziecka. Czy dziecko które jest adoptowane jest gorsze? Wiadomo starsze dziecko które jest adoptowane, to jest dla pewnych ludzi problem.Ma swoje nawyki. Może zbytnio zagłębiam sie w temat poboczny, ale czasem warto. Przygarnięcie pieska jest dobre, kupno też, wolna wola. Mną chyba pokierowało lenistwo ( nie zatrudnie opiekunki do szczeniaczka...nie popadajmy w paranoję). Bob został oddany do schroniska bo nie spodobał się poprzednim właścicielom którzy mieli trudności z wychowaniem psa tak jak trzeba. Czemu ten piesek a nie inny? Gdy weszłam wybrać swojego przyszłego przyjaciela, jako jedyny z dużej gromadki psiaków prawie nie zareagował. Nie skakał po scianach kojca, nie zabiegał o przygarnięcie. Troche dziwne zachowanie jak na wyrzuconego członka rodziny. Leżał dalej w kącie zndzony wszystkim. Chyba to mnie skłoniło do takiego wyboru a nie innego (swoje przemyslenia na temat porzuconych zwierzaków pozostawię dla siebie, w innym wypadku czeka mnie ban za wulgarność, i nawiasem mówiąc to inny temat)
GRADEK83
GRADEK83
  19 lipca 2017

Mam węża w rozporku ale zdjęciami nie będę was zamęczał d83dde0c

boniwinter
boniwinter
  19 lipca 2017

na ta chwile nie mam poniewaz nie mam warunkow dla zwierzaka. Za rok bede miala kota, brytyjskiego, krotkowlosego i bedzie mial na imie Rambo :) Juz sie nie moge doczekac:)

GRADEK83
GRADEK83
  19 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Za rok bede miala kota, brytyjskiego

Siostra ma takiego spore bydle leży całymi dniami i leży i w ciąż leży i śpi i je i leży i leży XD
boniwinter
boniwinter
  19 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: boniwinter: Za rok bede miala kota, brytyjskiego Siostra ma takiego spore bydle leży całymi dniami i leży i w ciąż leży i śpi i je i leży i leży XD

noo i ja takiego chce...spokojnego, udomowionego:) niech lezy:)
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  20 lipca 2017

Koń

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  20 lipca 2017
ogier
wrozbitapawel
wrozbitapawel
  20 lipca 2017

Nie mam zwierzaka i nigdy mieć nie będę
Nie ma się warunków na trzymanie zwierząt
A po dwa zwierzaki się szybko nudzą
To nie zabawka która się znudzi to ją się w kont wyj......

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.