Mumandson
Mumandson
  24 czerwca 2017 (pierwszy post)

Czy mieliście takie sytuacje, że jeśli komuś nie odpisaliście na wiadomość to Was zaczął zgłaszać do administracji? Z chęcią wkleiłabym screen wiadomości, ale prawdopodobnie nie mogę.

Pewien Pan za to, że mu nie odpisałam na Jego wiadomość napisał, że mnie zgłasza, bo jestem fejkiem i mam mu wysłać swojego instagrama na potwierdzenie, że jest inaczej. Nie odpisałam to znów dostałam wiadomość, że mnie zgłasza.

Co o tym myślicie? Czy Jego zgłoszenia w końcu dojdą do skutku i będą mogli usunąć mi konto mimo, że to nie prawda, nie mam fejkowego konta, nie nudzi mi się, żeby się bawić w wymyślone profile. Poza tym chyba nie mam obowiązku każdemu odpisywać i dodawać miliona zdjęć. Pan zaczął z tym zgłaszaniem w reakcji, że mu nie odpisuję, to trochę chore. Czy ktoś się spotkał z taką sytuacją?

Mumandson
Mumandson
  25 czerwca 2017

Szczery jest bez skrupułów. (;

Panthera
Panthera
  25 czerwca 2017

Sami hipokryci tutaj - prócz mnie - sie zbiegli :D Brakuje jeszcze Beki z Moda.

KochamPierogi
KochamPierogi
  25 czerwca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Pan zaczął z tym zgłaszaniem w reakcji, że mu nie odpisuję, to trochę chore. Czy ktoś się spotkał z taką sytuacją?


Ten portal cały jest chory a moderatorzy i moderatorki to kółko wzajemnej adoracji ( moderatorami zostają zwykli użytkownicy i robią to tylko dla zabawy). Zastanów się dwa razy czy chcesz tu kogoś poznać bo to oni powodują takie napięcia i potem zostają właśnie tacy jak ten któremu nie odpisałaś. Nie ma co się zadawać z takimi ludźmi bo można się od nich zarazić takim sposobem "myślenia" i potem jeszcze skończysz jak ten koleś i też będziesz taka sfrustrowana a szkoda by było bo ładna z Ciebie dziewczyna ;)
CuteNinja
CuteNinja
  25 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy mieliście takie sytuacje, że jeśli komuś nie odpisaliście na wiadomość to Was zaczął zgłaszać do administracji?

Nie zdarzyło mi się. Ale nie jestem taka ładna jak Ty, więc ciężko mnie posądzić o bycie fejkiem :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Poza tym chyba nie mam obowiązku każdemu odpisywać

Jasne, że nie. Polecam się nie przejmować, ani zgłaszającym złośliwcem, ani
Konto usunięte
Konto usunięte: Zajmij się swoim partnerem a nie szukaj usprawiedliwienia na swoje zachowanie.

takimi zaczepkami d83dde0f
KochamPierogi
KochamPierogi
  25 czerwca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Pan zaczął z tym zgłaszaniem w reakcji, że mu nie odpisuję, to trochę chore. Czy ktoś się spotkał z taką sytuacją?


Patrz co oni robią. Starają się Tobie wmówić, że powinnaś odpisać bo to niegrzeczne nie odpisywać nic a przecież odpisywanie każdemu nie jest Twoim obowiązkiem. Ja napisałem tu do setek dziewczyn i wymyślałem, żeby każda wiadomość była oryginalna i przyznam większość nie odpisywała ale cóż... mówi się trudno i żyje się dalej. W końcu to ja pisałem pierwszy i dałem coś z siebie a, że nikt tego nie docenił to już nie świadczy o mnie tylko o tych ludziach i o mentalności naszych rodaków bo nie ukrywajmy są tu sami Polacy i widać przez to jakie jest nastawienie do ludzi do siebie nawzajem i obcych u nas w kraju właśnie na takich portalach jak ten. Ale od tego jest moderacja i... koło się zamyka.

Zgodzę się tylko z jednym:

Jeśli nie chcesz tu nikogo poznać to nie rób sztucznego tłoku... Na MaxModels idź tam też oceniają ładnym dziewczyną zdjęcia
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  26 czerwca 2017
Panthera
Panthera: Sami hipokryci tutaj - prócz mnie - sie zbiegli :D Brakuje jeszcze Beki z Moda.


o Gwiazdo Betlejemska, to nikt ci nie mówił, że ciężko być królową?
może Beczułka tankuje do pełna, nie przeszkadzaj

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Panthera
Panthera
  26 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: są tu sami Polacy


turki, hiszpany i ciapaci tez sie znajda, jakies 2% calej fotki.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.