Mumandson
Mumandson
  24 czerwca 2017 (pierwszy post)

Czy mieliście takie sytuacje, że jeśli komuś nie odpisaliście na wiadomość to Was zaczął zgłaszać do administracji? Z chęcią wkleiłabym screen wiadomości, ale prawdopodobnie nie mogę.

Pewien Pan za to, że mu nie odpisałam na Jego wiadomość napisał, że mnie zgłasza, bo jestem fejkiem i mam mu wysłać swojego instagrama na potwierdzenie, że jest inaczej. Nie odpisałam to znów dostałam wiadomość, że mnie zgłasza.

Co o tym myślicie? Czy Jego zgłoszenia w końcu dojdą do skutku i będą mogli usunąć mi konto mimo, że to nie prawda, nie mam fejkowego konta, nie nudzi mi się, żeby się bawić w wymyślone profile. Poza tym chyba nie mam obowiązku każdemu odpisywać i dodawać miliona zdjęć. Pan zaczął z tym zgłaszaniem w reakcji, że mu nie odpisuję, to trochę chore. Czy ktoś się spotkał z taką sytuacją?

Mumandson
Mumandson
  24 czerwca 2017

Usunęli mi już zdjęcie, bo ściągnięte z internetu rzekomo, dobrze wiedzieć, że blokują byle kogo nie sprawdzając jaka jest prawda. Już nie można dodać tu swoich zdjęć, bo będą usuwane, gdy jakiś chory człowiek zgłasza Cię w zemście za to, że nie odpisujesz.

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  24 czerwca 2017

Nie odpisywanie jest nie kulturalne. To jakby ktoś do Ciebie "rozmawiał" a Ty się odwrócisz plecami i milczysz. Widocznie administracja uznała że nie chce osób stwarzających jedynie pozory bytu.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Lehar
Lehar
  24 czerwca 2017

Ogólnie należy odpisywać na wiadomości o ile nie są to żadne "zboczone" teksty, a co do instagramów i sprawdzania czy jesteś fejkiem to nie musisz podawać tego typu stron nikomu, wystarczy, że wstawisz swoje zdjęcie z dobrze widoczną twarzą.

Konto usunięte
Konto usunięte: Usunęli mi już zdjęcie, bo ściągnięte z internetu rzekomo, dobrze wiedzieć, że blokują byle kogo nie sprawdzając jaka jest prawda.

Widocznie osoba usuwająca Ci zdjęcie nie miała 100% pewności czy Ty to Ty, po za tym nikt Cię nie zablokował za zdjęcia.
Mumandson
Mumandson
  24 czerwca 2017

Nikt nigdy nie ma pewności i czy to powód, żeby od razu usuwać po zgłoszeniu tylko jednej osoby? Idąc tym tropem zaraz wszyscy zaczną z nudów się zgłaszać i wszyscy będą mieli usuwane zdjęcia, bo przecież nie ma pewności.

Mumandson
Mumandson
  24 czerwca 2017

SzczeryJakZloto jakbyś dostawał codziennie mniej więcej 20 wiadomości od nowych ludzi to też byś odpisywał każdemu? Niech będzie, że jestem niekulturalna, ale nie jestem w stanie z każdym pisać.

Lehar
Lehar
  24 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Idąc tym tropem zaraz wszyscy zaczną z nudów się zgłaszać i wszyscy będą mieli usuwane zdjęcia, bo przecież nie ma pewności.

Czy wszyscy będą mieli usuwane zdjęcia to nie wiem, ale może być, że każdy każdego może zacząć zgłaszać, bo nie będzie miał pewności czy to jej/jego zdjęcie lub dla żartów.
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  24 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: jakbyś dostawał codziennie mniej więcej 20 wiadomości od nowych ludzi to też byś odpisywał każdemu? Niech będzie, że jestem niekulturalna, ale nie jestem w stanie z każdym pisać.

A czy to jest wina tych 20 osób czy Twoja że nie jesteś w stanie odpisać!
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Mumandson
Mumandson
  24 czerwca 2017

Nie ma tu żadnego nakazu mówiącego o obowiązku odpisywania każdemu. :) A Ty pomyśl, że jakbym odpisywała codziennie każdemu i może jeszcze musiała z nimi pisać wszystkimi, kiedy codziennie ktoś nowy pisze to by mi dnia nie starczyło. :)

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  24 czerwca 2017

No oczywiście że nie ma nakazu. Raczej tak oczywistych spraw jak kultura się nie spisuje.

Zablokuj sobie wiadomości albo przenieś się na fejsa. Nie zawracaj ludziom tutaj głowy swoimi problemami z odpisaniem na wiadomości. Z tego co pisałaś masz kogoś, to po co tutaj jeszcze przesiadujesz? Zajmij się swoim partnerem a nie szukaj usprawiedliwienia na swoje zachowanie.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Mumandson
Mumandson
  24 czerwca 2017

Z tego co zauważyłam też jesteś niezbyt kulturalny, bardzo często chamsko i wrednie odpisujesz tu na forum, tak jak i właśnie teraz. Każdy ma prawo tu mieć konto, a z jakich powodów mam tu swój profil wiem ja i nie muszę się nikomu z tego tłumaczyć. Temat był zupełnie inny, nie prosiłam o pouczanie mnie.

Jozef84
Jozef84
  24 czerwca 2017

Usprawiedliwienie na jakie zachowanie? Przecież to nie jest kwestią kultury odpisanie "przepraszam, nie jestem zainteresowana rozmową". Nie którzy tego nie uszanują i stają się chamscy. Tak jak wspomniała, nie ma obowiązku odpisywanie każdemu i tak robi każdy użytkownik portalu i nie musi się z tego tłumaczyć, na pewno nie jest to kwestią netykiety.

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  24 czerwca 2017

Biedna. Nie usłyszała tego po co przyszła.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Mumandson
Mumandson
  24 czerwca 2017

No zaraz się popłaczę. Jak to jest, że upoważniasz się do pouczania innych o kulturalnym zachowaniu, a Twoje pozostawia wiele do życzenia? ;)

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  24 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Z tego co zauważyłam
Tematem są Twoje problemy a nie moje więc nie odwracaj kota ogonem. Wyjaśniłem dlaczego wykasowali to należało podziękować a nie wrzucać uwagi na mój temat.
Konto usunięte
Konto usunięte: Temat był zupełnie inny, nie prosiłam o pouczanie mnie.

Nikt mi zdjęć nie wykasował nigdy < tu masz odpowiedź
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.