Miruna2905
Miruna2905
  10 czerwca 2017 (pierwszy post)

Po ponad 3 latach mordegi z chorym zazdrosnikiem przypadkiem odkryłam ze on od 7 lat ma tu konto,i szuka swojej 2połówki jako samotny tata bo z naszym dzieckiem. Przez chwilę czułam się jak brzuch do wynajęcia, szybko zobojetnialam, co o tym myślicie?

Tajrusia
Tajrusia
  13 czerwca 2017

Komuś nie pasowała moja data urodzenia, to może ta przypadnie wam do gustu xd

Tajrusia
Tajrusia
  13 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczegóż tak?


Warcholstwo, warcholstwo panie, warcholstwo innego języka nie ogarnie.
Tajrusia
Tajrusia
  13 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Po ponad 3 latach mordegi z chorym zazdrosnikiem przypadkiem odkryłam ze on od 7 lat ma tu konto,i szuka swojej 2połówki jako samotny tata bo z naszym dzieckiem. Przez chwilę czułam się jak brzuch do wynajęcia, szybko zobojetnialam, co o tym myślicie?


skoro Ty czujesz się wolna od wszystkich obowiązków(bo czymże może być inkubator), to uważam, że on postępuje właściwie i jest samotnym tatą będąc w "związku" z Tobą. Mając dziecko, nigdy już wolna nie będziesz, bo poza prawami, masz również OBOWIĄZKI wobec niego. To czego się pozbyłaś albo nigdy nie miałaś to uczucia. Wolna?! NIE! Suchar jakich tutaj wiele
Mariusz1998S
wpis jest ukryty
Tajrusia
Tajrusia
  14 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Pieniądze to nie wszystko...


Napisał ten, ktory kilka postów wyżej płakał bo kobiety go skubią :) Dobrze robią, tylko za mało

Powiedz to ojcu który nie ma na leczenie dziecka i od tej kasy zależy życie i zdrowie jego dziecka
kxk2
kxk2
  14 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Warcholstwo, warcholstwo panie, warcholstwo innego języka nie ogarnie.

Ty sama wyglądasz na taką, która pod te warcholstwo podchodzi...
Konto usunięte
Konto usunięte: Napisał ten, ktory kilka postów wyżej płakał bo kobiety go skubią :) Dobrze robią, tylko za mało


Żadna baba mnie nie skubie, może zacznij książki fantastyczne pisać, może nawet jakąś nagrodę literacką dostaniesz.
Konto usunięte
Konto usunięte: Powiedz to ojcu który nie ma na leczenie dziecka i od tej kasy zależy życie i zdrowie jego dziecka


Co ja mogę na to poradzić...
Tajrusia
Tajrusia
  14 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty sama wyglądasz na taką,


A skąd wiesz jak ja wyglądam ? d83dde1d

Konto usunięte
Konto usunięte: może zacznij książki fantastyczne pisać, może nawet jakąś nagrodę literacką dostaniesz.


vice versa
Tajrusia
Tajrusia
  14 czerwca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Do ostatniej części posta, nawet się nie odnoszę, bo nie widzę wśród twojego towarzystwa, ani 1 osoby takiej, z którą można by dyskutować na tak poważne tematy.

kxk2
kxk2
  14 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A skąd wiesz jak ja wyglądam ?

To dzięki zdolnościom ciemnowidzenia. :(
Konto usunięte
Konto usunięte: vice versa


Jak może mnie ktoś w ogóle skubać, jak ja pracuję a pieniędzy od miesięcy za nią nie pobieram...
Jednak to szczegół.
Konto usunięte
Konto usunięte: bo nie widzę wśród twojego towarzystwa, ani 1 osoby takiej, z którą można by dyskutować na tak poważne tematy.


To Ty chcesz dyskutować z osobami trzecimi czy ze mną? Ani tego nie przypiął ani przyłatał...
Weźmiesz w końcu jakąś dobrą tabletkę? :ziober2:
Tajrusia
Tajrusia
  14 czerwca 2017

Nie chce mi się z tobą gadać. chyba, ze coś zmienisz w swoim zachowaniu, ale tego się nie spodziewam, bo ty nigdy za dobrze pod kopułą nie miałeś to i głupi umrzesz

kxk2
kxk2
  14 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie chce mi się z tobą gadać.

To nawet dobrze.
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba, ze coś zmienisz w swoim zachowaniu


Moje zachowania cały czas ewoluują, jednak kręgosłup zostaje nienaruszony. Sama widzisz człowieka prostego i głupiego.
Konto usunięte
Konto usunięte: bo ty nigdy za dobrze pod kopułą nie miałeś


Mam parę większych blizn na kopule, to jak ona prawidłowo funkcjonować może?
Konto usunięte
Konto usunięte: głupi umrzesz


Ameryka normalnie drugi raz odkryta. Dziwne, że traciłaś czas na głupka, widocznie to lubisz.
Jednak nie martw się, to ostatni mój post w Twoją stronę.
Tajrusia
Tajrusia
  15 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Moje zachowania cały czas ewoluują,


W złym kierunku, ale moja ocena jak w przypadku innych, może być subiektywna. A może nie...

Konto usunięte
Konto usunięte: Jednak nie martw się, to ostatni mój post w Twoją stronę.


raczej na pewno
nightkin
nightkin
  16 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Uważasz, że osiągnięcie wyższego levela możliwe jest bez minimalnego chociażby zaangażowania? To ja Ci mówię że nie i nie będzie to niczym innym jak tylko zwierzęcym zaspokojeniem swoich podstawowych potrzeb. Coś ala pani powyżej.... dymaj kłode

ksawierko - nic takiego nie uważam - nie wnikam w ich związek co kto, mówię tylko o powtarzalnym schemacie przesadnej zazdrości a potem zonk
Tajrusia
Tajrusia
  16 czerwca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Ja ogólnie nie ogarniam zazdrości, a co dopiero przesadnej. I jaki związek ma z tym dziecko? że co czuje się mniej atrakcyjna dla swojego partnera? Obarcza je winą za to że przestała być dziewicą? No sorry, ale z czasem lata też swoje zrobią i nie będzie wyglądać zawsze jak modelka. To jest właśnie przedmiotowe traktowanie siebie nawzajem i tym to się zazwyczaj kończy. tak naprawdę poza tym dzieckiem nic ich nie łączyło moim skromnym zdaniem. Bzyknęli się przypadkowo, przypadkowo zrobili sobie dziecko, dobrze im bylo przez jakiś tam czas i związek się zwyczajnie wypalił

Tajrusia
Tajrusia
  16 czerwca 2017

A twierdzenia" poczułam się jak inkubator" to już zupełnie nie ogarniam. W jej wieku była nieświadoma tego, że z tego mogą być dzieci i zarówno jej partner jak i ona mają takie same prawa do decydowania o nim chyba, że sąd orzeknie inaczej?! Postawiła siebie i swoje dziecko, na równi ze szafką na buty?! Mam nadzieję, ze nigdy tych jej"mądrości" nie przeczyta

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.