Miruna2905
Miruna2905
  10 czerwca 2017 (pierwszy post)

Po ponad 3 latach mordegi z chorym zazdrosnikiem przypadkiem odkryłam ze on od 7 lat ma tu konto,i szuka swojej 2połówki jako samotny tata bo z naszym dzieckiem. Przez chwilę czułam się jak brzuch do wynajęcia, szybko zobojetnialam, co o tym myślicie?

Tajrusia
Tajrusia
  10 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Chłopy większe o głowę mają z tym problem. :(


bo oni nie wiedza jak się do tego zabrać i dlatego są bez szans :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Skoro ja bym był w takiej sytuacji, to pani by swoją rodzinę zadłużyła na setki pokoleń.


Marzeń nie mam a i tak płacę państwu coroczną lichwę jak za woły w Tybecie xd
kxk2
kxk2
  10 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: bo oni nie wiedza jak się do tego zabrać i dlatego są bez szans :D

Tak jakbym chodził kiedykolwiek pobity przez baby...:P
Konto usunięte
Konto usunięte: Marzeń nie mam a i tak płacę państwu coroczną lichwę jak za woły w Tybecie xd

Kobiece marzenia jak zawsze kończą się na ich własnym portfelu. :ziober2:
Tajrusia
Tajrusia
  10 czerwca 2017

Nie będę z tobą dyskutować, bo widzę, że zapisałeś się do klubu pedałów a z nimi mi nie po drodze :)

kxk2
kxk2
  10 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie będę z tobą dyskutować, bo widzę, że zapisałeś się do klubu pedałów a z nimi mi nie po drodze :)

Powiedz parę rzeczy oczywistych o kobietach, to zaraz jesteś pedałem.
Pewnie ja tak wprawiłem je w machinę, że są jakimi są i jeszcze się z tego cieszę.
I wcale nie zgłupiały przez propagandę i ogłupianie.
Do tego ja jako homofob cieszę się na myśl, że jest jak jest. :ziober2:
Tajrusia
Tajrusia
  10 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Powiedz parę rzeczy oczywistych o kobietach, to zaraz jesteś pedałem.


Nie mam zamiaru wywoływać kolejnej "gównoburzy" typu baby to, a chłopy tamto. To jest już nudne jak flaki z olejem

Konto usunięte
Konto usunięte: Pewnie ja tak wprawiłem je w machinę, że są jakimi są i jeszcze się z tego cieszę.


Oczywiście że Ty, bo nigdy nie ma Cię tam gdzie jesteś potrzebny, ale za to bez skrupułów "pelęczesz" się pod nogami wtedy, kiedy Cię być nie powinno

Konto usunięte
Konto usunięte: I wcale nie zgłupiały przez propagandę i ogłupianie.


sory, ale nie pamiętam bym to ja z Tobą ślub brała, czy coś Ci obiecywała. Chyba pan pomylił adresy i adresatki

Konto usunięte
Konto usunięte: Do tego ja jako homofob cieszę się na myśl, że jest jak jest.


Dobrze, że mam w domu kosa a nie skowronka albo słowika i cała jestem hmmm w kosikach?:)
kxk2
kxk2
  10 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mam zamiaru wywoływać kolejnej "gównoburzy" typu baby to, a chłopy tamto. To jest już nudne jak flaki z olejem

Większość ludzi jest nudna, też mi odkrywczość. :(
Znając pewne mechanizmy łatwo ich mieć na swoim widelcu, też mi nowość.
Konto usunięte
Konto usunięte: Oczywiście że Ty, bo nigdy nie ma Cię tam gdzie jesteś potrzebny, ale za to bez skrupułów "pelęczesz" się pod nogami wtedy, kiedy Cię być nie powinno


To już wiem skąd mój pies ma takie brzydkie maniery, też mi w przejściach w domu leży. :(
Konto usunięte
Konto usunięte: sory, ale nie pamiętam bym to ja z Tobą ślub brała, czy coś Ci obiecywała. Chyba pan pomylił adresy i adresatki


Ja tak przez swoje życie pędzę do ślubu i tak go pragnę, jak niczego na świecie. :ziober2:
Boję się, że woda święcona i ołtarz mnie spalą na miejscu. :(
Poza tym, gdzie ja do pani. Nic z tego. Idę w swoją stronę. :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobrze, że mam w domu kosa a nie skowronka albo słowika i cała jestem hmmm w kosikach?:)


Bądź w czym chcesz.
Idę grillować z paniami. Jakoś swoje gejostwo trzeba oficjalnie kamuflować. :ninja:
Miłęgo.
Tajrusia
Tajrusia
  10 czerwca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

No to z niecierpliwością czekamy Twojego powrotu i stękania na forum jak to te złe i wredne baby cię wykorzystały xd A głupie by były, gdyby tego nie zrobiły xd Dzieli nas przepaść nie do zasypania xd Ja myślę głową ty flecikiem na którym gra kto chce i za ile chce xd

GRADEK83
GRADEK83
  10 czerwca 2017

Nie kumam o co Jej chodzi Hmy

Tajrusia
Tajrusia
  10 czerwca 2017

Ale św tibald zajarzył albo tylko mnie sie tak wydaje, że ubrał się diabeł w ornat i na msze fujarką dzwoni i woła.... pójdzcie do mnie wszystkie, głos "przybytku" wołaaaaa ...... upadnij na kolana ludu czcią przejęty xd hosanna na wysokości :D a takiego wala jak nasz Polska cała xd

Tajrusia
Tajrusia
  10 czerwca 2017

Ciekawe z ilu jeszcze profili będzie się tutaj snuł jak voodoo ten nasz świętojebliwy, uchachany z miną jak na stypie kapelan Podlasia :D

KamilKamykle
KamilKamykle
  10 czerwca 2017

Także szukam drugiej połówki, ale jak na razie nie jest mi, to dane.

kxk2
kxk2
  11 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: głową t

Konto usunięte
Konto usunięte: No to z niecierpliwością czekamy Twojego powrotu i stękania na forum jak to te złe i wredne baby cię wykorzystały xd

Strasznie, kazały stoliki nosić i przy grillu stać. :(
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzieli nas przepaść nie do zasypania xd


Najlepiej by było jakbyś w tą przepaść sobie wpadła. :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja myślę głową ty flecikiem na którym gra kto chce i za ile chce xd


Gdyby choć raz było to prawdą. :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale św tibald zajarzył albo tylko mnie sie tak wydaje, że ubrał się diabeł w ornat i na msze fujarką dzwoni i woła.... pójdzcie do mnie wszystkie, głos "przybytku" wołaaaaa ...... upadnij na kolana ludu czcią przejęty xd hosanna na wysokości :D a takiego wala jak nasz Polska cała xd


Chorujesz i coraz gorzej z Tobą.:(
Nie latałem za panienkami na grillu i jedyne co z nimi robiłem to piłem i jadłem. Jakie to ciężkie do pojęcia. I to kij z Tobą ale z resztą. :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawe z ilu jeszcze profili będzie się tutaj snuł

Do 27.11.2017.
Konto usunięte
Konto usunięte: ten nasz świętojebliwy, uchachany z miną jak na stypie kapelan Podlasia :D


Wpierw kogoś poznaj, potem oceniaj. :ziober2:
Tajrusia
Tajrusia
  11 czerwca 2017

Tato nie wraca; ranki i wieczory
We łzach go czekam i trwodze;
Rozlały rzeki, pełne zwierza bory
I pełno zbójców na drodze".

Słysząc to dziatki biegą wszystkie razem,
Za miasto, pod słup na wzgórek,
Tam przed cudownym klękają obrazem
I zaczynają paciórek.

Całują ziemię, potem: "W imię Ojca,
Syna i Ducha świętego,
Bądź pochwalona, przenajświętsza Trójca,
Teraz i czasu wszelkiego".

Potem: Ojcze nasz i Zdrowaś, i Wierzę,
Dziesięcioro i koronki,
A kiedy całe zmówili pacierze,
Wyjmą książeczkę z kieszonki:

I litaniją do Najświętszej Matki
Starszy brat śpiewa, a z bratem
"Najświętsza Matko - przyśpiewują dziatki,
Zmiłuj się, zmiłuj nad tatem!"

Wtem słychać tarkot, wozy jadą drogą
I wóz znajomy na przedzie;
Skoczyły dzieci i krzyczą jak mogą:
"Tato, ach, tato nasz jedzie!"
x ddd

Tajrusia
Tajrusia
  11 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Wpierw kogoś poznaj, potem oceniaj.


jakby nie liczyć to pewnie poznałam ich tutaj realnie więcej jak ty tatko , bo bodajże 7. Niestety, ale żadna z nich nie okazała się być tym czym się przedstawiała(normalna)... no może 1. Straciłam wszelaką nadzieję xd doszłam do wniosku, że większość tutaj to czubki xd
kxk2
kxk2
  11 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: jakby nie liczyć to pewnie poznałam ich tutaj realnie więcej jak ty tatko

Jaki tatko, jak ja dzieci nie mam? :O
Konto usunięte
Konto usunięte: Niestety, ale żadna z nich nie okazała się być tym czym się przedstawiała(normalna)...


Jak trafiasz, to potem tak masz, nie?
Konto usunięte
Konto usunięte: Straciłam wszelaką nadzieję xd


To nie wiem co Cię przy życiu trzyma!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.