Miruna2905
Miruna2905
  10 czerwca 2017 (pierwszy post)

Po ponad 3 latach mordegi z chorym zazdrosnikiem przypadkiem odkryłam ze on od 7 lat ma tu konto,i szuka swojej 2połówki jako samotny tata bo z naszym dzieckiem. Przez chwilę czułam się jak brzuch do wynajęcia, szybko zobojetnialam, co o tym myślicie?

Tajrusia
Tajrusia
  11 czerwca 2017

O matko kochana stary kawaler?! trza wiać bo to stetryczałe jak stare panny. Z tym nikt nie wytrzyma dłużej jak 24 godz. Poddaje się na starcie :)

kxk2
kxk2
  11 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: O matko kochana stary kawaler?! trza wiać bo to stetryczałe jak stare panny. Z tym nikt nie wytrzyma dłużej jak 24 godz. Poddaje się na starcie :)

Ciekawe z kim przepisałem na tym koncie tyle postów, pewnie sam ze sobą. :(
Otworzyłem Ci drzwi a potem oczy, teraz sama już chyba trafisz do wyjścia. :ninja:
Tajrusia
Tajrusia
  11 czerwca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Kazdej informacji się spodziewałam, ale nie takiej :) aż tak źle jest, że żadna z tobą nie wytrzymała?:)

kxk2
kxk2
  11 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Kazdej informacji się spodziewałam, ale nie takiej :)

Jak to nawet babcię można zaskoczyć. :(
Konto usunięte
Konto usunięte: aż tak źle jest, że żadna z tobą nie wytrzymała?:)


Bardzo źle. Często przesalam swoje potrawy, zwłaszcza zupy. :(
Tajrusia
Tajrusia
  11 czerwca 2017

Myśl sobie co chcesz, albo co ci pasuje byle było ci lżej :)

kxk2
kxk2
  11 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Myśl sobie co chcesz

I vice versa. Dlaczego to od razu to ja niby byłem tym złym? Do niewytrzymania? :Ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: albo co ci pasuje


To prawie jak w pracy, rób co chcesz i jak chcesz a jako szef przyniosę Ci kawę i pączki. :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: byle było ci lżej :)


Podobno jezuici chcę by panie też zostawały księdzem. Bawisz się w duchową, bratnią duszę? :O :rotfl:
Czy bliżej Ci do psychologa? :mrgreen:
Tajrusia
Tajrusia
  11 czerwca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

no właśnie to jest to, co jest w tym wszystkim zastanawiające. Czy ja gdzieś napisałam że byłeś tym złym?! Jezeli tak to, to zapewne była przy tym jakaś ikonka i należało potraktować to jako żart

kxk2
kxk2
  11 czerwca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: no właśnie to jest to, co jest w tym wszystkim zastanawiające

Nie nazywasz rzeczy po imieniu. :(
Prawdziwe babcie wiedzą nad czym się zastanawiają. :(
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy ja gdzieś napisałam że byłeś tym złym?!


Sugerownie przecież było. :P
Konto usunięte
Konto usunięte: Jezeli tak to, to zapewne była przy tym jakaś ikonka i należało potraktować to jako żart


Dobry żart jest dobry, jak każdy go widzi.
Tajrusia
Tajrusia
  11 czerwca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Cytując klasyka... Duchowi Twemu dam w pysk i sobie pójdę spać :D niestety ale na emeryturę nie mam co liczyć przynajmniej przez najbliższe 30 lat :)

kxk2
kxk2
  11 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Duchowi Twemu dam w pysk

Uważaj by ten duch nie straszył Cię w nocy, ceratkę sobie na prześcieradło przygotuj.
Konto usunięte
Konto usunięte: sobie pójdę


Idziesz od godziny. Od stetryczałego i irytującego człowieka. Coś z Tobą nie tak. :and:
Tajrusia
Tajrusia
  12 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Uważaj by ten duch nie straszył Cię w nocy, ceratkę sobie na prześcieradło przygotuj.


Dla mnie czy dla pana?:) Liczysz na to że jak na niej staniesz to będziesz większy?! To zaledwie 0,0001 mm. Komuś tu się w d... z dobrobytu przekręciło. niemiłego
kxk2
kxk2
  12 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla mnie czy dla pana?:)

Napisałem przecież jednoznacznie, sobie. :P
Konto usunięte
Konto usunięte: Liczysz na to że jak na niej staniesz to będziesz większy?


I tak dużym. :P
Konto usunięte
Konto usunięte: Komuś tu się w d... z dobrobytu przekręciło


Pieniądze to nie wszystko...:rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: niemiłego


Dlaczegóż tak? :ziober2:
DawidHamerlak
Posty: 5 (po ~192 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 1
DawidHamerlak
  12 czerwca 2017

Myślę, że to lepiej oddaje to, o czym ona pisze, ale co ja tam wiedziec mogę ....:)

siemka Nie wiem co myślęnNie wiem co chcenWiem tylkonŻe

nightkin
nightkin
  13 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Po ponad 3 latach mordegi z chorym zazdrosnikiem przypadkiem odkryłam ze on od 7 lat ma tu konto,i szuka swojej 2połówki jako samotny tata bo z naszym dzieckiem. Przez chwilę czułam się jak brzuch do wynajęcia, szybko zobojetnialam, co o tym myślicie?


myślę że tylko potwierdza regułę iż masakrycznie zazdrośni są ci którzy mają sami coś za uszami. Na zasadzie u złodzieja najmocniejsze zamki w drzwiach
Tajrusia
Tajrusia
  13 czerwca 2017

Jak dla mnie oboje są siebie warci. Jedno pitoli o inkubatorze i instrumentalnie traktuje nie tylko siebie, partnera, ale i ich dziecko, a druga strona potraktowała ją dokładnie w ten sam sposób. Proste jak konstrukcja cepa i nad czym się tutaj aż tyle rozwodzić?

nightkin

Uważasz, że osiągnięcie wyższego levela możliwe jest bez minimalnego chociażby zaangażowania? To ja Ci mówię że nie i nie będzie to niczym innym jak tylko zwierzęcym zaspokojeniem swoich podstawowych potrzeb. Coś ala pani powyżej.... dymaj kłode

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.