DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  9 czerwca 2017 (pierwszy post)

Podaję rysunki od niewidzialnaa, które prosiła wstawić. Wstawiajcie też swoje.


Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  14 czerwca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Beluś, skąd wniosek, że to nie jest konto Panterki na Dewiancie? ;> Tym bardziej, że oba konta są tego samego autora. Nie bądź już taki szeryf, przegooglałam to przed Tobą :D


Panthera
Panthera: CuteNinja: Ten ostatni jest megasmoczek? rysowalam go gdy mialam 14 lat...

Smok o ktorym wspomina powstal w 2007* (moj blad) wiec albo ma 25lat (w takim razie) albo nie jest jej. Nie sprawdze bo #czarnolisto :mrgreen:

Edit: googlujac dalej wlascicielka ma 23 lata wiec biorac pod uwage rozbieznosc 2 lata wracam do stwierdzenia ze nie jest jej :tak:
Do not be sad because of people...

They will all die...
CuteNinja
CuteNinja
  14 czerwca 2017
Belormoroth
Belormoroth: w 2016

Komentarze pod smokiem z 2007 roku d83dde0f Będę jej bronić tym razem.
Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  14 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Belormoroth: w 2016 Komentarze pod smokiem z 2007 roku Będę jej bronić tym razem.

Praktycznie odrazu sie poprawilem ale nie zmienia to efektu koncowego.
Do not be sad because of people...

They will all die...
CuteNinja
CuteNinja
  14 czerwca 2017

Pogubiłam się w tej matematyce. Jest tu jakiś Pitagoras?????????

Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  14 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Pogubiłam się w tej matematyce. Jest tu jakiś Pitagoras?????????

Wyjasni sie wkrotce. Ciekaw jestem czy autorka ma tu w ogole konto :mrgreen:
Do not be sad because of people...

They will all die...
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  14 czerwca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Pantherka ciągle zapomina ile ma lat. Zupełnie jak moja barbie, kiedyś twierdziła że ma 22 a miała 18 wtedy. Wyglądała na 25.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  14 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Panthera ciągle zapomina ile ma lat. Zupełnie jak moja barbie, kiedyś twierdziła że ma 22 a miała 18 wtedy. Wyglądała na 25.

Nie bede ciagnal tematu czego ona zapomina bo mnie znowu zbanuja :ninja:
Do not be sad because of people...

They will all die...
CuteNinja
CuteNinja
  14 czerwca 2017

Nie wiem co ten :ninja: robi za "zbanują"... d83ddc0d

Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  14 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Pogubiłam się w tej matematyce. Jest tu jakiś Pitagoras?????????

Jesli obrazek jest jej to dlaczego zamazala podpis?

Mozna powiedziec ze go w ogole nie bylo w takim razie dlaczego widac ingerencje?



Takie artefakty powstaja przy zamazywaniu czegos niby tym samym kolorem poprzez zmiane jakosci bitmapy :mrgreen:

Dziekuje dobranoc :tak:
Do not be sad because of people...

They will all die...
Panthera
Panthera
  14 czerwca 2017
Belormoroth
Belormoroth: Ale latwiej o znalezienie czyjegos profilu z devian art


gdybym byla podstepna zmija (o co mnie podstepny trollu podejrzewasz) wzielabym pewnie lepsiejsze prace. Bardziej dopracowane rysowane przez profesionaliste a nie amators :)
serio, to juz nie mozna wrzucic obrazka normalnie, bez reklamowania swego konta na dA? Wolalabym aby oba konta nie byly ze soba kojarzone.

ale nie, zawsze sie znajdzie jakis durny prostak, ktory musi grzebac i wywlekac wszystko na wierzch, wiercic i krecic. Jak stare mohery pod kosciolem. Zycia swojego nie masz ze sie mojego przyczepiles? Stalker jakis czy co?
Panthera
Panthera
  14 czerwca 2017
Belormoroth
Belormoroth: Smok o ktorym wspomina powstal w 2007* (moj blad) wiec albo ma 25lat (w takim razie) albo nie jest jej. Nie sprawdze bo #czarnolisto


a wiesz ze ja mam

1. WIEK UKRYTY? A skoro ukryty to nie wiesz ile mam lat.
2. Co chwila mi wiek USUWA po dostaniu bana na forum. A jak nie mam wieku to nie moge tu pisac. Nie chce mi sie juz grzebac i ustawiam byle jaki wiek byle byl.
3. Nadal i tak mi sporo zawyzyles :)

Belormoroth
Belormoroth: Mozna powiedziec ze go w ogole nie bylo w takim razie dlaczego widac ingerencje?


bo nie chcialam zebyscie mojego konta na dA szukali -.- mam inne nicki ale po co powiazywac jedno z drugim?
grozi to takim stalkerstwem jakie teraz ty uprawiasz.
i wywlekanie jednych postow z jednego konta na innym. Wole pozostac anonimowa. Swoja droga ten smok byl kiedys bialy. Ale szkic byl na brudnym papierze wiec szkic byl zoltawy a tlo biale dlatego zmienilam na kolor. Jak ktos uparty jak osi... Belormorth chce dowodu to prosze bardzo. Mam jeszcze jeden obraz, nie wrzucony jeszcze na dA. Moge go tu wrzucic a za pare dni wrzucic na dA. Na OBA konta (jedno jest do fanartow i glupot drugie dla lepsiejszych prac).

smieszy mnie glupota belomotha, wiem ze ten otępialy troll mnie nienawidzi ale to juz szczyt wszystkiego doczepiac sie akurat moich prac (jakby prace innych byly cacy tylko moje zle - z reszya pisalam w dziale zainteresowan ze moja pasja jest rysunek) i oskarzac mnie o plagiatowanie samej siebie.
serio koles nie ma zycia i interesuje sie moim a jedynym jego zainteresowaniem jest grzebanie w moich kontach i wywlekanke wszystkieho na wierzch? Stalker pieprzony.

moze chcesz jeszcze moje konto na fb, naszej klasie, youtubie i innych portalach, Bello?

pewnie zaraz znowu bana dostane i znowu usunie mi wiek i znow sie miesiac na forum nie odezwe eh..
niewidzialnaa
niewidzialnaa
  14 czerwca 2017

To tak jakbyście doczepili się do mnie, że dwa moje udostępnione tu rysunki są plagiatem, bo rysowałam je patrząc na obrazki z neta(napisalam o tym w temacie dzięki któremu powstał ten) i uwaga NIE SĄ ONE IDENTYCZNE jak te z neta, ale przecież wzorowałm się na tamtych.

CuteNinja
CuteNinja
  14 czerwca 2017

Reprodukcja to nie plagiat, spokojnie ;)

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  14 czerwca 2017
Panthera
Panthera: Stalker jakis czy co?

Weź żesz się ogarnij. Jak coś publicznie udostępniasz w internecie i ktoś to zobaczy to nie jest stalking. Nawet nie chodzi i Twój wizerunek ani dane osobowe.

Panthera
Panthera: (jakby prace innych byly cacy tylko moje zle

Przecież nikt nie powiedział że są złe tylko nie wiadomo czyje są. A dokładniej ujmując że są ukradzione z netu. Skoro możesz udowodnić, że są twoje to co Cię powstrzymuje?
Panthera
Panthera: 1. WIEK UKRYTY? A skoro ukryty to nie wiesz ile mam lat. 2. Co chwila mi wiek USUWA po dostaniu bana na forum. A jak nie mam wieku to nie moge tu pisac. Nie chce mi sie juz grzebac i ustawiam byle jaki wiek byle byl. 3. Nadal i tak mi sporo zawyzyles :)


Co Ci daje te kombinowanie ze swym wiekiem! Artysta im dojrzalszy tym lepszy. Gdybyś nie kombinowała nie byłoby obciachu na pół internetu.

niewidzialnaa
niewidzialnaa: To tak jakbyście doczepili się do mnie, że dwa moje udostępnione tu rysunki są plagiatem

To inna sytuacja.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
niewidzialnaa
niewidzialnaa
  14 czerwca 2017

Skoro mówi, że udowodni to niech wrzuci rysunek już dzisiaj. Wątpliwości będą rozwiane, a ona udowodni to, że nie kłamie :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.