DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  9 czerwca 2017 (pierwszy post)

Podaję rysunki od niewidzialnaa, które prosiła wstawić. Wstawiajcie też swoje.


Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  14 czerwca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
niewidzialnaa
niewidzialnaa: Skoro mówi, że udowodni

Pewnie nie ma go przy sobie więc nie wstawi.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
niewidzialnaa
niewidzialnaa
  14 czerwca 2017

To nie udowodni. Sprawa się rozwiązała. Niech każdy myśli i uważa co chce. Po cholerę konflikt pod kolejnym wątkiem?

Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  14 czerwca 2017
niewidzialnaa
niewidzialnaa: Skoro mówi, że udowodni to niech wrzuci rysunek już dzisiaj. Wątpliwości będą rozwiane, a ona udowodni to, że nie kłamie :)


Konto usunięte
Konto usunięte: Gdybyś nie kombinowała nie byłoby obciachu na pół internetu

Wielkie oburzenie i post na dwa tomy Tolkiena ale nadal nie dostalem odpowiedzi na Devian art Z JEJ KONTA. Pewnie zaraz napisze ze zapomniala hasla :crylol:
Do not be sad because of people...

They will all die...
niewidzialnaa
niewidzialnaa
  14 czerwca 2017

Wtedy wszystko będzie jasne.

Panthera
Panthera
  14 czerwca 2017

Serio macie mnie za klamczuche?
Wtedy wyjdzie na to ze bello was zmanipulowal.
zastanowcie sie nad tym.
ps. Zerknij bello, odpisalam ci.

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  14 czerwca 2017

Nie jestesmy w palacu i tu nie obowazuja jakies zasady

Panthera
Panthera
  14 czerwca 2017

Tia, sodoma i gomora.

Panthera
Panthera
  14 czerwca 2017
Belormoroth
Belormoroth: Wielkie oburzenie i post na dwa tomy Tolkiena ale nadal nie dostalem odpowiedzi na Devian art Z JEJ KONTA. Pewnie zaraz


wielkie oburzenke bo jakis prostak wmawia mi ze moje prace nie sa moje i rzada udowodnienia ze sa moje.
ze ja musze udowodnic ze jestem niewinna i to nie plagiat zamiast on probowal udowodnic. I manipuluje reszta uzytkownikow ktorzy we mnke widza klamczuche zamiast w nim chama ktory podejrzews mnie, niewinna, o klamstwo. I tylko mnie, bo sie tylko na mnie uwzial.
Panthera
Panthera
  14 czerwca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Weź żesz się ogarnij. Jak coś publicznie udostępniasz w internecie i ktoś to zobaczy to nie jest stalking. Nawet nie chodzi i Twój wizerunek ani dane osobowe.


stalking, bo ja TYLKO wstawiłam moje rysunki. Wy obejrzeliście i spoko, a bello już szuka gmera po internetach, bo mnie tak nienawidzi, ze nie wierzy że coś moze być moje, tylko już podejrzenia nabiera, szuka dziury w całym, obserwuje pod każdym kątem, grzebie, wywala na wierzch, swoje podejrzenia pisze publicznie PLUS wyśmiewa tych co uwierzyli i mnie ze niby ja kłamie, a wmawia to wszystkim tylko dlatego bo on nie wierzy. Ja mam sie tłumaczyc z czegoś czego nie zrobiłam, bo ON TAK CHCE, BO ON NIE WIERZY. A kim on jest zeby czegos takiego ode mnie rządać? Nikim, zwykłym trollem, a ma sie za bór wie jakiego super hiper gościa, któremu każda loszka musi się tłumaczyć gdy tylko on nabierze jakichkolwiek podejrzeń. Nie zostawi tego od tak, on za wszelką cene chce mnie ośmieszyc i udupić, bo sie jak ten tasiemiec przyssał akurat do mnie. I ja musze sie męczyc z udowadniamiem czegokolwiek bo on tak chce. Zenada.
wiec wyszukuje wszyskiego by mnie tu ośmieszyć i zasugerowac innym ze sie niby pod kogoś podszywam (innych by o to nie podejrzewał) a w tym celu zadał sobie tyle trudu, by przegooglować moje prace, z ktorych celowo usunełam podpisy, by nikt nie wygooglował mojego konta na dA (chcialam by pozostały te konta nie powiązane). Komu normalnemu by sie chciało tak kombinowac w celu udupienia jednej osoby, jeśli nie trollowi zayebowi stalkerowi ?
niewidzialnaa
niewidzialnaa
  14 czerwca 2017

Panthera wyluzuj. Nie chcesz z nim rozmawiać to olej jego zaczepki. Nikt Cię nie zmusza do konwersacji z nim. Jeżeli nie masz sobie nic do zarzucenia to dlaczego się tym przejmujesz? Puść to mimo uszu. Proste? Proste.

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  14 czerwca 2017

Zdaje sie ze poznalismy sie w winnicy we Francjii , co cie tu sprowadza malenka :D

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  14 czerwca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Nie ma tutaj Tajrusi. Siedzi na czarnej liście. Też tam możesz zaraz trafić.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  15 czerwca 2017

Dobra nie nadarzam w czytaniu tych powiesci na przerwie w robocie. Poczytam sobie w niedziele przy kawie :bye:

Do not be sad because of people...

They will all die...
Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  15 czerwca 2017

Konto na Devianie jest jej. Nie ogarniam jednak czemu po prostu nie wkleila linka jesli ma tam cala galerie :woot:

W sumie nawet mnie nie dziwi poziom odpowiedzi tam. Taki sam szyderczy i durny styl pisania jak tutaj :zonk:

Pytalas "I co teraz zrobisz? Wygadasz reszcie i usuniesz konto?". Nie wiem czemu mialbym z twojego powodu usuwac konto :crylol:
Odpowiedz brzmi przyznam sie do bledu. O dziwo niektorzy jeszcze to potrafia ale sadzac po twoich wpisach na forum nie jestes jedna z tych osob :tak:

Do not be sad because of people...

They will all die...
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  15 czerwca 2017

Zaraz i ten pajac z kucykiem tam wyladujecie

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.