SantiJozef
SantiJozef
  27 maja 2017 (pierwszy post)

Modlicie się?

GroszekGN
Posty: 153 (po ~758 znaków)
Reputacja: -21 | BluzgometrTM: 7
GroszekGN
  3 czerwca 2017
GroszekGN
GroszekGN: mnie tam Lucyfer wqrwia bo to tępy pacan co przez wiele tysiącleci wszsystko rozpi..a i jest tępą qrwą dlatego.


ups, szczere przeprosiny Lucyferze. Widze w zmysłach, że szczerze rozpłakałeś się w piekle :((( i twoje serce było piękne i troskliwe. Jak w ciebie spojrzałem Synu Yahwe, synu Jutrzemki na twoje łży to w tym czasie się w tobie aniele zakochałem. Jeszcze będzie dobrze Lucyferze ;] Jeszcze wyjdziesz z piekła i będziesz świetlistym Archaniołem na nieboskłonie ;] który nie psuje, nie rani, nie niszczy, nie wymyśla zła, nie dywaguje o złu, nie dąży do zła i jest święty i żyje pełnią życia ;] Grałeś kiedyś w piłeczkę? albo w kwadrata? albo może jakiś space mecz jak macie skrzydła z boiskiem na promienie laserowe a bramki na ziemi i można grać nawet na ludzi w piłę nożną. ;]

Ps. Chociaż jesteś Lucyferze ultra demonem to tak napisałem.

GroszekGN
GroszekGN: Lucyfer już przed założeniem świata przyje.. się Bogu do dzieła stworzenia wraz ze swoimi braćmi z duszy i zniweczyli razem Bogu około 2% dzieła stworzenia przy przeglądzie gdy każdy z Synów Yahwe przeglądał Dzieło Stworzenia. I później te wredne pacany co zniweczyli dzieło stworzenia jeszcze się zbuntowali i zostali strąceni do piekieł i są złymi synami a dobzi Synowie Yahwe obecnie są na świecie i pisze jeden z nich - mesjasz Pogromiciel Przywróciciel ;]


Eh... Bóg ma wielkie miłosierdzie :D i mam nadzieje, że piekło kiedyś opustoszeje i pozostanie dla przestrogi i mam nadzieję że zła już nie będzie i wszyscy będą mieć ochotę żyć, i będzie im odpowiednio lub odpowiednio i coraz lepiej lub coraz lepiej ;]

Ps2. Chociaż demony są paskudne i złe to ja mesjasz pogromicie-przywróciciel pokładam nadzieję, że kiedyś piekło opustoszeje i pozostanie dla przestrogi i NIE MÓDLCIE SIĘ ZA DEMONY! - bo to niebezpieczne.

Carpe Diem, Memento Mori, Wisdom

SantiJozef
SantiJozef
  4 czerwca 2017
GroszekGN
GroszekGN: Co do modlitw


Ja się modlę i w myślach i na głos. :) Uspokaja mnie to. Czasem rozważam sens słów modlitwy, a czasem podczas wypowiadania słów myśle o czymś zupełnie innym.
SantiJozef
SantiJozef
  4 czerwca 2017
GroszekGN
GroszekGN: piekło opustoszeje


Nie opustoszeje, to stan nieodwracalny. Bóg raz podjętej decyzji nie zmieni bo okazałby się kłamcą, a wiadomo, że nim nie jest.
GroszekGN
Posty: 153 (po ~758 znaków)
Reputacja: -21 | BluzgometrTM: 7
GroszekGN
  4 czerwca 2017

niby dlaczego klamca???!!!! przecierz pieklo to kara, a kara kiedys sie konczy.

Carpe Diem, Memento Mori, Wisdom

GroszekGN
Posty: 153 (po ~758 znaków)
Reputacja: -21 | BluzgometrTM: 7
GroszekGN
  4 czerwca 2017

chyba ze sie przedluza (jak wrog Boga)

Carpe Diem, Memento Mori, Wisdom

GroszekGN
Posty: 153 (po ~758 znaków)
Reputacja: -21 | BluzgometrTM: 7
GroszekGN
  4 czerwca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

eh

Carpe Diem, Memento Mori, Wisdom

SantiJozef
SantiJozef
  5 czerwca 2017

Cześć d83dde03

GroszekGN
GroszekGN: niby dlaczego


Bo raz podjętej decyzji się nie zmienia, piekło to kara ostatecznego wykluczenia z Bogiem.

Co do tych bożków które wymieniłeś, to zgodnie z Dekalogiem i pierwszym przykazniem nie uznaje ich za bóstwa równorzędne Stwórcy. A Dekalog to święte prawo, reguluje życie każdego stworzenia względem oddawania czci Bogu jak i funkcjonowania w społeczeństwie.

Pisałeś, że cicha modlitwa jest nie wysłuchana, a ja się pytam dlaczego? Przecież Bóg zna nasze myśli i dusze, to czy ja modlę się milcząc, czy intonuje śpiewając lub też mówię na głos to bez znaczenia i tak to Stworzyciel słyszy i wie co jest dla mnie najlepsze.
GroszekGN
Posty: 153 (po ~758 znaków)
Reputacja: -21 | BluzgometrTM: 7
GroszekGN
  5 czerwca 2017
GroszekGN
GroszekGN: ups, szczere przeprosiny Lucyferze. Widze w zmysłach, że szczerze rozpłakałeś się w piekle :((( i twoje serce było piękne i troskliwe. Jak w ciebie spojrzałem Synu Yahwe, synu Jutrzemki na twoje łży to w tym czasie się w tobie aniele zakochałem. Jeszcze będzie dobrze Lucyferze ;] Jeszcze wyjdziesz z piekła i będziesz świetlistym Archaniołem na nieboskłonie ;] który nie psuje, nie rani, nie niszczy, nie wymyśla zła, nie dywaguje o złu, nie dąży do zła i jest święty i żyje pełnią życia ;] Grałeś kiedyś w piłeczkę? albo w kwadrata? albo może jakiś space mecz jak macie skrzydła z boiskiem na promienie laserowe a bramki na ziemi i można grać nawet na ludzi w piłę nożną. ;] Ps. Chociaż jesteś Lucyferze ultra demonem to tak napisałem.


Lucyfer to qrewski manipulator i chce zakochać miłością demoniczną, żeby kochać demona wredny pajac zgrywa jakieś opowiastki mocą Belzebuba a tak naprawdę to paskudne demonisko i żałuje tego co napisałem o jego troskliwym sercu bo takiego nie ma i szkoda ze nie da sie edytować tamtego posta

Carpe Diem, Memento Mori, Wisdom

GroszekGN
Posty: 153 (po ~758 znaków)
Reputacja: -21 | BluzgometrTM: 7
GroszekGN
  5 czerwca 2017

Santi.Józef nie bluźnij bo nie wymieniałem żadnych bożków tylko prawdziwych Bogów i masz przykazanie: Nie będziesz miał Bogów cudzych przede mną. - więc się stosuj i nie bluźnij... może i nie masz wiedzy ani wiary... ale nie bluźnij na imiona prawdziwych Bogów bo to nie bożki

Carpe Diem, Memento Mori, Wisdom

GroszekGN
Posty: 153 (po ~758 znaków)
Reputacja: -21 | BluzgometrTM: 7
GroszekGN
  5 czerwca 2017

Santi.Józef a wiesz co to jest kara na wieki albo kara na wieki wieków jeżeli chodzi o piekło? chyba nie za bardzo... troche się zastanów... wieki wieków to nie ostateczność, to nie wieczność, to nie na zawsze; tylko na określony czas, a później albo się przedłuża albo ktoś cię może wybawić, np. taki mesjasz jak ja ;] pogromiciel przywróciciel; i jest o mnie w biblii; kumaci niech zgłębią.

Carpe Diem, Memento Mori, Wisdom

GroszekGN
Posty: 153 (po ~758 znaków)
Reputacja: -21 | BluzgometrTM: 7
GroszekGN
  5 czerwca 2017

czy ty w ogóle rozumiesz te przykazanie? "CUDZYCH"; nie swoich. Swoich Bogów możesz mieć. Jako, że są przodkami Yahwe i Bogami którzy za ciebie odpowiadają i wspólnie stworzyli to są to nasi Bogowie - istot w tym świecie - Ci których wymieniłem imiona. (Kiedyś będą Ich świątynie gdyż jako prorok uzyskałem to zarobionymi żądaniami u Stwórcy)

Carpe Diem, Memento Mori, Wisdom

SantiJozef
SantiJozef
  5 czerwca 2017

Rozumiem co oznacza wyrażenie "wieki, wieków", to przerażające i trudno mi pojąć wieczność...

Aż sobie zajrzałem do pierwszego przykazania:

"Jam jest Pan, Bóg twój, którym cię wywiódł z ziemi egipskiej, z domu niewoli. Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną."

Pierwsza część przykazania jest w liczbie pojedyńczej, nie ma tam mowy o bóstwach.

GroszekGN
GroszekGN: żądaniami u Stwórcy


sądzę, że u Najwyższego się prosi, a nie żąda.
GroszekGN
Posty: 153 (po ~758 znaków)
Reputacja: -21 | BluzgometrTM: 7
GroszekGN
  5 czerwca 2017

ja otrzymałem żądania i Stwórca kazał mi żądać (jak pytałem o to) jeśli chce ;]

Carpe Diem, Memento Mori, Wisdom

GroszekGN
Posty: 153 (po ~758 znaków)
Reputacja: -21 | BluzgometrTM: 7
GroszekGN
  5 czerwca 2017

też kiedyś wierzyłem, że jest jeden Bóg :P na szczęście moja wiara się odmieniła i rozumiem całość

Carpe Diem, Memento Mori, Wisdom

Tajrusia
Tajrusia
  5 czerwca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: "Jam jest Pan


A ja Pani :P Wiesz ile Józek trzeba mieć na Pana?! ohoho i jeszcze ciut :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Bóg twó


To ja jestem Bogiem uświadom to sobie :))

Konto usunięte
Konto usunięte: którym cię wywiódł z ziemi egipskiej,


Dobrze, że mnie nie posłałeś do

Konto usunięte
Konto usunięte: , domu niewoli.


:)
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną."


Pamiętam jak "Ojcze nasz" :)

https://www.youtube.com/watch?v=WLq9oEK_dyQ :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.