SantiJozef
SantiJozef
  27 maja 2017 (pierwszy post)

Modlicie się?

SantiJozef
SantiJozef
  3 czerwca 2017

nie jestem pewien czy Jego imie jest prawdziwe i ile aniolow zdradzilo. Pamietaj oni ciagle klamia, co do imion też:)

SantiJozef
SantiJozef
  3 czerwca 2017

jedyne pewne to nazwy Szatan, Diabel i Belzebub bo tak mowila Biblia

SantiJozef
SantiJozef
  3 czerwca 2017

odnosiła się ona do podstaw, ale prawda zlo na swiecie to wina szatana wg Ciebie Lucyfera

GroszekGN
Posty: 153 (po ~758 znaków)
Reputacja: -21 | BluzgometrTM: 7
GroszekGN
  3 czerwca 2017

Lucyfer już przed założeniem świata przyje.:cenzura:. się Bogu do dzieła stworzenia wraz ze swoimi braćmi z duszy i zniweczyli razem Bogu około 2% dzieła stworzenia przy przeglądzie gdy każdy z Synów Yahwe przeglądał Dzieło Stworzenia. I później te wredne pacany co zniweczyli dzieło stworzenia jeszcze się zbuntowali i zostali strąceni do piekieł i są złymi synami a dobzi Synowie Yahwe obecnie są na świecie i pisze jeden z nich - mesjasz Pogromiciel Przywróciciel ;]

Carpe Diem, Memento Mori, Wisdom

GroszekGN
Posty: 153 (po ~758 znaków)
Reputacja: -21 | BluzgometrTM: 7
GroszekGN
  3 czerwca 2017

i oje.:cenzura:.em każdego szatana na ich atrybuty; całkiem niedawno

Carpe Diem, Memento Mori, Wisdom

GroszekGN
Posty: 153 (po ~758 znaków)
Reputacja: -21 | BluzgometrTM: 7
GroszekGN
  3 czerwca 2017

Jestem tym co ma klucze śmierci i otchłani.

Carpe Diem, Memento Mori, Wisdom

GroszekGN
Posty: 153 (po ~758 znaków)
Reputacja: -21 | BluzgometrTM: 7
GroszekGN
  3 czerwca 2017

Ktoś jest smutny ze swojej aborcji? Może się modlić do mnie - mojego Bóstwa aby wybawił jego/ich dziecko ze świata piekła do czyśca niebiańskiego...

Wiedzcie ze dzieci z aborcji trafiają przeważnie do piekła gdyż nie mają dwóch dobrych czynów na plus z łaski uczynkowej aby trafić do nieba ani nie mają chrztu aby trafić do nieba, więc kto ma problem niech się modli do mesjasza pogromiciela-przywróciciela bo wiedzcie ze ten mesjasz a o mnie mowa potrafi wybawić nawet z piekła

Carpe Diem, Memento Mori, Wisdom

GroszekGN
Posty: 153 (po ~758 znaków)
Reputacja: -21 | BluzgometrTM: 7
GroszekGN
  3 czerwca 2017

a co do tego co mówiłeś, że nie ma Bogów to jesteś w błędzie bo Yahwe mimo nieskończoności czasu wstecz miał przodków a było tak dlatego gdyż był zaginany czas. Oto moja strona na której coś wyjaśniam o Bogach, mianowicie dowód na istnienie Boga, dowód na istnienie Bogów (wtedy jest coś z tych dowodów jak się doda do organów mózgu) i jest jak się stać wyznawcą swoich Bogów bo nie cudzych ;] i nie wspomniałem tam o 128 Bogach światów Ziem połączonych portalami biało czarnych dziur, i na koniec jest coś o pokarmach jak mieć lepsze; oto link:
https://prorokapokalipsy.wordpress.com/poznanie-doswiadczalne/

Carpe Diem, Memento Mori, Wisdom

SantiJozef
SantiJozef
  3 czerwca 2017

Po pierwsze nie wiesz gdzie trafiają dzieci. Po drugie wierzę w jednego Boga, tego co wyprowadził naród z niewoli Egipskiej, jestem emanacją Jego woli jak i każdy człowiek, dlatego szanuje Twoją opinię pogromco. :)Jahwe jest początkiem i końcem, miłością, tym co nie pojete. Ciekawe za co dostałem bana?

SantiJozef
SantiJozef
  3 czerwca 2017
GroszekGN
GroszekGN: Wiedzcie ze dzieci z aborcji trafiają przeważnie do piekła

tu już przesadziłeś.
SantiJozef
SantiJozef
  3 czerwca 2017

Nie jestem Bogiem, ale wydaje mi sie ze dziecko to niewinnosc, czysta miłość więc raczej wątpie aby oceniał wg Twoich Groszek kryteriów

SantiJozef
SantiJozef
  3 czerwca 2017

nie jestem w błedzie, nie ma bogów, są istoty stojace ponad czlowiekiem:) ale to nie bogowie:) dla mnie Bóg to coś tajemnego, nie pojetego, jedyny w swoim rodzaju

GroszekGN
Posty: 153 (po ~758 znaków)
Reputacja: -21 | BluzgometrTM: 7
GroszekGN
  3 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: nie jestem w błedzie, nie ma bogów, są istoty stojace ponad czlowiekiem:) ale to nie bogowie:) dla mnie Bóg to coś tajemnego, nie pojetego, jedyny w swoim rodzaju
aj tam kłócisz sie z prorokiem, że nie ma Bogów a ja wiem, że są... ma sie te kontakty ;] i filozofie ;] w GRUNWALDZIE jest 100 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 400 224 Bogów przez duże B. W prostej lini od Boga Yahwe do Pierwszego Boga - Pierwszej Natury jest 20 Bogów; Bóg Yahwe ma 20 przodków:

Yahwe >>> Agwodyn(Jest w nim Osoba Allaha) >>> Madgustav >>> Karaktus >>> Pomyx >>> Atlant >>> Hiperius >>> Afrodyt >>> Feniks >>> Ajaks >>> Orientus >>> Agwodyn >>> Afrodyt >>> Ajaks >>> Hiperion >>> Atlant >>> Hiperion >>> Afrodyt >>> Agwodyn >>> Ajaks >>> Esentius

Można się modlić do tych Bogów co wymieniłem Ich imiona bo to dobzi Bogowie i nie cudzy.

Carpe Diem, Memento Mori, Wisdom

GroszekGN
Posty: 153 (po ~758 znaków)
Reputacja: -21 | BluzgometrTM: 7
GroszekGN
  3 czerwca 2017

Co do modlitw to chcę napisać, że około 60% ludzi źle się modli; że ich modlitwy nie są wysłuchiwane; polega to na tym, że modlą się w myślach. Bóg nie wysłuchuje modlitw w myślach. Jest jednak sposób aby Bóg wysłuchał modlitwy w myślach; trzeba ją do Niego wysłać poprzez myśli, np wiarą, albo np. polecić Aniołowi Stróżowi aby zaniósł modlitwę w myślach do Boga.

Należy się modlić wypowiadanymi słowami dźwięcznymi ! Trzeba mówić! Żeby Bóg wysłuchał.

Druga sprawa to intencje modlitw. Po znaku krzyża na wstępie mówi się swoją intencję za co się modli, a następnie modli się i kończy znakiem krzyża. I TEŻ TRZEBA MÓWIĆ DŹWIĘCZNIE MODLITWĘ pomiędzy znakami krzyża.

Carpe Diem, Memento Mori, Wisdom

GroszekGN
Posty: 153 (po ~758 znaków)
Reputacja: -21 | BluzgometrTM: 7
GroszekGN
  3 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: GroszekGN: Wiedzcie ze dzieci z aborcji trafiają przeważnie do piekła tu już przesadziłeś.


Konto usunięte
Konto usunięte: Nie jestem Bogiem, ale wydaje mi sie ze dziecko to niewinnosc, czysta miłość więc raczej wątpie aby oceniał wg Twoich Groszek kryteriów


Niestety reguły...
Ale...
Są też reguły łagodzące... np. śmierć męczeńska; że małe dziecko jest męczennikiem i dzięki temu trafia do Nieba mimo, że niema 2 dobrych czynów na plus, albo czyjeś modlitwy za nie, albo modlitwy o miłosierdzie za takie dzieci; wtedy mogą trafić do Nieba a nie do piekła
ale...
prawda bywa smutna...
w piekle było mld zabitych dzieci
ale...
przywróciłem swoją władzą u Boga około 8 mld dzieci z piekła do czyśca niebiańskiego (Bóg mi wynagrodził w talencie zysków i strat Bożych za każde dziecko)

Carpe Diem, Memento Mori, Wisdom

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.