CuteNinja
CuteNinja
  21 maja 2017 (pierwszy post)

Skąd się wzięły Wasze nicki? Czy stoi za nimi jakaś historia? Mają drugie dno, odzwierciedlenie w rzeczywistości? A może są tylko przypadkowym ciągiem znaków? Opowiadajcie, chwalcie się, rozwiejcie wątpliwości!

Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  2 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Skąd się wzięły Wasze nicki?

Z glowy.
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy stoi za nimi jakaś historia?

Tak.
Dawid - nick zajety
Dawid1988 - nick zajety
[...]
Dawid1988NickZajetyKuzwaJegoZasranaMac - nick zajety
Dawid1988NickZajetyKuzwaJegoZasranaMac2 - nick za dlugi
:zonk:

Konto usunięte
Konto usunięte: Mają drugie dno, odzwierciedlenie w rzeczywistości?

Ano. Odzwierciedla moje czarne poczucie humoru.
Konto usunięte
Konto usunięte: A może są tylko przypadkowym ciągiem znaków?

Raczej kombinacja kilku slow.
Konto usunięte
Konto usunięte: Opowiadajcie, chwalcie się, rozwiejcie wątpliwości!

Ok :mrgreen:
Do not be sad because of people...

They will all die...
SantiJozef
SantiJozef
  2 czerwca 2017

Na początku był DemonJozekZpolska, był on reakcją mojej bezradności ale póki zaczął intensywnie pojawiać się Józef i inne demony zła, to skróciłem do JozekZpolska, nie chcę ich drażnić i tak wrócę do Jozka, w prostej formie o ile on nie jest zajęty.

KukleSwedza
KukleSwedza
  5 czerwca 2017

moj nick wzial sie z waszych krety skich wypowiedzi.Gdzie jest elita z forum?Teraz same marne jednostki kserokopiujace gownotematy powielane x lat temu amung mial racje

Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  5 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: moj nick wzial sie z waszych krety skich wypowiedzi.Gdzie jest elita z forum?Teraz same marne jednostki kserokopiujace gownotematy powielane x lat temu amung mial racje

Ic stont i wez ze soba swojego guru stonoge :ziew:
Do not be sad because of people...

They will all die...
CuteNinja
CuteNinja
  5 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: elita z forum

To musi być ogromny prestiż być elitą z forum. Polecam wpisać sobie to spektakularne osiągnięcie w CV d83dde0f
Konto usunięte
Konto usunięte: moj nick wzial sie z waszych krety skich wypowiedzi

Damn, nie widzę powiązania :ninja:
KukleSwedza
KukleSwedza
  5 czerwca 2017

oj cute ninja przestan byc cyniczna:) wiekszosc ludzi z forum zniknela dzieki pewnej pani moderator, ktora na sile chciala tu byc kims:)moze gdyby nie banowala za byle gowno, to z pewnoscia to forum by zylo.Sytuacja wyglada tak-kilku userow postuje na walkowane tematy, przerabiane x lat temu.Nic sie tu nie dzieje:)

KukleSwedza
KukleSwedza
  5 czerwca 2017

Belomorth kiedy ja uczylem sie ciezkiej sztuki kupiectwa, Ty zjadales gile pod stolem i uciekales przed pasem ojca;)

CuteNinja
CuteNinja
  5 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: przestan byc cyniczna:)

Ty jesteś marudny - ja jestem cyniczna. Taki handel wymienny.
Konto usunięte
Konto usunięte: Nic sie tu nie dzieje:)

Nie nic, po prostu dzieje się niewiele. I taka jest naturalna kolej rzeczy, te X lat temu fora były po prostu... popularną rozrywką w internecie. Nie było facebooków, instagramów i snapchatów, a ludzie chcieli się integrować, wymieniać poglądami i nawet wygłupiać razem. Ludzie, którzy wtedy bawili się tutaj na forum zwyczajnie dorośli. Mają pracę, rodziny i realne problemy, a obecna młodzież wybiera inne formy rozrywki. Możesz albo narzekać, albo pomóc nam to forum trochę rozkręcić d83dde0f
niewidzialnaa
niewidzialnaa
  5 czerwca 2017

CuteNinja. Coś się kiedyś kończy, a coś zaczyna. To było raczej do przewidzenia, że z czasem na forum będzie się wypowiadać coraz mniej osób, a tematy będą się powtarzały. Dlatego też zgodzę się z tym co napisałaś :p

KukleSwedza
KukleSwedza
  5 czerwca 2017

tak, wiadomo ze ludzie nie beds tu spedzac calego zycia;)ale zasluga tego, ze forum wymarlo jest przypisane pewnej FP;)

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  5 czerwca 2017

Nie wiem. Znam ten portal kilka lat, ale na forum i czacie bywam od niedawna. Niestety pod tym względem nie jestem w stanie się sensownie wypowiedzieć. :p

piekny33
Posty: 3 (po ~73 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
piekny33
  10 czerwca 2017

Ja brzydal ..to dalem taki jaki mam:)d83dde0a

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  10 czerwca 2017

Ogolnie jestem za tym by np cuteninja i reszta moderatorek zaczela poswiecac tyle czasu co na moderowanie fotki swoim dzieciom xd co z was za matki? Dalej szukacie tu tatusiowdla nich ?

CuteNinja
CuteNinja
  11 czerwca 2017
AmongUs
AmongUs: Ogolnie jestem za tym

Generalnie nikogo nie interesuje, za czym Ty tam sobie jesteś d83dde0f
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  11 czerwca 2017

Ogolnie to szukaj taty dla potomstwa nie pod tym adresem xd

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.