CuteNinja
CuteNinja
  21 maja 2017 (pierwszy post)

Skąd się wzięły Wasze nicki? Czy stoi za nimi jakaś historia? Mają drugie dno, odzwierciedlenie w rzeczywistości? A może są tylko przypadkowym ciągiem znaków? Opowiadajcie, chwalcie się, rozwiejcie wątpliwości!

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  21 maja 2017

hmmm :szok:

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  21 maja 2017

Jestes nowa a nowy podział sil jest inny, postuj oceniaj i odpisuj w kilku tematach a sie przekonasz, zreszta....

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  21 maja 2017
AmongUs
AmongUs: nowy podział sil jest inny


A co to stan wojny czy zwykłe forum?
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  21 maja 2017

Zalezy po ktorej stronie stoisz, forumowiczow czy banowemu rezimowi i braku wolnemu komentowania iwypowiedzi.Decyduj forum dawno sie skonczylo dzieki przypadkowym modom

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  21 maja 2017
AmongUs
AmongUs: Zalezy po ktorej stronie stoisz, forumowiczow czy banowemu rezimowi i braku wolnemu komentowania iwypowiedzi.Decyduj forum dawno sie skonczylo dzieki przypadkowym modom

Wczytaj się dokładnie w to co napiszę....śledzę dokładnie forum przez cały czas, udzielam się tam gdzie chcę.. to sprawa oczywista, jeśli coś mi się nie spodoba to usunę konto, nikt mnie tu nie trzyma na siłę. Mam ważniejsze sprawy niż pretensje jednostki do zasad korzystania z forum. Tyle w temacie
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  21 maja 2017

Czlimasz kisiel zamiast mozgu niecc riczi cie pocieszy xd

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  21 maja 2017

Riczi pocieszy jesli nie zrozumialas marsjanskiego xd

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  21 maja 2017
AmongUs
AmongUs: Czlimasz kisiel zamiast mozgu niecc riczi cie pocieszy xd

Postąpię wedle starej i mądrej zasady " głupiemu się ustępuje" :bye
Aaaa i masz marsjańskie xd na koniec :crylol:
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  22 maja 2017

Skoro jak zauważyłeś, jest nowa, to nie wie jak wyglądało kiedyś forum a tym samym nie może porównać. A że nie przyjmuje do wiadomości co napisze nołfejs forumowy to znaczy że nie łyka wszystkiego jak pelikan. Wojny ją nie interesują, zrozum co napisała.

I nie muszę pocieszać, mnie też nie posłucha.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  22 maja 2017

Początki moich internetów, czas by wybrać sobie jakiś sieciowy pseudonim. Akurat przechodziłem grę Dungeon Siege, gdzie pierwsza lokacja nazywała się Eldim. Zauważyłem, że wyraz ten ówcześnie było stosunkowo unikalnym słowem w całych internetach co nie zmuszało mnie do wplatania do nicku cyferek. Dodatkowym atutem był fakt, że moje imię również zaczyna się na E. Voila, tak zostałem Eldimem.

Podejmujesz wyzwanie?
patrykzebrowski73
Posty: 1 (po ~26 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
wpis jest ukryty
veni00
veni00
  22 maja 2017

Mój od nazwiska i xywy jeszcze z podstawówki, a że już był zajęty, to dodałem 0 zamiast o na końcu

Niebieskookaa1
Niebieskookaa1
  22 maja 2017

kolor oczu :D

JohnTheRevelator
JohnTheRevelator
  23 maja 2017
https://www.youtube.com/watch?v=zZeRwuN68VQ :D))
niewidzialnaa
niewidzialnaa
  23 maja 2017

Niewidzialnaa
Bo często patrząc na coś można przeoczyć coś naprawdę istotnego. Wśród gołych cycków i dup jestem niewidoczna. Wśród pustaków niedostrzeżona.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.