CuteNinja
CuteNinja
  21 maja 2017 (pierwszy post)

Skąd się wzięły Wasze nicki? Czy stoi za nimi jakaś historia? Mają drugie dno, odzwierciedlenie w rzeczywistości? A może są tylko przypadkowym ciągiem znaków? Opowiadajcie, chwalcie się, rozwiejcie wątpliwości!

Niebieskookaa1
Niebieskookaa1
  23 maja 2017
niewidzialnaa
niewidzialnaa: Niewidzialnaa Bo często patrząc na coś można przeoczyć coś naprawdę istotnego. Wśród gołych cycków i dup jestem niewidoczna. Wśród pustaków niedostrzeżona.


brawo Ty! :D podpisuję się pod tymi słowami :)
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  23 maja 2017

Ale czy nie przesadzasz? Nawet avatar masz taki który z niczym się nie kojarzy. Najwyżej z czarną plamą na ekranie. Gdzie te czasy gdy na avatarze musiała być własna twarz a nie inne wyżej wymienione części ciała!

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Niebieskookaa1
Niebieskookaa1
  23 maja 2017

ups na moim też nie widać koloru ;p

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  23 maja 2017

Na moim avatarze jest subtelne zdjęcie mojego tatuażu :) Jak kogoś zainteresuje moja osoba to zdjęcia twarzy są w profilu. Avatar mam taki jaki mi się podoba ;)

CuteNinja
CuteNinja
  23 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: części ciała

Sam masz nos, to co pyskujesz? d83dde0f
Konto usunięte
Konto usunięte: na moim też nie widać koloru

Witaj w klubie black and white! :D
Niebieskookaa1
Niebieskookaa1
  23 maja 2017

podobnież czarny wyszczupla :D :P

Sarna
Sarna
  23 maja 2017

Ten aktualny nick, to nic innego jak moje przezwisko, większość znajomych tak na mnie mówi
w pracy też się przyjęło.
Poprzedni praksyda ma dłuższą historię, kiedys taka Pani sprzedawała w spożywczaku miała na imie Prakseda, tak to imię, jak byłam dzieckiem zawsze sobie bekę robiłam z tego imienia, no i jej wnuczek doniósł swojej babci, jak ta mała kudłata piegowata zołza śmieje się z imienia, babcia sama stwierdziła ze ją rodzice skrzywdzili tym imieniem, ale nieładnie ze to mnie bawi, nie moja wina że w wieku 9 lat różne rzeczy bawia a ja specjalnie nie potrafiłam ukryć tego.
Nigdy więcej do tego sklepu nie poszłam, ze wstydu, bo jakbym powiedziała" dzień dobry Pani praksedo" wybuchłabym śmiechem.
Na fotkę zarejestrowałam się i przypomniała mi sie ta historia z dzieciństwa, niepowtarzalny nick, nie spotkałam nawet podobnego, nie powiem ze ładny czy wyjatkowy, bo nie ma w nim nic ładnego, taki tam bez wielkiego znaczenia.

Konto usunięte
Konto usunięte: e
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  23 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdzie te czasy gdy na avatarze musiała być własna twarz

Na szczęście przeminęły. Ja na ten przykład nie chcę by to jak wyglądam w jakikolwiek sposób rzutowało z perspektywy osób trzecich na to co piszę. Sub Zero wins!
Podejmujesz wyzwanie?
Niebieskookaa1
Niebieskookaa1
  23 maja 2017
Eldim
Eldim: Na szczęście przeminęły. Ja na ten przykład nie chcę by to jak wyglądam w jakikolwiek sposób rzutowało z perspektywy osób trzecich na to co piszę. Sub Zero wins!


za to teraz są czasy gdzie się ocenia książkę po okładce..
https://www.youtube.com/watch?v=9Omxb_QDp7o
niewidzialnaa
niewidzialnaa
  23 maja 2017

Niebieskooka otóż to!

Niebieskookaa1
Niebieskookaa1
  23 maja 2017

Założy się spodnie i trampki-zostaniesz obgadana, zaś jak zmienisz to na sukienke to jesteś świadkiem kraksty na drodze.
Jak tu być sobą, gdzie i tak zostaniesz oceniona?

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  23 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
niewidzialnaa
niewidzialnaa: zdjęcie mojego tatuażu

Dobrze że wyjaśniłaś bo za nic nie zgadłbym co to. Serio

Konto usunięte
Konto usunięte: Sam masz nos, to co pyskujesz?

Nos jest częścią twarzy, to może być :D No i służy do wtykania w różne sprawy :v) Co innego jak ktoś umieszcza założone stringi ( Y )
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Niebieskookaa1
Niebieskookaa1
  23 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Co innego jak ktoś umieszcza założone stringi ( Y )

Uważaj żeby właściciel takiego zdjęcia nie powiedział że stringi zakrywają pewną część ciała i to też się liczy d83dde02d83dde1d
CuteNinja
CuteNinja
  23 maja 2017

A stringi założone na nos, to jeszcze twarz, czy już nie? :D

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  23 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Uważaj żeby właściciel takiego zdjęcia nie powiedział że stringi zakrywają pewną część ciała i to też się liczy


Gdy ładna część ciała to może być jak naj bardziej do oglądania. Ale czy nadaje się na wizytówkę?

Konto usunięte
Konto usunięte: A stringi założone na nos, to jeszcze twarz, czy już nie? :D

To samo co okulary.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.