hipotezGoldbacha
hipotezGoldbacha
  16 maja 2017 (pierwszy post)

Dlaczego kłamiemy? Kłamstwa pomagają w miłości ;)

Ksawiera
Ksawiera
  30 maja 2017
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Nie, z taka łatwością Cie okłamuje


Kłamstwo ma sens wtedy, kiedy znajdzie się ktoś, kto w nie uwierzy. W przeciwnym wypadku staje się tylko paplaniną bez ładu i składu i wzbudza zażenowanie. Mnie nie okłamiesz, bo nigdy nikomu tutaj nie wierzyłam :) Żeby mnie okłamać, musiałabym kiedykolwiek, komukolwiek tutaj wierzyć :)
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  30 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: BekaZciebieModzie: Nie, z taka łatwością Cie okłamuje Kłamstwo ma sens wtedy, kiedy znajdzie się ktoś, kto w nie uwierzy. W przeciwnym wypadku staje się tylko paplaniną bez ładu i składu i wzbudza zażenowanie. Mnie nie okłamiesz, bo nigdy nikomu tutaj nie wierzyłam :) Żeby mnie okłamać, musiałabym kiedykolwiek, komukolwiek tutaj wierzyć :)


mhmmmmm :D
onpogada
onpogada
  31 maja 2017

Są pytania na które trzeba skłamać. " Podoba ci się nasza nowa sąsiadka?" "Prawda że lepiej robię loda jak twoja byla?" itp jakąkolwiek próba odpowiedzi na tego typu pytania inna niż całkowite kłamstwo skończy się awanturą lub fochem.

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  2 czerwca 2017
onpogada
onpogada: Są pytania na które trzeba skłamać. " Podoba ci się nasza nowa sąsiadka?" "Prawda że lepiej robię loda jak twoja byla?" itp jakąkolwiek próba odpowiedzi na tego typu pytania inna niż całkowite kłamstwo skończy się awanturą lub fochem.


Mozna mowic prawde ale ludziom do niej dojrzałym...a panie niestety sa jak dzieci xD
Tajrusia
Tajrusia
  9 czerwca 2017
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Mozna mowic prawde ale ludziom do niej dojrzałym...a panie niestety sa jak dzieci xD


Jeżeli ranisz mnie prawdą, to nie pocieszaj mnie jak dziecka, kłamstwem xd
Tajrusia
Tajrusia
  9 czerwca 2017

hipotezGoldbacha

O.o a ten gdzie się podział ?:)) Gościu, ty szybciej "umierasz" ode mnie xD

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  9 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: BekaZciebieModzie: Mozna mowic prawde ale ludziom do niej dojrzałym...a panie niestety sa jak dzieci xDJeżeli ranisz mnie prawdą, to nie pocieszaj mnie jak dziecka, kłamstwem xd


aha
Tajrusia
Tajrusia
  10 czerwca 2017

Daj głupiemu tysiąc rozumów, a on będzie wolał swój własny.

Idealnie. Jakbyś nie miał własnego, tylko ktoś musiał ci swój podsunąć, byś wiedział co myśleć, co czuć i jak żyć xd Perfecto :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.