hipotezGoldbacha
hipotezGoldbacha
  16 maja 2017 (pierwszy post)

Dlaczego kłamiemy? Kłamstwa pomagają w miłości ;)

StayStrong96
StayStrong96
  16 maja 2017

Na kłamstwie niczego nie zbudujesz :)

LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  16 maja 2017

Niestety ale w dzisiejszym świecie kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą d83dde1e

hipotezGoldbacha
hipotezGoldbacha
  17 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Obserwując innych w tym analiza własnego zachowania. Mówi mi jedno , każdy z nas jest po trochu kłamcą i hipokrytą. Czasami kłamiemy, lub przemilczamy pewne fakty na potrzeby własnych racji. Kto tak nie robi, lub nie zrobił w przeszłości niech pierwszy rzuci kamieniem. :)

Masz rację :) Mejkap,gorset wyszczuplający to swojego rodzaju też oszustwo ;)
Erf
Erf
  17 maja 2017

Jestem przewrażliwiona na kwestie kłamstwa, więc jak już kogoś złapię na nieszczerości to ciężko mi odbudować zaufanie do tej osoby.

hipotezGoldbacha
hipotezGoldbacha
  18 maja 2017

Świetnie ;)

Ksawiera
Ksawiera
  18 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Kłamstwa pomagają w miłości ;)


Wszak miłość nie kwitnie wśród zimnych prawd. My kobiety jesteśmy dość łatwowierne żeby nie powiedzieć wręcz naiwne. Chyba lubimy słuchać słodkich kłamstewek

d83ddc46

Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego kłamiemy?


No właśnie dlatego :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Chodź raz


Tylko raz?:) Nie opłaca się zabierać za cokolwiek

Konto usunięte
Konto usunięte: , będzie już raniła


Hipotetycznie. Od ciebie dużo zależy....
Panthera
Panthera
  18 maja 2017

Ja z natury jestem nieufna :)

GRADEK83
GRADEK83
  18 maja 2017

Tylko frajer nie kłamie :ninja:

KRISSo9o9
KRISSo9o9
  18 maja 2017

macie racje lepiej nie klamac ale czasami laski same chca uslyszec od swojego chlopaka to co chca wiec czego sie dziwicie chora zazdrosc badz wiele innych rzeczy zalezy to tez od drugiej osoby:)

Panthera
Panthera
  18 maja 2017

Delikatne klamstwo typu "ladnie ci w tej bluzce" spoko da sie wytrzymac :)
ale jesli facet mowi lasce ze spi a jest na imprezie, ze jest w domu a dyma inną, ze "on mia tylko dwie partnerki seksualne a ex mu nigdy nie robila loda" a tak naprawde mial 10 roznych kobiet dymanych w kiblu w klubie i jeszcze mial za sobą trojkąt, albo ze jego praca jest legalna a ma wyrok w zawiasach albo ze pieniadze wysyla matce na leki bo jest chora a tak naprawde placi alinenty bo ma nieslubne dziecko ktore przed swoja kobieta ukrywa... To jest to wielki kaliber i potrafi komus zrobic wielka przykrosc lub nawet zniszczyc zycie.

GRADEK83
GRADEK83
  18 maja 2017

Panterka jak zwykle pisze z wlasnego doswiadczenia...a co to ta cala prawda i klamstwo dlaczego prawda rani a klamstwo uszczesliwia bo ludzie wola nie wiedziec bo tak jest lepiej.

Ksawiera
Ksawiera
  18 maja 2017

Zależy Gradek, jaka prawda. Jak mi powiesz, że trafiłam 6 w totka, to z tego powodu z rozpaczy płakać nie będę.... :) Człowiek jest tak zaprojektowany i zaprogramowany, że łatwiej jest mu przyswoić rzeczy przyjemne i miłe. Gdzie Ci będzie lepiej i będziesz miał lepsze samopoczucie, na Majorce czy Biegunie północnym?! Koszt wycieczki ten sam :)

hipotezGoldbacha
hipotezGoldbacha
  18 maja 2017
Panthera
Panthera: Ja z natury jestem nieufna :)

ja też
hipotezGoldbacha
hipotezGoldbacha
  18 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Od ciebie dużo zależy....

Ode mnie? Ja omijam szerokim łukiem kobiety po przejściach ;)
Ksawiera
Ksawiera
  18 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

A ja, mężczyzn z przeszłością :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Ode mnie?


Tak od pana, bo jak rozumiem weszło to panu w nawyk.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.