hipotezGoldbacha
hipotezGoldbacha
  16 maja 2017 (pierwszy post)

Dlaczego kłamiemy? Kłamstwa pomagają w miłości ;)

Ksawiera
Ksawiera
  28 maja 2017

szach i mat. Dobranoc :)

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  28 maja 2017

Diabel przemowil a jego imie :D???

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  28 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: BekaZciebieModzie: Zapewne to te same badania naukowe które udowodniły ze kobiety są głupsze od mężczyzn :DMoże nie te same, ale coś w tym jest :)

Konto usunięte
Konto usunięte: BekaZciebieModzie: ta :DPowaga. To już jest naukowo udowodnione, że mężczyźni kłamać nie potrafią. Kosztuje ich to zbyt wiele energii, nie lubią bawić się w ceregiele i wolą prostą prawdę. Przyłapani na kłamstwie, nie brną w nie dalej jak np my kobiety :)


Pewnie przeczytałaś ze mają z tym wieksze problemy ale już napisałaś coś innego. Jesli tak to moge sie z tym zgodzic bo kłamstwo wymaga wiekszego wysilku. Potem jeszcze trzeba zapamiętać kogo sie okłamało i jak. W przeciwnym razie musze obalić te teorie bo ja nie mam najmniejszego problemu z kłamaniem.
Z drugiej strony jak mogłaś napisać coś takiego. Pewnie nienawidzisz kobiet. Pewnie masz jakis żal...pewnie jestes żeńską szowinistką....ksenofobką i islamistką...pewnie coś tam jeszcze...
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  28 maja 2017

Ale hierarhi sie naucz najpierw

Ksawiera
Ksawiera
  28 maja 2017
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Z drugiej strony jak mogłaś napisać coś takiego. Pewnie nienawidzisz kobiet. Pewnie masz jakis żal...pewnie jestes żeńską szowinistką....ksenofobką i islamistką...pewnie coś tam jeszcze...


Jestem chodzącą wredną jędzą :))) do reszty odniosę się jutro

AmongUs
AmongUs: Ale hierarhi sie naucz najpierw


jak ja cię shierarchizuję, to na przedzie czołgał się będziesz
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  28 maja 2017

Niech wiedza kto rzadi xd

Ksawiera
Ksawiera
  29 maja 2017

Wodzu, prowadź :))))

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  29 maja 2017

Nad urwisko chyba xd

Ksawiera
Ksawiera
  29 maja 2017
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Jesli tak to moge sie z tym zgodzic bo kłamstwo wymaga wiekszego wysilku. Potem jeszcze trzeba zapamiętać kogo sie okłamało i jak


Kłamstwo wymaga o tyle więcej wysiłku, ze prócz tego, że musisz zapamiętać co i do kogo pisałeś/ mówiłeś, to jeszcze czasami musisz w nie wciągnąć kolejne osoby, którym też nałgać musisz. Od zawsze wiadomo, że kobiety są bardziej gadatliwe :P Dlatego ich kłamstwa są ubogacone najdziwniejszymi historyjkami i opowiadaniami pobocznymi b. często niezwiązanymi z danym tematem. Zanim Ty zdążysz powiedzieć 1 słowo, to kobieta by uwiarygodnić swoje kłamstwo użyje ich dziesiątki. Ciężko wyłapać jest próbę manipulacji wtedy, kiedy z kimś rozmawiasz bezpośrednio, a tej osobie zależy na tym by Cię okłamać. Tak naprawdę możliwości przerobowe Twojego mózgu by wyłapać wszystkie dziwne zdania i opowieści są ograniczone. W lawinie słów nie masz możliwości analizy każdego zdania i automatycznie przechodzisz do kolejnego wątku niezwiązanego z Twoim pytaniem. Mężczyźni zazwyczaj są mniej gadatliwi, nie ubogacają swoich opowiadań taką ilością słów jak np my, chociaż zdarzają się wyjątki i z jednej i drugiej strony.

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: W przeciwnym razie musze obalić te teorie bo ja nie mam najmniejszego problemu z kłamaniem.


Jak już wyżej wspomniałam.... możesz nie miec problemu wtedy, kiedy będziesz wizawi ze mną rozmawiał i zalewał mnie potokiem słów. Oczywiście do niektórych wniosków dojdę automatycznie, do innych później, ale nie zdążę na nie zareagować :)W przeciwnym razie musisz się bardzo starać i kontrolować, bym tego nie wyłapała :)
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  29 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: BekaZciebieModzie: Jesli tak to moge sie z tym zgodzic bo kłamstwo wymaga wiekszego wysilku. Potem jeszcze trzeba zapamiętać kogo sie okłamało i jakKłamstwo wymaga o tyle więcej wysiłku, ze prócz tego, że musisz zapamiętać co i do kogo pisałeś/ mówiłeś, to jeszcze czasami musisz w nie wciągnąć kolejne osoby, którym też nałgać musisz. Od zawsze wiadomo, że kobiety są bardziej gadatliwe :P Dlatego ich kłamstwa są ubogacone najdziwniejszymi historyjkami i opowiadaniami pobocznymi b. często niezwiązanymi z danym tematem. Zanim Ty zdążysz powiedzieć 1 słowo, to kobieta by uwiarygodnić swoje kłamstwo użyje ich dziesiątki. Ciężko wyłapać jest próbę manipulacji wtedy, kiedy z kimś rozmawiasz bezpośrednio, a tej osobie zależy na tym by Cię okłamać. Tak naprawdę możliwości przerobowe Twojego mózgu by wyłapać wszystkie dziwne zdania i opowieści są ograniczone. W lawinie słów nie masz możliwości analizy każdego zdania i automatycznie przechodzisz do kolejnego wątku niezwiązanego z Twoim pytaniem. Mężczyźni zazwyczaj są mniej gadatliwi, nie ubogacają swoich opowiadań taką ilością słów jak np my, chociaż zdarzają się wyjątki i z jednej i drugiej strony. BekaZciebieModzie: W przeciwnym razie musze obalić te teorie bo ja nie mam najmniejszego problemu z kłamaniem. Jak już wyżej wspomniałam.... możesz nie miec problemu wtedy, kiedy będziesz wizawi ze mną rozmawiał i zalewał mnie potokiem słów. Oczywiście do niektórych wniosków dojdę automatycznie, do innych później, ale nie zdążę na nie zareagować :)W przeciwnym razie musisz się bardzo starać i kontrolować, bym tego nie wyłapała :)


Konto usunięte
Konto usunięte: kłamać, to trzeba umieć, by nie wyjść na wariata, a wy tego niestety nie potraficie. Was można szybko przyłapać na kłamstwie i próbie manipulacji :)


Konto usunięte
Konto usunięte: pojadę teraz trochę po swojej płci, ale mistrzyniami kłamstwa są niestety kobiety. Potrafimy tak ubarwić historyjki, że diabeł się w tym nie połapie. faceci są prości jak gwoździe :)


Zgadzam się :)
Ksawiera
Ksawiera
  29 maja 2017

Zawsze taki zgodny jesteś?

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  30 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Zawsze taki zgodny jesteś?


Nie, z taka łatwością Cie okłamuje :D
Ksawiera
Ksawiera
  30 maja 2017

Ty akurat mało tutaj piszesz więc nie wiem czy masz okazję do tego by mnie okłamać :) Postrzegam Cię raczej jako osobę skłaniającą do myślenia :)

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  30 maja 2017
AmongUs
AmongUs: Diabel przemowil a jego imie :D???

Lodzisław Wspaniały, władca piekieł i kotła ze smołą

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  30 maja 2017
AmongUs
AmongUs: Niech wiedza kto rzadi xd

"grozom" powiało

Konto usunięte
Konto usunięte: Wodzu, prowadź :))))

miauknęła błagalnie "koczycza"

AmongUs
AmongUs: Nad urwisko chyba xd

warknął wódz, będący w amoku

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak już wyżej wspomniałam.... możesz nie miec problemu wtedy, kiedy będziesz wizawi ze mną rozmawiał i zalewał mnie potokiem słów. Oczywiście do niektórych wniosków dojdę automatycznie, do innych później, ale nie zdążę na nie zareagować :)W przeciwnym razie musisz się bardzo starać i kontrolować, bym tego nie wyłapała :)

normalnie śledcza z Archiwum X, "siostro" jak skończysz z Beczką, to za kogo się weżmiesz? pomijam wodza Amoka

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.