Uziel
Uziel
  3 maja 2017 (pierwszy post)

Piekne Panie, czy odpisujecie facetowi na priv, gdy on napisze komentarz w stylu "siema piekna jestes napisz na priv" lub "siema napisz do mnie bo ja nie moge"?
Widze, ze dosyc czesto dostajecie takie komentarze, a ja mam przeswiadczenie, ze to facet powinien pierwszy napisac?

Kaczor1987
Kaczor1987
  4 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Po to że mają do tego prawo, chcą tego, a może nie chcą kogoś poznać ponieważ mają złe doświadczenia na ten przykład

Może 1, 2 czy 3 nieudane związki. Można o czymś popisać na różne tematy albo nie maja ochoty popisać albo nie mają czasu.
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  4 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Można o czymś popisać na różne tematy albo nie maja ochoty popisać albo nie mają czasu.

Tak też może być. Ale nacisk i nachalność jest najgorszym wyjściemd83dde12
DaM080987
Posty: 18 (po ~154 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 1
DaM080987
  8 czerwca 2017

No bo teraz tak jest na tej fotce
takie wielkie bagno po prostu. To juz nie to co kiedys i jeszcze te limity teraz i za wszystko tylko plac przelewami a i tak laski cie oleja nie warto!!! szkoda kasy na takie bzdety i na te panienki (ksiezniczki) szukajace ksieciow z bajki.

tomasziro
wpis jest ukryty
NADCZLOWIEK
Posty: 371 (po ~109 znaków)
Reputacja: -120 | BluzgometrTM: 522
NADCZLOWIEK
  13 czerwca 2017

gdybym był kobiet to też bym takim pajacom nie odpisywał xDDD

Tajrusia
Tajrusia
  13 czerwca 2017

Podzielam twoje zdanie i nie odpisuje, albo robię to w taki sposób, żeby się szybko delikwenta pozbyć. Niektóre oblechy są naprawdę odrażający i odpychający

Adams111
Posty: 50 (po ~193 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 16
Adams111
  14 czerwca 2017

Co to znaczy byc pięknym/piękna? Miec duze piersi ? Wielki jedrny tylek ? Zgrabne nogi i idealna sylwetke ? Dla mnie to charakter jest tym co zatrzymuje bo jesli dziewczyna o ladnej buzce jest przyglupawa to mnie odrzuca od takich.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.