Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki TV Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
Poprzednia12
Uziel
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 0
Uziel
  3 maja, o 20:03 (pierwszy post)

Piekne Panie, czy odpisujecie facetowi na priv, gdy on napisze komentarz w stylu "siema piekna jestes napisz na priv" lub "siema napisz do mnie bo ja nie moge"?
Widze, ze dosyc czesto dostajecie takie komentarze, a ja mam przeswiadczenie, ze to facet powinien pierwszy napisac?

SantiJozef
Reputacja: -24 | BluzgometrTM: 2
SantiJozef
  17 maja, o 20:16

Jak przestaniesz kłamac to sie odezwij, ok? :)) Przeciez na kazdym kroku, w kazdym slowie widac zlo, a zlo pieknem nie jest i nigdy nie bedzie.

nie ma emocji - jest spokój,nie ma ignorancji - jest wiedza,nie ma namiętności - jest pogoda ducha,nie ma chaosu - jest harmonia, mam w sobie wiele zła za które się wstydzę - mam w sobie dobro za które nie czuje dumy

SantiJozef
SantiJozef
  17 maja, o 20:17

Boże "bądź wola Twoja" Twoja! i tylko Twoja, jako w Niebie tak i na ziemi i strzeż ludzi przed piekłem.

nie ma emocji - jest spokój,nie ma ignorancji - jest wiedza,nie ma namiętności - jest pogoda ducha,nie ma chaosu - jest harmonia, mam w sobie wiele zła za które się wstydzę - mam w sobie dobro za które nie czuje dumy

Eldim
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 114
Eldim
  17 maja, o 20:25
RycerzJedi84:
Przeciez na kazdym kroku, w kazdym slowie widac zlo,

Coś nie tak z twoją percepcją. Ja dziś byłem na rowerku za miastem. Piękne pola, zakwitające drzewa, cisza, spokój i śpiew ptaków pod idealnie niebieskim niebem. Jedynym złem w promieniu 5 kilometrów był dym z mojego papierosa.
PRELUDIUM DO DRUZGOCĄCO WYŚWIECHTANEJ OSTOI!
niewidzialnaa
Reputacja: -39 | BluzgometrTM: 76
niewidzialnaa
  17 maja, o 21:24

Zła na świecie pełno, ale to nie oznacza, że piękno nie istnieje. A od kłamców mnie nie wyzywaj, bo w tej chwili rzucasz bezpodstawne oskarżenia. Tym bardziej, że mnie nie znasz. :)
Pozdrawiam

SantiJozef
SantiJozef
  18 maja, o 05:33

To Ci zazdroszczę Eldim, ja kocham noc i deszcz. Puste ulice i spokój. Kiedyś jak była kobieta to czasami odczuwałem szczęście, takie minimalne ale było.

Poprzednia12