Uziel
Uziel
  3 maja 2017 (pierwszy post)

Piekne Panie, czy odpisujecie facetowi na priv, gdy on napisze komentarz w stylu "siema piekna jestes napisz na priv" lub "siema napisz do mnie bo ja nie moge"?
Widze, ze dosyc czesto dostajecie takie komentarze, a ja mam przeswiadczenie, ze to facet powinien pierwszy napisac?

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  17 maja 2017

Jak przestaniesz kłamac to sie odezwij, ok? :)) Przeciez na kazdym kroku, w kazdym slowie widac zlo, a zlo pieknem nie jest i nigdy nie bedzie.

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  17 maja 2017

Boże "bądź wola Twoja" Twoja! i tylko Twoja, jako w Niebie tak i na ziemi i strzeż ludzi przed piekłem.

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  17 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeciez na kazdym kroku, w kazdym slowie widac zlo,

Coś nie tak z twoją percepcją. Ja dziś byłem na rowerku za miastem. Piękne pola, zakwitające drzewa, cisza, spokój i śpiew ptaków pod idealnie niebieskim niebem. Jedynym złem w promieniu 5 kilometrów był dym z mojego papierosa.
Podejmujesz wyzwanie?
niewidzialnaa
niewidzialnaa
  17 maja 2017

Zła na świecie pełno, ale to nie oznacza, że piękno nie istnieje. A od kłamców mnie nie wyzywaj, bo w tej chwili rzucasz bezpodstawne oskarżenia. Tym bardziej, że mnie nie znasz. :)
Pozdrawiam

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  18 maja 2017

To Ci zazdroszczę Eldim, ja kocham noc i deszcz. Puste ulice i spokój. Kiedyś jak była kobieta to czasami odczuwałem szczęście, takie minimalne ale było.

romantyczna877
romantyczna877
  30 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Piekne Panie, czy odpisujecie facetowi na priv, gdy on napisze komentarz w stylu "siema piekna jestes napisz na priv" lub "siema napisz do mnie bo ja nie moge"? Widze, ze dosyc czesto dostajecie takie komentarze, a ja mam przeswiadczenie, ze to facet powinien pierwszy napisac?

To facet ma pierwszy napisać do kobiety chce mnie poznac niech sam się wysili a nie idzie na latwizne.
Mysliva
Mysliva
  31 maja 2017

Faktem jest, że samo przywitanie się jest istotne i świadczy o kulturze, tak pisania, jak i ogólnej, piszącego.
Często zapomina się, że to jest "pierwsze wrażenie" w kontakcie niebezpośrednim.. d83dde0a
Odpisuję na każdą wiadomość, która zaczyna się od przywitania, ewentualnie, co też miało miejsce, jeśli pierwszą wiadomością jest intrygująca\zabawna grafika.
Ignoruję wiadomości rażące, bez wstępu itp.
Czasem warto dać szansę na rozwinięcie rozmowy, bywa, że inni też są zmęczeni ciągłymi próbami sensownej konwersacji, i początek jest dramatem, ale później jest interesująco i składnie. d83dde09

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  31 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: To facet ma pierwszy napisać

Czy to jest gdzieś przyjęte czy sama wymyślasz takie głupoty?

Konto usunięte
Konto usunięte: sam się wysili a nie idzie na latwizne

Właśnie robisz coś, czym gardzisz u innych. Lenistwo.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czasem warto dać szansę na rozwinięcie rozmowy, bywa, że inni też są zmęczeni ciągłymi próbami sensownej konwersacji, i początek jest dramatem, ale później jest interesująco i składnie.

+
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  31 maja 2017

To ze facet zagaduje pierwszy zostalo z czasow naszych dziadkow. Na dzien dzisiejszy facet ma przerabane bo glownie dziewczyny olewaja jakiekolwiek rozpoczecia rozmowy i szukaja ksiecia z bajki jakby taki w ogole istnial.

Ksiezniczki z duzym ego w wieku 20 lat = samotne matki w wieku 30 lat bo ksiaze z bajki okazal sie bydlakiem :zonk:

Rzadko kiedy zagaduje a jeszcze rzadziej dostaje odpowiedz. Pomijam fakt ze jak juz jakas odpowie to a ogol po kilku minutach pisac przestaje.

Gdyby dziewczyny zmienily nastawienie i zagadywaly pierwsze do normalnych facetow a nie koksow ze zdjeciami golej klaty z photoshopa czy po metabolikach to swiat bylby piekniejszy i znikneloby duzo problemow takich jak samotne+dzieciate czy mezate+dzieciate+bite ale nie przetlumaczysz.

Ludzie ucza sie na bledach szkoda tylko ze nie na bledach innych...

Do not be sad because of people...

They will all die...
CuteNinja
CuteNinja
  31 maja 2017
Belormoroth
Belormoroth: Rzadko kiedy zagaduje a jeszcze rzadziej dostaje odpowiedz. Pomijam fakt ze jak juz jakas odpowie to a ogol po kilku minutach pisac przestaje.

Co Ty opowiadasz d83dde0f
AgataP
AgataP
  31 maja 2017

ja nie odpisuje, za duzo takich wiadomosci

Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  31 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Co Ty opowiadasz

Fakt ze Ty mi odpisalas nie oznacza ze nie jestes jedyna. Pokazac zrzut ekranu z mojej skrzynki? Wyglada conajmniej... zalosnie :mrgreen:
Do not be sad because of people...

They will all die...
GRADEK83
GRADEK83
  31 maja 2017

Jak nie wyślesz wizytówki czyli zdjęcia swojego PENA to żadna ci nie odpisze TU najpierw od UJA strony rozmowę się zaczyna ...Ja osobiście jestem staro modny i staram się nie zagadywać bezpośrednio na PW... robię to w bardziej wysublimowany sposób.

GRADEK83
GRADEK83
  31 maja 2017
Belormoroth
Belormoroth: Ksiezniczki z duzym ego w wieku 20 lat = samotne matki w wieku 30 lat bo ksiaze z bajki okazal sie bydlakiem

Coś w tym jest kobiety mają taki syndrom LWICY da dupy a potem odcina Ojca od potomstwa :ziober2: Ale i faceci są nie lepsi ruchają co popadnie i wodzą te naiwne pindy na pokuszenie. d83dde01
Belormoroth
Belormoroth: Gdyby dziewczyny zmienily nastawienie i zagadywaly pierwsze do normalnych facetow a nie koksow ze zdjeciami golej klaty z photoshopa czy po metabolikach to swiat bylby piekniejszy

Ja już to analizowałem i doszedłem do wniosku że one jak i my kierujemy się wyglądem kobieta widząć wysportowanego zdrowego samca chce z nim kopulować bo z góry obstawia że ma dobre geny... a tu niestety DUPA jak to mówią nie ocenia się książki po okładce. :D

Co to samotnych mam to prawdę mówiąc na fotce jest ich wysyp w przedziale wiekowym już nawet zaczynającym się od nie 25 -35 tylko 18-35 i to czasem niezłe stadko XD
Boję się tego nowego pokolenia 500+ dzieci nie wychowywanych tylko chowanych XD
farciasz
Posty: 5 (po ~143 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 0
farciasz
  1 czerwca 2017

Mam pytanie po co te durne serca są na fotce, jak większość kobiet robi je a po chwili się zarazem wykręca od dania tego czasem myślę że dla zabawy a po drugie czemu tez nie można anulować tych serc np dla dania jeszcze raz

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.