Uziel
Uziel
  3 maja 2017 (pierwszy post)

Piekne Panie, czy odpisujecie facetowi na priv, gdy on napisze komentarz w stylu "siema piekna jestes napisz na priv" lub "siema napisz do mnie bo ja nie moge"?
Widze, ze dosyc czesto dostajecie takie komentarze, a ja mam przeswiadczenie, ze to facet powinien pierwszy napisac?

NewGirlOnTheBlock
NewGirlOnTheBlock
  3 maja 2017

Ja nie odpisuję.

MzM
MzM
  3 maja 2017

Nie, nie odpisuję ze względu na nadprodukcję anglojęzycznych profili z od 28.04.17 do 03.03.17. jak się moderacji znudzi robienie syfu, to może komuś odpiszę

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  3 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Piekne Panie, czy odpisujecie facetowi na priv, gdy on napisze komentarz w stylu "siema piekna jestes napisz na priv" lub "siema napisz do mnie bo ja nie moge"?

nie odpisuje na tego typu wiadomosci.
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
greencollarworker
greencollarworker
  3 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Piekne Panie, czy odpisujecie facetowi na priv, gdy on napisze komentarz w stylu "siema piekna jestes napisz na priv" lub "siema napisz do mnie bo ja nie moge"? Widze, ze dosyc czesto dostajecie takie komentarze, a ja mam przeswiadczenie, ze to facet powinien pierwszy napisac?


Jak tak obserwuję, co się dzieje to wydaje mi się, że to przeświadczenie w dzisiejszych czasach jest błędne. Chyba jednak nie powinien, bo widać, że to bez sensu.
niewidzialnaa
niewidzialnaa
  16 maja 2017

Na takie nie odpisuję. Jeżeli jednak ktoś pisze do mnie w wiadomości prywatnej to zależy. Z reguły odpisuje praktycznie każdemu i w późniejszej rozmowie wychodzi w jakim celu kto do mnie pisze i wtedy już w zależności od tego kontynuuję rozmowę lub szybko ją kończę. W ostateczności dodaje na CL.

Maryla
Maryla
  16 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: "siema piekna jestes napisz na priv" lub "siema napisz do mnie bo ja nie moge"?

W ogóle nie odpisuję na wiadomości prywatne :ziober2:.
Panthera
Panthera
  16 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Piekne Panie, czy odpisujecie facetowi na priv, gdy on napisze komentarz w stylu "siema piekna jestes napisz na priv" lub "siema napisz do mnie bo ja nie


nie.
xxocmokxxo
Posty: 1 (po ~23 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 1
xxocmokxxo
  16 maja 2017

Zazwyczaj odpisuję ;))

Karooooolinka2015
wpis jest ukryty
Egoista
Egoista
  17 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

DO KOBIETY NIE MOWI/PISZE SIĘ "SIEMA" TO PO 1
PO 2 OBOJĘTNOŚCIĄ JEST TO, KTO PIERWSZY NAPISZE. TAKIE WYTYKANIE TY PIERWSZY CZY TY PIERWSZY ŚWIADCZY O TYM, ŻE Z DENNĄ OSOBĄ MOŻNA ROZPOCZĄĆ DYSKUSJE, A TO BEZ SENSU

ps. mam świadomośc tego, że w XXI wieku ani mężczyzni ani kobiety (można by to nazwać zwykłymi chłopcami i dziewczynkami dla rozróżnienia) nie mają klasy i witają sie byle jak. Moim zdaniem samo przywitanie się ma wielkie znaczenie w otwarciu konwersacji.

POZA TYM, TO ZALEŻY TEŻ OD TEGO CO PO TWOIM PRZYWITANIU KOBIETA ZOBACZY NA PROFILU. JEŚLI COŚ CO JĄ ZACHWYCI TO ODPISZE NAWET NA "ELO PW"
POZDRAWIAM

Madzia65
Madzia65
  17 maja 2017

Ja nie odpisuję

Lehar
Lehar
  17 maja 2017

Pewnie nie każdy zauważył, że teksty typu "napisz do mnie bo ja nie moge" piszą również kobiety. Jest to rzadkość na tym portalu ale niestety zdarza się.

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  17 maja 2017

Po pierwsze i najważniejsze tutaj nie ma pieknych pań, ani na fotce ani w tym urojonym swiecie.:) NIe ma piekna

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  17 maja 2017

Piękno to pojęcie względne. Istnieje, ale dla każdego jest czymś innym.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.