AIVAS
Posty: 302 (po ~189 znaków)
Reputacja: -104 | BluzgometrTM: 9
AIVAS
  23 marca 2017 (pierwszy post)

Jakie są dzisiejsze kobiety? Większość z nich z przedziału 16 - 23. Pije, przeklina, pyskuje, zachowuje się obscenicznie. Generalnie to takie stworki-potworki, z którymi żaden wartościowy facet obcować nie chce.
Przy czym narzekanctwa na facetów nie ma końca...
Takie są panie. Małostkowe. Źdźbła się dopatruje, a belki w oku nie widzi.

Erf
Erf
  31 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Wódka + miód + cytryna = samo zdrowie Wódkę można zastąpić spirytusem, ale wtedy ostrożniej z dawkami trzeba:) A tak poważniej, to ma to mocno rozgrzać, plus z cytryny ma spory zastrzyk witaminy C. Na początki choroby, jakieś podziębienie jak najbardziej pomaga.

A, to ma sens. :-) Ja ostatnio rozkminiłam o co chodzi w moczeniu nóg w gorącej wodzie, gdy bierze choroba (nie wiem czy kojarzysz, jeden z babcinych/maminych sposobów). No i tu jest takie samo działanie jak w przypadku stawiania baniek. Poprzez delikatne poparzenie, pobudza się układ immunologiczny, który ze zwiększoną mocą radzi sobie z zarazkami. :D
Sarna
Sarna
  31 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: No ja tam byłam w innej sprawie niż szoping, więc nie miałam za bardzo wyboru. Żałuję, że nie miałam więcej czasu na pozwiedzanie tej lepszej części Poznania. Teraz już nie mam za bardzo okazji. Człek nie doceniał wolności na studiach. :D


taka kolej, kiedyś nie mielismy na wiele rzeczy chęci, teraz nie mamy na to czasu.
Jest kilka ciekawych miejsc, mi najbardziej do gustu przypadł pałac cesarski. i termy maltańskie, to moje ulubione miejscówki.



Erf
Erf
  31 marca 2017
Sarna
Sarna: taka kolej, kiedyś nie mielismy na wiele rzeczy chęci, teraz nie mamy na to czasu. Jest kilka ciekawych miejsc, mi najbardziej do gustu przypadł pałac cesarski. i termy maltańskie, to moje ulubione miejscówki.

Chyba pozostaje doceniać to co sie teraz ma, żeby potem znowu nie marudzić co było kiedyś. :D

Trochę za dużo ludzi jak na mój gust ale wygląda ciekawie. Zjeżdżałabym. :-D
Sarna
Sarna
  31 marca 2017

ja pierdziele ie mogę normalie dodac obrazu adresem po skopiowaniu, cyba moja przeglądarka jakas nie teges, zapomniałam ze na fotce trzeba wszystko dopasowywać bo tu wszystko inaczej działa xd

Policjan
Policjan
  31 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem czy kojarzysz, jeden z babcinych/maminych sposobów

Kojarzę, bo stosowałem, ale nie ostatnio. Ostatnio jeszcze tak drastycznych metod nie musiałem stosować:)
Sarna
Sarna
  31 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Trochę za dużo ludzi jak na mój gust ale wygląda ciekawie. Zjeżdżałabym. :-D


tez nie lubię tłumów w takich miejscach, unikam wyjazdów już w weekendy.
Policjan
Policjan
  31 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Trochę za dużo ludzi jak na mój gust ale wygląda ciekawie

Najgorsze jest to, że teraz wszędzie jest dużo ludzi:/
Sarna
Sarna
  31 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Najgorsze jest to, że teraz wszędzie jest dużo ludzi:/

polecam wieś, teraz mieszkam w małym miasteczku, ale nadal mnie ciągnie w dzicz.
Policjan
Policjan
  31 marca 2017
Sarna
Sarna: polecam wieś, teraz mieszkam w małym miasteczku, ale nadal mnie ciągnie w dzicz.

Człowiekiem wsi też nie jestem niestety. Natomiast liczyłem i nadal liczę, że gdzieś w okolice Ślaska mnie rzuci.
A tych ludziach mówię tak ogólnie. We wrześniu ! kolejka do kolejki na Kasprowy liczyła sobie 4 godziny. Zdążyłem tam wejść na piechotę, zjeść coś i odpocząć:)
Sarna
Sarna
  31 marca 2017

łóżko wzywa, zajrzę jutro. Dobranoc.

Erf
Erf
  31 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Kojarzę, bo stosowałem, ale nie ostatnio. Ostatnio jeszcze tak drastycznych metod nie musiałem stosować:)

Moczenie nóżek nie jest jakieś bardzo drastyczne. Ja tam w sumie lubię. Ale ja generalnie lubię się podgotować, np w czasie kąpieli. :D

Sarna
Sarna: tez nie lubię tłumów w takich miejscach, unikam wyjazdów już w weekendy.

Na tygodniu jest pewnie dużo spokojniej tam? Jakby tak trafić dobrą godzinę, to juz w ogóle chyba.

Konto usunięte
Konto usunięte: Najgorsze jest to, że teraz wszędzie jest dużo ludzi:/

W mieście tak, sama szukam na lato jakiejś miejscówki, żeby sobie podjechać autem z kocem i poodpoczywać ale trudno o miejsce bez ludzi.
Policjan
Policjan
  31 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale ja generalnie lubię się podgotować, np w czasie kąpieli. :D

Też lubiłem, ale nie mam wanny :/ Ponoć to średnio zdrowe.
Konto usunięte
Konto usunięte: W mieście tak, sama szukam na lato jakiejś miejscówki, żeby sobie podjechać autem z kocem i poodpoczywać ale trudno o miejsce bez ludzi.

Mówię raczej o interesujących miejscach. Plus dla mnie taki, że nie przepadam za morzem. Nie chcę nawet sobie wyobrażać gdybym je lubił:). Tatry zostawiam sobie na jesień, więc też jakoś ujdzie. W lato te trochę mniej popularne "obskoczę" i jest fajnie. Natomiast nasze najpopularniejsze stoki to porażka w sezonie. Ale narzekanie zostawmy innym:)
Policjan
Policjan
  31 marca 2017

Ja tylko dodam, że do top nie udało się wbić i niestety w smutnym nastroju muszę Was pożegnać.
Pozdrawiam:)

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  31 marca 2017

Policaj zostań chociaż do zmartwychwstania Lodzi, wiesz, że zawsze byłeś jej bliski

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  31 marca 2017
AIVAS
AIVAS: To po co komu taka baba...?

to oczywista oczywistość, do patrzenia, podziwiania i noszenia na rękach

AIVAS
AIVAS: No i masz - babci problem z facetami rozwiązany.

husband na horyzoncie? preferuje grubych anorektyków

AIVAS
AIVAS: Ile kasy ile czasu babcia na terapeutów zaoszczędziłaa

całe mrowie, idę poszaleć po centrach, nakupuje "se" skarpetek,
a może i na waciki mi starczy?

w wolnym czasie zgłoszę się do ciebie "dOCHchtorze" na dalszy ciąg "tehapii", och z niecierpliwością przebieram nogami

AIVAS
AIVAS: A babcia taka niewdzięczna.

ja niewdzięczna? ja? pokłony dziękczynne wale ku twojej chwale
Vasia, za to pomówienie normalnie masz łeb, nie dziękuj

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.