Denver27
Denver27
  20 marca 2017 (pierwszy post)

dziś . 20.03.2017r stwierdzam w myślach że czegoś mi brakuje.. zastanawiając się głębiej niczego nie dostrzegam .. pomyślałem sobie że może warto pójść na spacer dotlenić się ... po chwili zawieszenia stwierdzam że tak .. pójdę na miasto .. godzina 15:30 ubieram się ..schodzę na dół z trzeciego piętra docieram na ulicę .. odpalam papierosa i idę .. na długość fajki spokojnym krokiem docieram na przystanek ciągle błądząc w myślach .. wsiadam ... za 4 przystanki mam przed sobą centrum .. wysiadam i idę przed siebie bez celu .. chodzę tak po centrum z godzinę i tu nagle przerażenie mnie dosiada .. bo nie wiem co się dzieje ... ku..a :( nie poznaje sensowności dzisiejszego świata :( jestem zrozpaczony ... w stanie jeszcze większego zagubienia wracam do mieszkania ...

amarettoUK
amarettoUK
  22 marca 2017
Eldim
Eldim: Taki jest model współczesnego człowieka w świecie rządzonym przez pieniądz.

Ja bym stwierdził pieniądz i idiotów.Zasada "ustąp głupiemu" obróciła się przeciwko rozgarniętym .Rozgarnięty ma jakieś hamulce ,głupi żadnych co widać czasami i na tym forum.
[quote=Eldim]Zakrawa nieco na niewolnictwo.[/qu
Niewolnikami na taką skale jak jesteśmy teraz,nie byliśmy jeszcze nigdy.
AnitaBrzostek
wpis jest ukryty
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  24 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Żebyś Ty jeszcze był taki święty za jakiego chcesz tutaj uchodzić, to może coś by z Ciebie było :) Póki co, pomódl się o moje zdrowie i swoje nogi :)

Eminencja wali ściemę? ło matko bosko, toż to koniec Foruma

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

annalii
annalii
  25 marca 2017

Chcesz pogadać zapraszam

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.