Denver27
Denver27
  20 marca 2017 (pierwszy post)

dziś . 20.03.2017r stwierdzam w myślach że czegoś mi brakuje.. zastanawiając się głębiej niczego nie dostrzegam .. pomyślałem sobie że może warto pójść na spacer dotlenić się ... po chwili zawieszenia stwierdzam że tak .. pójdę na miasto .. godzina 15:30 ubieram się ..schodzę na dół z trzeciego piętra docieram na ulicę .. odpalam papierosa i idę .. na długość fajki spokojnym krokiem docieram na przystanek ciągle błądząc w myślach .. wsiadam ... za 4 przystanki mam przed sobą centrum .. wysiadam i idę przed siebie bez celu .. chodzę tak po centrum z godzinę i tu nagle przerażenie mnie dosiada .. bo nie wiem co się dzieje ... ku..a :( nie poznaje sensowności dzisiejszego świata :( jestem zrozpaczony ... w stanie jeszcze większego zagubienia wracam do mieszkania ...

Memory
Memory
  22 marca 2017

Pisales w pierwszej osobie wiec cos teraz tu nas kitujesz no ale ciul z tym.

Denver27
Denver27
  22 marca 2017

Rozbawiłaś mnie d83dde02 w pozytywnym znaczeniu oczywiście ;) masz rację może myślą już o "bzykanku " d83dde02d83ddc4a

Denver27
Denver27
  22 marca 2017

ale .. przerażające jest jaki mur w około siebie ludzie stawiają .. to raczej miałem na myśli .. ten chaos który dostrzegłem to Ciągła gonitwa .. do pracy z powrotem bądź też z pracy do pracy .. albo w ciągłym pędzie i to raczej zazwyczaj .. a gdy widzi się "młodzież" lecz i nie tylko która chwyta odrobinę wolnego czasu to co robi ? tylko na portalach społecznościowych życiem wirtualnym żyje .. masakra ..

Denver27
Denver27
  22 marca 2017

ok czasami także potrzebuję czasu refleksji .. w takiej sytuacji zakładam słuchawki zarzucam muzykę którą lubię d83dde1c i idę pobiegać ..

Memory
Memory
  22 marca 2017

Wole chyba tryb goniacy jak nie mam co robic to za duzo glupich mysli i smutow a jak praca 11 h to przynajmniej nie mam czasu na takie glupotki...

Memory
Memory
  22 marca 2017

Rozmarzaja*

Denver27
Denver27
  22 marca 2017

Hmm... może i słusznie .. sam już nie wiem :/ ale to nic . A pro po wiesz .. czasami i głupotki są fajne ;)

Denver27
Denver27
  22 marca 2017
https://www.youtube.com/watch?v=QW8dS4Wo8yg d83ddc49 Memory d83dde09d83ddc4c
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  22 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: ten chaos który dostrzegłem to Ciągła gonitwa .. do pracy z powrotem bądź też z pracy do pracy

Taki jest model współczesnego człowieka w świecie rządzonym przez pieniądz. Zakrawa nieco na niewolnictwo. Osobiście obiecałem sobie nie gonić ślepo za hajsem. Jak to wyjdzie? Się okaże.
Konto usunięte
Konto usunięte: a gdy widzi się "młodzież" lecz i nie tylko która chwyta odrobinę wolnego czasu to co robi ? tylko na portalach społecznościowych życiem wirtualnym żyje .. masakra ..

Racja, jednak chyba nie jest aż tak źle. Znam wielu młodych, którzy nie spędzają całej swojej młodości w internecie i w takich jak oni upatruję fundament przyszłego społeczeństwa! :)
Podejmujesz wyzwanie?
Denver27
Denver27
  22 marca 2017
Eldim
Eldim: Osobiście obiecałem sobie nie gonić ślepo za hajsem. Jak to wyjdzie? Się okaże.

życzę wytrwałości i odpowiedniego podejścia do życia .. ogólnie w całości popieram Twoją odpowiedź Eldim.
Denver27
Denver27
  22 marca 2017

Myślę jednak że ta dzisiejsza "codzienność" stwarza pewne obawy postąpień, podążeń i ukierunkowania .. ech..

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  22 marca 2017

A co konkretnie rozumiesz przez owe obawy postąpień?

Podejmujesz wyzwanie?
Denver27
Denver27
  22 marca 2017

kierunek dążeń w życiu do dobrego życia tak naprawdę tracąc je .. era tak jakby "robotyki"

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  22 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: kierunek dążeń w życiu do dobrego życia tak naprawdę tracąc je

Bardzo trafne spostrzeżenie. Ale, że znajdzie się pod hasłem "obawy postąpień" to bym się nie spodziewał :D
Podejmujesz wyzwanie?
Denver27
Denver27
  22 marca 2017

...d83dde02d83ddc4a

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.