Denver27
Denver27
  20 marca 2017 (pierwszy post)

dziś . 20.03.2017r stwierdzam w myślach że czegoś mi brakuje.. zastanawiając się głębiej niczego nie dostrzegam .. pomyślałem sobie że może warto pójść na spacer dotlenić się ... po chwili zawieszenia stwierdzam że tak .. pójdę na miasto .. godzina 15:30 ubieram się ..schodzę na dół z trzeciego piętra docieram na ulicę .. odpalam papierosa i idę .. na długość fajki spokojnym krokiem docieram na przystanek ciągle błądząc w myślach .. wsiadam ... za 4 przystanki mam przed sobą centrum .. wysiadam i idę przed siebie bez celu .. chodzę tak po centrum z godzinę i tu nagle przerażenie mnie dosiada .. bo nie wiem co się dzieje ... ku..a :( nie poznaje sensowności dzisiejszego świata :( jestem zrozpaczony ... w stanie jeszcze większego zagubienia wracam do mieszkania ...

GRADEK83
GRADEK83
  20 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: nagle przerażenie mnie dosiada

Przerażenie dopada dosiąść można kobietę czy tam konia czy się do ławki ...

Jeśli dopada cię apatia to znak że masz zakwaszony organizm Marzec co okres w którym nikt jak tylko kochająca cię i nas wszystkich Matka Natura daje nam szansę na oczyszczenie organizmu " w zdrowym ciele zdrowy duch" Odstawiasz na dwa tygodnie fajki a jutro idziesz do lasu i doisz brzozę....
Denver27
Denver27
  20 marca 2017

bardzo błyskotliwe aczkolwiek nie trafia nic a nic w setno myśli .. jednakże wielkie dzięki za wyrażenie własnej koncepcji d83ddc4a

GRADEK83
GRADEK83
  20 marca 2017

Żółwik e

JozekZpolska
JozekZpolska
  21 marca 2017

Pójdź do kościoła lub pomódl sie w ciszy mi to czasem daje ogromną nadzieję i radość. Słowo Boże też może pomóc, nawet codziennie czytanie krótkich fragmentów i ich rozważanie.
A o bezsensowności obecnego życia wiem aż nadto, prawie nic mi nie daje szczęścia ale powodzenia.

dywersantka
dywersantka
  21 marca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Żebyś Ty jeszcze był taki święty za jakiego chcesz tutaj uchodzić, to może coś by z Ciebie było :) Póki co, pomódl się o moje zdrowie i swoje nogi :)

JozekZpolska
JozekZpolska
  21 marca 2017

Daleko mi do świętości i doskonale sobie z tego zdaje sprawe.... ale walczę ze swoimi wadami mimo, że upadam czasem.
Pomodlę się za Ciebie. d83dde0a

JozekZpolska
JozekZpolska
  21 marca 2017

i nie chcę być świętym tylko szczęśliwym. d83dde0a I po tym co przeżyłem, co obecnie czytam i oglądam myśle że to szczęście może dać Bóg.

JozekZpolska
JozekZpolska
  21 marca 2017

Zresztą jak mogę modlić się o zdrowie za Nieśmiertelnego? :)

JozekZpolska
JozekZpolska
  21 marca 2017

modlić się za fikcję dobre :) ale w tym beznadziejnym miejscu tylko modlitwa sprawia jakąkolwiek ulgę, cała reszta to jedno wielkie kłamstwo. :) . Coś niby jest prawdą ale wymieszane z kłamstwem, więc czym to jest? Kłamstwem... Biały Wilku.

Memory
Memory
  21 marca 2017

Powiem Ci tak jesli nie masz poczucia sensu w zyciu to ogolnie przyczyn tego moze byc kilka. Albo brakuje ci towarzystwa, kogos kto by cie rozumial i byl przy Tobie, z kim bys mogl sie posmiac i spedzic milo czas (znajomi czy partnerka), inny powod to brak celow w zyciu bo ogladanie tv, siedzenie na fotce z czasem nudzi. Trzeba podjac jakies wyzwanie, obudzic w sobie ambicje zaczac uprawiac jakis sport, moze jakies kursy zrobic cokolwiek co zajmie Twoj czas, znalezc sobie jakas pasje i to robic. Jak ogladalam "Mlodych lekarzy" to oni opowiadali co robia i procz trudow pracy odreagowuja a to na korcie tenisowym, a to dorabiaja uczac jezyka obcego , czy uczac tanczyc w balecie czy jeszcze inni spiewajac i grajac co bylo pokazane. I to jest fajne ucza sie wiele wiadomo medycyna to obszerna dziedzina a do tego jeszcze maja hobby, zycie rodzinne. Podziwiam takie wszechstronne osoby, ktore nie tylko praca zyja ale potrafia pogodzic to z innymi rzeczami. Na pewno im to pomaga sie odstresowac, oderwac od monotonii. Wiec im wiecej bedziesz sie doskonalil, mial jakies pasje, rodzine, przyjaciol tym bardziej wartosciowe bedzie Twoje zycie bo nie bedzie w nim czasu na nude :) Robiac to co lubisz i spedzajac czas z tymi na ktorych ci zalezy bedziesz czul sie spelniony.

GRADEK83
GRADEK83
  21 marca 2017

Ale ta Beatka brednie wypisuje :D Czasem jak ją czytam to tak jak by robiła kopiuj wklej z jakiś książek stron z poradami które nie działają :D

Memory
Memory
  21 marca 2017

Ta za duzo Brawo girl sie naczytalam niegdys xD Przepraszam Cie bardzo Gradek ale skad Ty mozesz wiedziec czy dzialaja czy nie skoro Ty stary kawaler i jak to Woody Allen mowil (troche zmieniajac ale zachowujac sens cytatu) "jedyny raz kiedy byles w kobiecie to wtedy gdy zwiedzales jedynie statue wolnosci d83dde1d"

Memory
Memory
  21 marca 2017

To " jedynie" zbedne, skleroza ze juz napisalam jedno "jedyny" , kurde czemu nie ma opcji edytuj wypowiedz z telefonu? Chyba ze tylko mi to nie dziala. d83dde12?

Memory
Memory
  21 marca 2017
https://m.youtube.com/watch?v=2nC8jJKl5-g d83dde4c jest moc. Kurde jak zwykle jak jest post to mi sie chce wtedy tanczyc a jak go nie ma to wtedy nie... d83dde12
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.