ASZABENE
ASZABENE
  3 marca 2017 (pierwszy post)

Potraficie normalnie funkcjonować bez kawy czy też innego trunku typu energetyk ?

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  14 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzis rano poszedlem twoim przykladem i do pracy sie spóźniłem.

Zaraz, zaraz, ja wcale nie powiedziałem, że się spóźniam :D Wszystko jest kwestią odpowiedniej organizacji. Ustawiam budzik tak, bym mógł te swoje drzemki ładnie wkomponować czasowo we wszystkie poranne czynności.

Konto usunięte
Konto usunięte: Cóż panowie, wygrałam: nie usłyszałam budzika i nie wstałam W OGÓLE

d83ddc4f Z dumą przyznaję Ci order złotej poduszki. Miłego wylegiwania :D
Podejmujesz wyzwanie?
ASZABENE
ASZABENE
  14 marca 2017
Eldim
Eldim: ASZABENE: Dzis rano poszedlem twoim przykladem i do pracy sie spóźniłem. Zaraz, zaraz, ja wcale nie powiedziałem, że się spóźniam :D Wszystko jest kwestią odpowiedniej organizacji. Ustawiam budzik tak, bym mógł te swoje drzemki ładnie wkomponować czasowo we wszystkie poranne czynności. CuteNinja: Cóż panowie, wygrałam: nie usłyszałam budzika i nie wstałam W OGÓLE Z dumą przyznaję Ci order złotej poduszki. Miłego wylegiwania :D

To teraz mi o tym mówisz Eldim d83dde0a sądziłem, że jak dłużej podrzemie to i tak się wyrobie . Nic nie wspomniałeś o korekcie czasowej budzika d83dde0a.
Ninja szczerze Ci powiem iż z racji tego że rano czasu na kawkę nie było czuję się jakbym też ciągle spał (rozum ciągle ,a nogi już nie d83dde0a)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.