turris
turris
  19 stycznia 2017 (pierwszy post)

Czego tak naprawde sie boicie?

turris
turris
  20 stycznia 2017

Ciesze sie, ze jest tu kilka spoko ludzi;) troche zjechaliscie z tematu ale sporo rzeczy mnnie zaciekawilo. Moze znajda sie jeszcze osoby by podzielic sie swoim strachem.

ASZABENE
ASZABENE
  20 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciesze sie, ze jest tu kilka spoko ludzi;) troche zjechaliscie z tematu ale sporo rzeczy mnnie zaciekawilo. Moze znajda sie jeszcze osoby by podzielic sie swoim strachem.

A ty czego się boisz ,bo chyba nie wspomniałeś.
niezalezna
niezalezna
  20 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciesze sie, ze jest tu kilka spoko ludzi;) troche zjechaliscie z tematu ale sporo rzeczy mnnie zaciekawilo. Moze znajda sie jeszcze osoby by podzielic sie swoim strachem.


Może Ty, miast wyciągać informacje od innych, podzielisz się najpierw swoim? żeby było fer i ok
BosoTancze
BosoTancze
  20 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: BosoTancze: Do włosów i ciała polecam olej konopny :D Miałem szampon ale jakos rewelacji nie odczuwałem :D


Chodzi mi o sam olej! Czysty, bez żadnych Sls'ów i parabenów ;)
karusa
karusa
  20 stycznia 2017

ja się boję ludzkiej głupoty

BosoTancze
BosoTancze
  20 stycznia 2017

Co to strachu...boję się pająków...ale tych małych, z cieniutkimi nóżkami i odwłokami...może w sumie to nie strach ale bardziej obrzydzenie? Zawsze gdy widzę takiego jegomościa czuję mrowienie w całym ciele...jakaś rada? :P
Nie boję się śmierci, wypadku, końca świata...dlaczego? Trudno odpowiedzieć :)

BosoTancze
BosoTancze
  20 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: ja się boję ludzkiej głupoty


Czy to powód do strachu? Ludzka głupota jest wszechobecna...była, jest i będzie....Nie walcz z tym bo nie wygrasz...Po prostu takie ewenementy prędzej czy później same się wyeliminują...pod wpływem głupoty...ale niestety mogą przez nich ucierpieć również inne istoty...Czy tego boisz się najbardziej?
karusa
karusa
  20 stycznia 2017

no właśnie tego, że ktoś swoją głupotą robi również krzywdę innym

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  20 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Co to strachu...boję się pająków...ale tych małych, z cieniutkimi nóżkami i odwłokami...może w sumie to nie strach ale bardziej obrzydzenie?

Myślę, że obrzydzenie. Mam to samo w stosunku do wszystkich pająków, lecz właśnie z wyłączeniem tych z cienkimi odnóżami. Mogę je nawet wziąć do ręki i wyrzucić za okno.
Konto usunięte
Konto usunięte: Zawsze gdy widzę takiego jegomościa czuję mrowienie w całym ciele...jakaś rada? :P

Z obrzydzeniem ciężko walczyć, moja rada to odwrócić wzrok i wołać kogoś kto owego pająka podda eksterminacji lub eksmisji :D
Konto usunięte
Konto usunięte: no właśnie tego, że ktoś swoją głupotą robi również krzywdę innym

Tak było od zarania dziejów. I niestety będzie to trwać do upadku naszej cywilizacji. Widocznie głupota oraz człowiek tworzą zgrany duet :)
Podejmujesz wyzwanie?
BosoTancze
BosoTancze
  20 stycznia 2017
Eldim
Eldim: Z obrzydzeniem ciężko walczyć, moja rada to odwrócić wzrok i wołać kogoś kto owego pająka podda eksterminacji lub eksmisji :D

Zazwyczaj biorę laczka, zabijam i uciekam hahaha :D albo wołam "Kochaaanie pająk!!!" i wszyscy włącznie z psem mają ze mnie ubaw :D Zdarza się również opcja "odkurzacz" ale tylko w skrajnych przypadkach :P
GRADEK83
GRADEK83
  20 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Chodzi mi o sam olej! Czysty, bez żadnych Sls'ów i parabenów ;)

A to pewnie silniejsza konsystencja jak się nadarzy okazja to kupię a i ponoć jeszcze olejek kokosowy tez dobry :D Na oliwie się i będę taki śliski d83ddc0d
Castiel8989
Castiel8989
  20 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Czego tak naprawde sie boicie?

Bólu, braku panowania nad własnym ciałem, pustki po śmierci.
fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  20 stycznia 2017

Strach ma wielkie oczy, przezwyciężyć strach i praktycznie się niczego nie boimy ;D Ludzka natura strachu ;)

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.