turris
turris
  19 stycznia 2017 (pierwszy post)

Czego tak naprawde sie boicie?

fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  19 stycznia 2017
Eldim
Eldim: Oglądałeś Incepcję?

oglądałem na YT przed chwilką o OOBE
Eldim
Eldim: Możliwe jest, że śniąc zdasz sobie sprawę, że to sen i... właśnie tu zaczyna się prawdziwe coś. Możesz dowolnie kształtować swoją senną rzeczywistość oraz poruszać się po niej. Ujarzmienie tej możliwości uzyskuje się np. poprzez prowadzenie dziennika snów. Swojego czasu prowadziłem go i ja

Ja tam się trochę boję , miałem pare razy sny świadome jak i paraliżujące , ten paraliżujący sen jest niezbyt miły.Może się odważę i sobie wypróbuję ;D

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

Memory
Memory
  19 stycznia 2017

Utraty bliskich mi osób -śmierci, chorób, starości ,samotności, klęsk żywiołowych.

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  19 stycznia 2017

Paraliż senny też jest mi znany i zgadzam się, że nie jest to miłe doznanie. Podczas wchodzenia w OOBE rónwież możesz się wystraszyć - zaczną Ci migać kolorki w głowie, poczujesz wibracje na ciele. Będzie to stresujące doświadczenie. A jeśli się przestraszysz to nic z tego nie będzie.

Podejmujesz wyzwanie?
fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  19 stycznia 2017
Eldim
Eldim: A jeśli się przestraszysz to nic z tego nie będzie.

Strach na pewno będzie u mnie , bo tego nie znam i nie wiem jak to się potem potoczy,.Pytanie czy to jest zdrowe dla organizmu ;) Długo uczyłeś się by to przeżyć ?

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  19 stycznia 2017

Jeśli będziesz praktykował oobe sporadycznie raczej nic Ci nie grozi. Jeśli jednak przedawkujesz (jak wszystko) konsekwencje się pojawią. Patrząc na przykład przywołanego wczesniej Darka, będą one opłakane. Nigdy nie wszedłem w pełni w ten stan. Wielokrotnie byłem już u jego bram i czułem symptomy mu towarzyszące, ale zawsze coś mnie rozpraszało. Wobec powyższego mogę odpowiedzieć, że długo, bowiem moja nauka trwa po dziś dzień :D

Podejmujesz wyzwanie?
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie
  19 stycznia 2017

Ja bardzo łatwo wychodzę ze swojego ciała. Zwłaszcza jak mnie ktoś mocno wkurzy. Wtedy muszę wyjść z siebie i się przewietrzyć. d83dde31

fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  19 stycznia 2017
Eldim
Eldim: Wielokrotnie byłem już u jego bram i czułem symptomy mu towarzyszące, ale zawsze coś mnie rozpraszało. Wobec powyższego mogę odpowiedzieć, że długo, bowiem moja nauka trwa po dziś dzień :D

To brzmi jak podróż do nieba ;D Ja troche jestem rozkojarzony czasami skupić się nie mogę, więc nie wiem czy bym do tego stanu doszedł. Z tego stanu można wyjść i nie wrócić do ciała ,prawda? W mojej przeszłości różnego rodzaju zjawisk paranormalnych doświadczałem i boję się tego kolejny raz doświadczać. Ale z tym OOBE pomyślę ;) Na pewno poczytam sobie różne artykuły na ten temat , muszę się do tego przygotować ;D

WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: Ja tam bardzo łatwo wychodzę ze swojego ciała. Zwłaszcza jak mnie ktoś mocno wkurzy. Wtedy muszę wyjść z siebie i się przewietrzyć.

Ale potem wracasz do siebie ? ;D Bo wiesz to jest niebezpieczne dla ciebie ;)

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  19 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Pamiętaj przy tym, że złość piękności szkodzi, Wisienko :)

fristajla
fristajla: Z tego stanu można wyjść i nie wrócić do ciała ,prawda?

Podobno tak, lecz nie wiem czy można w to wierzyć. Sięgając do moich zasobów pamięci, kiedy kilka lat temu mocno się w to zagłębiałem nie natrafiłem na ani jedną relację, żeby ktoś zszedł. (No tak, bo kto miałby ją napisać? :D) Tak czy siak wydaje mi się, że jest to raczej stosunkowo bezpieczne. To rodzaj hipnozy, podobnie z resztą jak i sen. Mózg działa na innej częstotliwości.
Podejmujesz wyzwanie?
fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  19 stycznia 2017
Eldim
Eldim: Tak czy siak wydaje mi się, że jest to raczej stosunkowo bezpieczne.

Mam nadzieję że bezpieczne , bo jak bym wyszedł i nie wrócił do siebie to przyjde do ciebie i zrobie ci awanture ;D jakieś 3 lata temu bawiłem się w czakry , a w tym roku się oczyszczałem jajkiem bo miałem złą energie ;) Zawsze się muszę w coś wpakować ;)

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

niezalezna
niezalezna
  19 stycznia 2017
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: są wynikiem


Zmian i uszkodzeń genomu na wskutek szczepień często zanieczyszczonymi (pochodzenia zwierzęcego) szczepionkami. Stad zwiększona liczba zachorowań na nowotwory

Dr Ozimek: "Zaburzenia w obrębie genów mogą prowadzić do wielu chorób. Najgorsze jest to, że mogą to być zarówno dzikie wirusy z otoczenia, jak i te pochodzące ze szczepionek, w tym te, którymi zanieczyszczone jest wiele szczepionek…."Szczepionki powstają zwykle w wielu procesach w których używane są różne linie komórkowe (małpie, ludzkie, czasem inne), pożywki (surowica cielęca), enzymy (świńska trypsyna) i różne związki chemiczne (formaldehyd, polisorbat 80, tiomersal, wodorowęglan aluminium, fosforan aluminium i inne).Stąd zwiększona w ostatnim okresie liczba zachorowań na nowotwory
GRADEK83
GRADEK83
  19 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Do włosów i ciała polecam olej konopny :D

Miałem szampon ale jakos rewelacji nie odczuwałem :D
GRADEK83
GRADEK83
  19 stycznia 2017
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: Wtedy muszę wyjść z siebie

Podróżne astralne to trochę niebezpiecznie tak przebywać duchem poza ciałem w tym czasie jakiś demon może cię opętać i co zrobisz wtedy nie ma to tamto lepiej trzymaj się ciała zwłaszcza.... :ziober2:
fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  19 stycznia 2017

Ale ciała astralnego ;D

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  19 stycznia 2017
fristajla
fristajla: Mam nadzieję że bezpieczne , bo jak bym wyszedł i nie wrócił do siebie to przyjde do ciebie i zrobie ci awanture ;D

Zatem mocno trzymam kciuki by Ci się udało :D
Podejmujesz wyzwanie?
fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  19 stycznia 2017
Eldim
Eldim: Zatem mocno trzymam kciuki by Ci się udało :D

Ale na pewno nie teraz , zaraz uciekam do pracy. Tak jak w cześniej mówiłem , to muszę wiedzą się nakarmić w internecie na ten temat . Ale dziękuję ;D

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.