Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 stycznia 2017 (pierwszy post)

jak tylko potraficie obrazac , a od facetow wymagacie by zachowywał sie jak piesek ,tylko wam słodził i był na zawołanie robiac wszystko co zechcecie , a najlepiej dawał kase i zabierał na wycieczki , bron boże by miał swoje zdanie i cenił zyciowe wartosci , takie jak szczerosc bezpośredniość itd :) wiec nie ma co sie dziwic ze facecu tak zaczynają was traktować ... żygac sie chce tymi wszystkimi młodymi mamuśkami , najpierw imprezujecie , bawicie się zdradzacie , nie szanujecie zadnych wartości , później zachodzicie w ciąże za rogiem na dyskotece czy tam innym melanżu luz z chlopakiem waszego pokroju , (to sobie juz bądźcie z tymi tatuskami waszego pokroju ) ale nie nagle sie wam oczka otwierają i szukacie kogos wartościowego na kim możecie polecac i kto zaakceptuje wasze dziecko, haha smieszne - jesteście traktowane tak jak na to wiekszosc życia pracowałyście ...a to ze pare miesięcy gracie porzadne dziewczyny to i tak nic nie zmieni bo jestescie zepsute od srodka i ,i tak to z was predzej czy później wyjdzie :)

niezalezna
niezalezna
  10 lutego 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: jak tylko potraficie obrazac , a od facetow wymagacie by zachowywał sie jak piesek ,tylko wam słodził i był na zawołanie robiac wszystko co zechcecie , a najlepiej dawał kase i zabierał na wycieczki , bron boże by miał swoje zdanie i cenił zyciowe wartosci , takie jak szczerosc bezpośredniość itd :) wiec nie ma co sie dziwic ze facecu tak zaczynają was traktować ... żygac sie chce tymi wszystkimi młodymi mamuśkami , najpierw imprezujecie , bawicie się zdradzacie , nie szanujecie zadnych wartości , później zachodzicie w ciąże za rogiem na dyskotece czy tam innym melanżu luz z chlopakiem waszego pokroju , (to sobie juz bądźcie z tymi tatuskami waszego pokroju ) ale nie nagle sie wam oczka otwierają i szukacie kogos wartościowego na kim możecie polecac i kto zaakceptuje wasze dziecko, haha smieszne - jesteście traktowane tak jak na to wiekszosc życia pracowałyście ...a to ze pare miesięcy gracie porzadne dziewczyny to i tak nic nie zmieni bo jestescie zepsute od srodka i ,i tak to z was predzej czy później wyjdzie :)


Tak, tak Dareczku, to kobieta powinna zapracować na ciebie, zabrać cię na wycieczkę, kupić ci ferrari z pozłacanym silnikiem a ty powinieneś tylko siedzieć w łaźni, pojeździć na łyżwach, pograć w kręgle i pohuśtać się czasami na huśtawce a czasami na niej i jeszcze powinna być zadowolona z tego, że w ogóle jesteś i chcesz oddychać d83dde02 .... że też wcześniej te złe, wredne, pyskate baby na to nie wpadały :))
niezalezna
niezalezna
  10 lutego 2017

Ferdek Kiepski nam się trafił :D Z jego wykształceniem nie ma pracy w żadnym sektorze gospodarczym w PL. Lata tylko jak przysłowiowy "kot za pęcherzem" i szuka dziury w dziurze :D Najlepiej gdyby go wybrali na prezydenta i dali mu BOR do noszenia lektyki z jego szanownym d***kiem

Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  10 lutego 2017

Bzdury piszecie , usunąłem informacje dotyczące.mojego statusu ,firmy , samochodów by nie przyciągać hien ,ale jak widzę dla takich prostaczek jak nie mam na profilu swojej firmy , fajnego auta to już myślicie że człowiek jest nikim ,śmiech i nic więcej ,tym właśnie pokazujecie jakim jesteście prostackami i jak bardzo jesteście zepsute , a jak przychodzi co do czego to na randce zawsze facet musi was sponsorować bo nawet nie macie w sobie odrobiny godności własnej by za siebie zapłacić ( nie mówię tu o kawie czy drinku) ... Ostatnio jak byłem z taką laleczką w restauracji i zaczęła zamawiać sorbety ,z ptysiami ,śmietaną i inne przystawki ,gdzie Ja byłem przy soku ,bo to pierwsze spotkanie , więc kultura by wymagała się zachowywać jak człowiek a nie wieprz , to po prostu poszlem ,niby do toalety zapłaciłem za siebie , i podeszłam do niej po swoje rzeczy i podziękowałem za jej czas ,tym samym mówiąc że nic z tego nie będzie ,odeszlem do swojego autka ... Ona zastygła w szoku z łyżką sorbetu i śmietaną na wargach z rozdziabionym pyszczkiem , piękny nie zapomniany widok :) i takie jesteście pięknie rozmawiacie , jeszcze ładniejsze bajeczki cisniecie , a przyjdzie co do czego to wychodzi wasze zepsucie i ukryte intencje ...Więc skończ cisnąć kity jakie to jesteście super , bo najbardziej czuć zepsute owoce ...

Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  10 lutego 2017

Pozatym nie masz nawet zdjęcia ci znaczy że jesteś brzydka a każda brzydka na osłodę , przyjęła stanowisko takie że skoro nie została obdarzona urodą to spewnoscią jest mega inteligentna ... Ale niestety to nie ma żadnego związku ,bo piszesz po prostu pierdoły ,niczym nie poparte , ja omawiam przykłady z życia wzięte , a zresztą jak byś była fajna to by jakiś facet się tobą zainteresował ale widocznie nikt z tobą nie wytrzymuje , więc zamiast wylewać tu swoją flustracje popracuj nad sobą byś była lepszym człowiekiem ...

Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  10 lutego 2017

Wiem że narażamy się na krytykę ze strony dziewczyn lekkich obyczajów bez zasad i zepsutych , bo tylko takich dziewczyn się to tyczy i to właśnie wy najbardziej się burzycie , mam nadzieję że zastanowić się nad sobą i nabierzecie pozytywnych ogolnospolecznych zasad i wartości , bo jak na razie jesteście zepsutymi , egoistkami ... A później stawiacie głupkowate tezy że faceci nienawidzą kobiet , co jest bzdurą , po prostu jak zobaczymy że macie niecne zamiary to odwdzieczamy się wam tym samym wykorzystując was pierwsi ... A że nigdy kasy nie macie to robimy to w inny sposób , wet za wet ... A teraz zadanie sobie pytanie kto jest po prowoderem tych wszystkich nieprzyjemnych sytuacji między kobietami a mężczyznami ... Dziękuję ale tu już nie wracam ... Pa

niezalezna
niezalezna
  10 lutego 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
DarekRiddle
DarekRiddle: Bzdury piszecie , usunąłem informacje dotyczące.mojego statusu ,firmy , samochodów by nie przyciągać hien ,ale jak widzę dla takich prostaczek jak nie mam na profilu swojej firmy , fajnego auta to już myślicie że człowiek jest nikim ,śmiech i nic więcej ,tym właśnie pokazujecie jakim jesteście prostackami i jak bardzo jesteście zepsute , a jak przychodzi co do czego to na randce zawsze facet musi was sponsorować bo nawet nie macie w sobie odrobiny godności własnej by za siebie zapłacić ( nie mówię tu o kawie czy drinku) ... Ostatnio jak byłem z taką laleczką w restauracji i zaczęła zamawiać sorbety ,z ptysiami ,śmietaną i inne przystawki ,gdzie Ja byłem przy soku ,bo to pierwsze spotkanie , więc kultura by wymagała się zachowywać jak człowiek a nie wieprz , to po prostu poszlem ,niby do toalety zapłaciłem za siebie , i podeszłam do niej po swoje rzeczy i podziękowałem za jej czas ,tym samym mówiąc że nic z tego nie będzie ,odeszlem do swojego autka ... Ona zastygła w szoku z łyżką sorbetu i śmietaną na wargach z rozdziabionym pyszczkiem , piękny nie zapomniany widok :) i takie jesteście pięknie rozmawiacie , jeszcze ładniejsze bajeczki cisniecie , a przyjdzie co do czego to wychodzi wasze zepsucie i ukryte intencje ...Więc skończ cisnąć kity jakie to jesteście super , bo najbardziej czuć zepsute owoce ...


No to żeś mi zrobił wieczór hahaha Facet zaprasza kobietę na randkę i każe jej za nią zapłacić. Może jeszcze za ciebie powinna zapłacić, bo ty jako ten nieziemsko bogaty biznesmen, zapomniałeś karty kredytowej a gotówki nigdy przy sobie nie nosisz hahahaha Faktycznie,biznesmen z ciebie pełną gębą :))) Faktycznie kobiety to prostaczki :)))) czego ja wymagam od prostaka? że zachowa się jak mężczyzna? O wielkie nieba co ja czytam. Człowieku nie przyznawaj się do tego, bo wstyd i hańba dla ciebie. A na marginesie, nigdy nie pozwalam za siebie płacić i zawsze, zawsze płacę osobiście swoje rachunki... wiesz dlaczego? by nie mieć czasami "długów wdzięczności" wobec takich jak np ty
niezalezna
niezalezna
  10 lutego 2017

tata nie dał na kebaba, to wypił tylko soczek i poszedł do domu hahahha ależ było romantycznie wow :))))normalnie ze śmiechu nie mogę się podnieść

niezalezna
niezalezna
  10 lutego 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: . A że nigdy kasy nie macie to robimy to w inny sposób , wet za wet ..


A ty niby masz hahaha co mi dasz jak za ciebie zapłacę? twojego wyświechtanego penisa nie chce więc co masz mi do zaoferowania?? chyba tylko swoją tępą głowę :))
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  10 lutego 2017
niezalezna
niezalezna: DarekRiddle: Bzdury piszecie , usunąłem informacje dotyczące.mojego statusu ,firmy , samochodów by nie przyciągać hien ,ale jak widzę dla takich prostaczek jak nie mam na profilu swojej firmy , fajnego auta to już myślicie że człowiek jest nikim ,śmiech i nic więcej ,tym właśnie pokazujecie jakim jesteście prostackami i jak bardzo jesteście zepsute , a jak przychodzi co do czego to na randce zawsze facet musi was sponsorować bo nawet nie macie w sobie odrobiny godności własnej by za siebie zapłacić ( nie mówię tu o kawie czy drinku) ... Ostatnio jak byłem z taką laleczką w restauracji i zaczęła zamawiać sorbety ,z ptysiami ,śmietaną i inne przystawki ,gdzie Ja byłem przy soku ,bo to pierwsze spotkanie , więc kultura by wymagała się zachowywać jak człowiek a nie wieprz , to po prostu poszlem ,niby do toalety zapłaciłem za siebie , i podeszłam do niej po swoje rzeczy i podziękowałem za jej czas ,tym samym mówiąc że nic z tego nie będzie ,odeszlem do swojego autka ... Ona zastygła w szoku z łyżką sorbetu i śmietaną na wargach z rozdziabionym pyszczkiem , piękny nie zapomniany widok :) i takie jesteście pięknie rozmawiacie , jeszcze ładniejsze bajeczki cisniecie , a przyjdzie co do czego to wychodzi wasze zepsucie i ukryte intencje ...Więc skończ cisnąć kity jakie to jesteście super , bo najbardziej czuć zepsute owoce ... No to żeś mi zrobił wieczór hahaha Facet zaprasza kobietę na randkę i każe jej za nią zapłacić. Może jeszcze za ciebie powinna zapłacić, bo ty jako ten nieziemsko bogaty biznesmen, zapomniałeś karty kredytowej a gotówki nigdy przy sobie nie nosisz hahahaha Faktycznie,biznesmen z ciebie pełną gębą :))) Faktycznie kobiety to prostaczki :)))) czego ja wymagam od prostaka? że zachowa się jak mężczyzna? O wielkie nieba co ja czytam. Człowieku nie przyznawaj się do tego, bo wstyd i hańba dla ciebie. A na marginesie, nigdy nie pozwalam za siebie płacić i zawsze, zawsze płacę osobiście swoje rachunki... wiesz dlaczego? by nie mieć czasami "długów wdzięczności" wobec takich jak np ty


CZYLI PRZYZNAJESZ MI RACJE ZE NA PIERWSZEJ RANDCE ,JAK NIE WIEM CZY BĘDĘ MIEĆ OCHOTĘ NA ZNAJOMOŚĆ Z DZIEWCZYNĄ A NABIJA DUŻY RACHUNEK TO POWINNA ZA SIEBIE PŁACIĆ. wiec nie wiem co co napisałaś tą całą resztę bzdur do tego , chyba tylko po to by pokazać jak bardzo ci zal dupę ściska ze nikt cie nigdzie nie zaprasza
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  10 lutego 2017
niezalezna
niezalezna: tata nie dał na kebaba, to wypił tylko soczek i poszedł do domu hahahha ależ było romantycznie wow :))))normalnie ze śmiechu nie mogę się podnieść


pisałem o restauracji ,tuku
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  11 lutego 2017
niezalezna
niezalezna: DarekRiddle: . A że nigdy kasy nie macie to robimy to w inny sposób , wet za wet ..A ty niby masz hahaha co mi dasz jak za ciebie zapłacę? twojego wyświechtanego penisa nie chce więc co masz mi do zaoferowania?? chyba tylko swoją tępą głowę :))


Ty masz 41 lat , siedzisz z tego co widać całymi dniami na portalach społecznościowych ,jestes spasiona ,bez kondycji aparycji i figury , trolujesz wszystko i wszystkich ,wręcz widać jak krzyczysz i zrobisz wszytko by tylko zwrócić na siebie uwagę by z tobą ktoś porozmawiał , bo na co dzień nie masz do kogo gęby otworzyć bo wszyscy się od ciebie odwrócili ,przez chamski sposób twojego bycia ,zamknęłaś się w sobie ,popadłaś w depresje i utopiłaś się w słodyczach bo to najprostszy antydepresant ale co za tym idzie jeszcze bardziej przytyłaś i takie koło zamknięte , wychodzisz tylko do sklepu bo musisz a tam popadasz w jeszcze większą frustracje bo ludzie na twój widok z obrzydzeniem odwracają wzrok , więc pewnie jesteś na rencie z powodu problemow psychicznych a jedyną ulgę daje ci obrażanie innych bo wtedy zapominasz o swoim cierpieniu , a najlepiej się czujesz obrażając fajnych facetów bo to twoje niespełnione marzenie i próbujesz ich poniżać by później sobie wmawiać ... ,,jestem sama i jest świetnie bo faceci są tacy źli itd "... ale jak wyłączasz kompa i gasną światła to w łóżko tylko słychać twój płacz i szloch za losem jaki cię spotkał , za samotnością i ciepła bratniej duszy ...ale pamiętaj ze masz to i wyłącznie na swoje życzenie ,bo tak właśnie kończą zepsute kobiety bez zasad moralnych i szacunku dla drogiego .
niezalezna
niezalezna
  11 lutego 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: pisałem o restauracji ,tuku


ta, ta, ta o "hell's kitchen" żebyś jeszcze był tak przystojny jak szef "amaro" to może bym się na ciebie skusiła hahaha wiem wiem, teraz będziesz buszował po internecie i szukał co to i kto to taki hahaha jakbyś je tam zabrał, to musiałyby się dostosować do sytuacji i miejsca, a jak je zabierasz do byle jakiej tac- budy i oczekujesz "damy z piórkiem" to chyba ci się w głowie coś popsuło
niezalezna
niezalezna
  11 lutego 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: CZYLI PRZYZNAJESZ MI RACJE ZE NA PIERWSZEJ RANDCE ,JAK NIE WIEM CZY BĘDĘ MIEĆ OCHOTĘ NA ZNAJOMOŚĆ Z DZIEWCZYNĄ A NABIJA DUŻY RACHUNEK TO POWINNA ZA SIEBIE PŁACIĆ. wiec nie wiem co co napisałaś tą całą resztę bzdur do tego , chyba tylko po to by pokazać jak bardzo ci zal dupę ściska ze nikt cie nigdzie nie zaprasza


A tego to nie wiem, bo ja bym ci nie pozwoliła zapłacić nawet za moją wodę sodową hahaha bo i tak nie byłoby cię na nią stać
niezalezna
niezalezna
  11 lutego 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
DarekRiddle
DarekRiddle: Ty masz 41 lat ,


Dokładnie to ja mam lat 14 d83dde03 chłopcze, widać jak pracuje twój umysł i skąd czerpiesz wiedzę hihihihi



A swoją drogą, to ty jeszcze nie widziałeś"ostrej jazdy" fotka to i tak ugrzeczniona forma hahaha
niezalezna
niezalezna
  11 lutego 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

jak to pisał mój "miszcz" im lepszy troling to więcej tego napier......dolą i co rusz okazuje się że miał racje hahahaha i jak mu nie wierzyć? a gdzie się podział ten "pan" od kredytów? bierze ślub? Dużo szczęścia mu życzę i mam nadzieję że dłuuuuugo tutaj nie wróci d83dde03 a ty musisz popracować nie tylko nad swoją pisownią, ale i wyglądem, bo z majtkami na łbie nie przejdziesz nawet przez eliminacje hihihih

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.