styka51
styka51
  31 stycznia 2013 (pierwszy post)

Witam ;)

Tutaj możemy nabijać o nowościach kulinarnych, o jedzonkach, wymieniać się poglądami ;)
Nabijamy o jedzeniu, jego przygotowaniu, różnicach w smakach oraz o naszej wymarzonej kuchni etc.


Zapraszam serdecznie!

Mrukas
Mrukas
  31 stycznia 2013
styka51
styka51: Witam ;) Tutaj możemy nabijać o nowościach kulinarnych, o jedzonkach, wymieniać się poglądami ;) Nabijamy o jedzeniu, jego przygotowaniu, różnicach w smakach oraz o naszej wymarzonej kuchni etc.Zapraszam serdecznie!

Nie lubie nowości kulinarnych... Schabowy naszczęście jeszcze nie umarł.
SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  1 lutego 2013

nie pisac,ten temat nie ma homologacji od FP

styka51
styka51
  1 lutego 2013

Marcin! Ludzi odstraszasz ;C

Abaddon
Abaddon
  1 lutego 2013
styka51
styka51: Tutaj możemy napisać o nowych ościach kulinarnych, o wędzonkach, wymieniać się glonami ;)

Smycz, o co Ci chodzi? :zabawa:
Czy ten temat to tak ogólnie do nabijki wszelakiej, czy jednak cza się czymać kulinarii? :P
Abaddon
Abaddon
  1 lutego 2013
styka51
styka51: Nabij do jamy gębowej jedzenie, ego gotowe, różnice cech w smakach oraz o naszej wysmażonej kuchni etc.

Jeszcze to i spadam :P Co złego to nie ja ;D :bye:
styka51
styka51
  1 lutego 2013
Abaddon
Abaddon: Smycz, o co Ci chodzi? Czy ten temat to tak ogólnie do nabijki wszelakiej, czy jednak cza się czymać kulinarii? :P

Tańce, hulanki, swawole... o tak:

Abaddon
Abaddon
  1 lutego 2013

:szuka: Nie widzi Cię ;>
A stół staropolski to jest? Czy taki niby nasz, ale jednak szwedzki? :ziober2:

styka51
styka51
  1 lutego 2013
Abaddon
Abaddon: A stół staropolski to jest? Czy taki niby nasz, ale jednak szwedzki?

No właśnie też kiedyś nad tym rozkminiałam;p
Strzecha fajna, szynka też, chleb zazwyczaj własny, smalec, bimber :D No ale jednak trzeba stać przy tym;p
Abaddon
Abaddon
  1 lutego 2013

Szukałem fot gdzie żre cokolwiek, ale po ostatnim wymuszonym formacie nie mam nic na dyskach :/ Stycz, zapodaj skaner to wrzucę jakieś bekowce xD

styka51
styka51: No właśnie też kiedyś nad tym rozkminiałam;p

Efekt tego był taki że...2754
styka51
styka51: Strzecha fajna, szynka też, chleb zazwyczaj własny, smalec, bimber :D No ale jednak trzeba stać przy tym;p

Nie powiększałem zdjęcia, czy dobrze widzę że jest tam Żywiec?
W tej beczułce po prawej stronie (tuż nad nią żarło antywampirowe xD ) chyba ogórasy kiszone :P
styka51
styka51: Strzecha fajna

Jaka strzecha, taka z niej uciecha ;) Nudzi się mię, wrzuć coś do komentowania jeszcze xD
Alensztajn
Alensztajn
  1 lutego 2013
Abaddon
Abaddon: Nudzi się mię
Tobie się nudzi? :D
Mrukas
Mrukas
  1 lutego 2013
styka51
styka51: Witam ;) Tutaj możemy nabijać o nowościach kulinarnych, o jedzonkach, wymieniać się poglądami ;) Nabijamy o jedzeniu, jego przygotowaniu, różnicach w smakach oraz o naszej wymarzonej kuchni etc.Zapraszam serdecznie!


Może to i nie nowość ale golonka gotowana ,podpiekana duszona w piwie , piwo czosnek. cebula i musztarda do tego chrupkie pieczywo plus zimna wódeczka ewentualnie piwo? Nie ma lepszej na świecie niż kuchnia Polska, A bardziej serio to ryby , najlepszy wędzony okoń oczywiscie też z wódeczką.
styka51
styka51
  2 lutego 2013
Abaddon
Abaddon: Szukałem fot gdzie żre cokolwiek, ale po ostatnim wymuszonym formacie nie mam nic na dyskach :/ Stycz, zapodaj skaner to wrzucę jakieś bekowce xD

Szukam :d




Abaddon
Abaddon: Efekt tego był taki że...


Musiałam się napić;p

Abaddon
Abaddon: Nie powiększałem zdjęcia, czy dobrze widzę że jest tam Żywiec? W tej beczułce po prawej stronie (tuż nad nią żarło antywampirowe xD ) chyba ogórasy kiszone :P

Nie wiem;p to nie moje zdjęcia ;p
Abaddon
Abaddon
  2 lutego 2013
styka51
styka51: Musiałam się napić;p

:rotfl:
Widać właśnie :D
Pamiętam jak swego czasu była z tą wódą afera, coś nie tak z "jakością" jej, sprzedawanej na promach, w plastikowych butelkach :P
Na drugim zdjęciu to jest..karpatka? Strzał bo trochę fota jakościowo niedopracowana :P Czyżby kam z lapcia?
Co jest na talerzy tego uśmiechniętego Pana? Coś kwadratowego..hmm..grzanka otoczona w czymś? :P Twoje dania? ;>
(chyba mu nie smakowało ;D, Ty na swoim już nic nie masz) xD
Konto usunięte
Konto usunięte: Tobie się nudzi? :D

Nie dasz wiary..czasami ;D

Od się dodam że jestem po śniadaniu :) Nie ma to jak kawa i dymek do niej xD Pychotka :zakochany:
Alensztajn
Alensztajn
  2 lutego 2013
Abaddon
Abaddon: Nie dasz wiary..czasami ;D
To niedobrze.. d83dde28 :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.