styka51
styka51
  31 stycznia 2013 (pierwszy post)

Witam ;)

Tutaj możemy nabijać o nowościach kulinarnych, o jedzonkach, wymieniać się poglądami ;)
Nabijamy o jedzeniu, jego przygotowaniu, różnicach w smakach oraz o naszej wymarzonej kuchni etc.


Zapraszam serdecznie!

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  2 marca 2013
styka51
styka51: Red bull i wódka, to zabójstwo jest


tequila 2 shoty, vodka jeden shot tylko i red bull.

zabojstwo to picie bez umiaru. a raczej samobojstwo :rotfl:
styka51
styka51: Nie piłam nigdy, ale jeśli smakuje podobnie do desperadosa, to nie przemawia do mnie


zero podobienstwa
tequila to mocny spiryt, desperados to sikacz ala piwo. zero zwiazku
p.s. to moze jeszcze zrobicie temat "co sobie ostatnio kupiles/as zwiazanego z kulinariami?". Wiesz, kilo cukru, 10 jajek :zabawa:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  3 marca 2013

czy whisky mozna pic z cola czy jednak to jest jawne pedalstwo?

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  3 marca 2013

Można pić z colą, to normalny rodzaj drinka przecież :-)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  3 marca 2013

często widzi się samców alfa,którzy piją czystą whisky

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  3 marca 2013

Nie sadzę by to, co kto pije miało wpływ na bycie samcem alfa. Są pewne gatunki whisky, których nie powinno się pić z colą ze względu na ekskluzywność i oryginalność ich smaku (np. te, które są pojedynczo rozlewane i whisky w każdej butelce smakuje inaczej). Wtedy jest to profanacja trunku, nie mniej jednak nie widzę związku miedzy samcem alfa a sposobem picia alkoholu. Tu bardziej widać gentlemena, czy osobę która sie na tym zna.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

styka51
styka51
  3 marca 2013
massacre
massacre: tequila 2 shoty, vodka jeden shot tylko i red bull.


Za dużo eksperymentów, ja prosta, drink też ma być prosty:lol:
massacre
massacre: p.s. to moze jeszcze zrobicie temat "co sobie ostatnio kupiles/as zwiazanego z kulinariami?". Wiesz, kilo cukru, 10 jajek


Hahahaha, śmieszne :ninja:

Tego dzialu chyba nie da się rozbujać ;p
Konto usunięte
Konto usunięte: czy whisky mozna pic z cola czy jednak to jest jawne pedalstwo?


Wczoraj moja babcia i mój tata pili z colą :zabawa:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  30 marca 2013

Kiedyś pytałam się Was o barwniki spożywcze, postanowiłam kupić kilka kolorów, dwa dziś użyłam do babki, oto efekt:



Babka nadgryziona przez moją osobę, ale widać ładnie kolory, a i barwniki nie zmieniają smaku, akurat nie te ;D.

:ziober2:
styka51
styka51
  30 marca 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Babka nadgryziona przez moją osobę, ale widać ładnie kolory, a i barwniki nie zmieniają smaku, akurat nie te ;D.


A kupowałaś w proszku czy w płynie?
Bo jak miałam w płynie, to słabo barwiły...
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  31 marca 2013
styka51
styka51: A kupowałaś w proszku czy w płynie? Bo jak miałam w płynie, to słabo barwiły


W proszku. Na Allegro mnóstwo jest aukcji z barwnikami, ja wybrałam takie, które są pakowane do małych plastikowych słoiczków, bo nie wyobrażam sobie tego trzymać w woreczku, zwłaszcza, że cholernie brudzą wszystko ;D. Paluchy mam do dziś niebieskie, a próbowałam je doczyścić wszystkim dostepnym w domu ;D. Chyba tylko rozpuszczalnikiem puszczą, ale do warsztatu nie chciało mi sie schodzić ;D.

No, i kupiłam słoiczki pakowane po 5g, gdzie na aukcji jest napisane, że to 5g może zabarwić 120 litrów płynu przykładowo. W sumie nie spodziewałam się aż tak intensywnych kolorów, wiadomo że w necie zdjęcia ciast wyglądają jak mocno nasycona tęcza, ale sądziłam, że jakiś program do obróbki zdjęć zadziałał, teraz wiem że raczej nie ;D.

Ostatnio gotowałam ryż na obiad i dosypałam szczyptę zielonego barwnika, też wyszedł super kolor ;D.

W maju będziemy spirytus rozrabiać na moją imprezę urodzinową, coś czuję, że zrobię kolorowe wódki :mrgreen:.

Jakbyś chciała zamawiać na Allegro, to niech Cię nie zwiodą komentarze typu, że sprzedawca pomylił kolory ;D. Bo w przypadku moich barwników to niebieski wychodzi z proszku fioletowego, zielony ze złotego ;D. A ludzie, którzy się o to plują, po prostu nie użyli jeszcze barwnika i nie wiedzą że tak może być, że kolor proszku nie odpowiada kolorowi barwienia ;D.
:ziober2:
agoosiaaa
agoosiaaa
  5 kwietnia 2013

Wydaje mi się ze to dobre miejsce na moje pytanie, w końcu po części jest o gotowaniu :rotfl: a wiec: Wiecie może czym najlepiej usunąć tłuszcz z plastiku /teflonu? Bo się kompletnie na tym nie znam :) Z góry dzięki, za wszystkie odpowiedzi :)

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  4 lipca 2013

dziś światowy dzień hot-doga i mleka 261d :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Johnson
Johnson
  2 sierpnia 2013

a gdzie ten ktory sobie swoje posty lajkowal?

GRADEK83
GRADEK83
  21 listopada 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Ketchup Hellmanns ma nowy korek :ziober2:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  4 stycznia 2014

Może ktoś przez pomyłkę wejdzie i coś doradzi... Mam łatwe zadanie, mianowicie chcę zrobić pieczone ziemniaki tzw. talarki. Robiłem je miliony razy, ale chętnie wysłucham jak wy je robicie, może jakiś tajny składnik czy coś ?! :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Piixiie
Posty: 3283 (po ~73 znaków)
Reputacja: -78 | BluzgometrTM: 56
Piixiie
  26 września 2014
NuTiiiiii
NuTiiiiii: jak wy robicie

Ja uwielbiam smażone na patelni,z dużą ilością czosnku,kiełbaski i majeranku 263a
Yes,we can!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.