mmaryja
mmaryja
  7 listopada 2012 (pierwszy post)

podobno najważniejszy posiłek dnia.
a jak u was wygląda śniadanie?
celebrujecie te chwile czy raczej jecie byle co, byle jak, byle jak najszybciej?
miło widziane zdjęcia i pomysły na ciekawe śniadanie:)

mmaryja
mmaryja
  8 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: mam dosyć szukania ubrań w dziale dziecięcym

ja akurat bardzo to cenię;) z tym, że ciężko mi dostać coś na mój wzrost, więc spodnie odpadają, ale za to legginsy często są idealne.
a swoją drogą, nigdy nie miałam takiej sytuacji, że byłam zmuszona iść na dział dziecięcy bo xs było za duże, a w najgorszym okresie swego życia ważyłam 52kg.
Abaddon
Abaddon
  8 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: a jak u was wygląda śniadanie?

Nie jadam śniadań.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 listopada 2012

bułki z pieczenią z łososia :mniam:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Earth
Earth
  9 listopada 2012

Herbatniki korzenne z mlekiem. :ninja:

JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  9 listopada 2012

Rogal Marciński plus sok pomidorowy : P

asexualna
asexualna
  9 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: a jak u was wygląda śniadanie? celebrujecie te chwile czy raczej jecie byle co, byle jak, byle jak najszybciej?

W dzień powszedni nie mam czasu na śniadanie, musiałabym godzine wcześniej wstawać, bo musze łykać leki na czczo i później jeszcze czekać.
W weekend jadam zazwyczaj jakiegoś omleta, albo kanapkę. Nie powiem żebym to jakoś szczególnie celebrowała.
oOZyxak0o
oOZyxak0o
  10 listopada 2012

nie jedza sniadania bo chca schudnac bo za ciezko im zrobic te 40 przysiadow dziennie i zjesc normalny posilek nie czaje tych polek...
na sniadanie jajecznica,kanapki z szynka serem ogorkiem lub kombinowane,omlety,zapiekanki

pijana
pijana
  10 listopada 2012

A kto tu napisał, że nie je, bo chce schudnąć ? :zonk:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  11 listopada 2012

wolne od pracy to jajecznica na wypasie poszła

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 listopada 2012

musli ciskam, czasem dla zdrowotności a nie ciągle tosty :P

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.