mmaryja
mmaryja
  7 listopada 2012 (pierwszy post)

podobno najważniejszy posiłek dnia.
a jak u was wygląda śniadanie?
celebrujecie te chwile czy raczej jecie byle co, byle jak, byle jak najszybciej?
miło widziane zdjęcia i pomysły na ciekawe śniadanie:)

agoosiaaa
agoosiaaa
  7 listopada 2012

no zresztą :zabawa:

Kameleon
Kameleon
  7 listopada 2012

Moja ocena piersi nie ogranicza się jedynie do małe średnie duże... Nie jestem płytki. :zabawa:

Wiertlo92
Posty: 935 (po ~153 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 0
Wiertlo92
  7 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: jak można z rana jeść słodycze


"słodycze" mocno powiedziane :ziober2: tylko jedną princesskę, a słodycze podnoszą poziom cukru czyli zyjesz :mrgreen:

"I dream I'm floating on the surface of my own life, watching it unfold."

agoosiaaa
agoosiaaa
  7 listopada 2012
:rotfl: :rotfl:
agoosiaaa
agoosiaaa
  7 listopada 2012

jest mnóstwo rzeczy, które podnoszą poziom cukru, np. chleb.

Kameleon
Kameleon
  7 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: jest mnóstwo rzeczy, które podnoszą poziom cukru, np. chleb.

Cukrzyca :zabawa:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: podobno najważniejszy posiłek dnia. a jak u was wygląda śniadanie? celebrujecie te chwile czy raczej jecie byle co, byle jak, byle jak najszybciej?

W pracy zazwyczaj kanapki, które sobie wcześniej przygotuje. Do tego jabłko, jogurt.
Jak mam wolne to ciekawsze pomysły, jest czas na parówki, jajka sadzone, jajecznicę, musli.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  7 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: a jak u was wygląda śniadanie? celebrujecie te chwile czy raczej jecie byle co, byle jak, byle jak najszybciej?


Od jakiegoś czasu zawsze jem śniadanie. Jest, to zazwyczaj jakiś ciemny, graham, wieloziarnisty lub orkiszowy chleb/bułka z margaryną, serem zółtym, polędwicą z kurczaka, jajkiem i różnymi warzywami. Zdarza się też mleko/jogurt z musli, tortille z warzywami. W weekend lubię zjeść jajko na miękko z grzankami, jakieś tosty, jajecznicę na parze z odrobiną masła. Lubię zjeść też twarożek (z sera białego krojonego) z jogurtem/śmietaną, papryką, rzodkiewką,ogórkiem, szczypiorkiem. Do śniadania obowiązkowo herbata z cytryną ewentualnie kakao.
gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  7 listopada 2012

Przypomniało mi się, że czasem lubię zjeść tosty francuskie tzw. chleb w jajku :D ale tylko i wyłącznie na ostro z ketchupem :)

Letal
Letal
  7 listopada 2012

czarna kawa + 2 papierosy tak wygląda moje codzienne śniadanie od ładnych lat.

Kameleon
Kameleon
  7 listopada 2012

Też lubię specjały francuskie. Mamy coś wspólnego263a

JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  7 listopada 2012

Staram się ostatnio jadać jakiś posiłek w ciągu tych 2 godzin po przebudzeniu. Zazwyczaj jakaś kanapka/jogurt z musli do tego owoc.

styka51
styka51
  8 listopada 2012

Ciężko jest mi jeść śniadanie. Kiedyś próbowałam jeść o 7, przed wyjściem do szkoły, ale mdliło mnie strasznie i odpuściłam. Teraz pierwszy posiłek jem około 10.
Jak jestem na uczelni, to wiadomo, kanapka z jakimś serkiem/wędliną jak jest sezon, to z warzywami. Jogurt często się zdarzy, serek wiejski, banan czy jabłko, o:D
Jak jestem w domu i w weekendy, to jakaś jajecznica, jajka na miękko, naleśniki :D

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  8 listopada 2012

a dziś niby światowy dzień zdrowego/dobrego śniadania
a ja bułki z pasztetem z papryką i pomidorami :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

madzia2143
madzia2143
  8 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba lepiej ujowo wyglądać niż wciskać w siebie byle co;)

mam dosyć szukania ubrań w dziale dziecięcym :ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.