styka51
styka51
  15 sierpnia 2012 (pierwszy post)

..jadłam/jadłem:

Witam!

W tym temacie prezentujemy/przedstawiamy/opisujemy to co dziś zjedliśmy na obiad.Możemy wrzucać zdjęcia i przepisy. Na pewno będzie do swoistego rodzaju baza pomysłów na dobry smaczny i zdarzy się, że tani obiad.
Więc zaczynamy:

Mój dzisiejszy obiad to:



Kotlet schabowy z ziemniakami + ogórki kiszone(zdjęcie z neta)


Pozdrawiam i życze smacznego ;)
Abaddon
Abaddon
  29 stycznia 2013
styka51
styka51: Grzybowa za 2,50 :d

Ta w 3 minuty? :woot:
Rosół, choć moim zdaniem nie należy on do obiadu. Pochlipie człek tego nawet sporo, nawciąga makaronu a i tak po około godzinie czuje niedosyt.
NieznosnaWiedzma
NieznosnaWiedzma
  29 stycznia 2013
Abaddon
Abaddon: Pochlipie człek tego nawet sporo, nawciąga makaronu a i tak po około godzinie czuje niedosyt.


:piwo:

zupa ogórkowa, fasolka po bretońsku. Dopycham się pączkami :mrgreen:
Babsy
Babsy
  29 stycznia 2013

jajecznica z cebula, teraz mi sie odbija ;/

Abaddon
Abaddon
  29 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: zupa ogórkowa

Tuż po pomidorowej na ryżu, następna ulubiona :)

Konto usunięte
Konto usunięte: fasolka po bretońsku

Również dobre danie, tylko te gazy później są nawet dla mnie straszne :ssh:
NieznosnaWiedzma
NieznosnaWiedzma
  29 stycznia 2013
Abaddon
Abaddon: Tuż po pomidorowej na ryżu, następna ulubiona :)


zgadzam się w 100% :piwo:

Abaddon
Abaddon: Również dobre danie, tylko te gazy później są nawet dla mnie straszne


Nie znoszę fasoli.. Dlatego wyjadam wszystko oprócz niej :mrgreen:
pijana
pijana
  29 stycznia 2013

Grillowane piersi, ananas marynowany w sosie sojowym, sałata lodowa, pomidor, frytki

styka51
styka51
  30 stycznia 2013
Abaddon
Abaddon: Ta w 3 minuty?


Nieee. na stołówce z legitymacją studencką ;)
Abaddon
Abaddon
  30 stycznia 2013
styka51
styka51: Nieee. na stołówce z legitymacją studencką ;)

Teraz sobie przypomniałem, że Ty pisałaś kiedyś o schabowym również tanim, nie żylastym itd.
pijana
pijana
  30 stycznia 2013

Kurczak w cieście kokosowym z ryżem i surówką

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Kurczak w cieście kokosowym z ryżem i surówką


Lubie to d83ddc4d

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

styka51
styka51
  30 stycznia 2013
Abaddon
Abaddon: Teraz sobie przypomniałem, że Ty pisałaś kiedyś o schabowym również tanim, nie żylastym itd.

A drugie danie 7,50 :pavarotti:

Dziś żurek.
pijana
pijana
  30 stycznia 2013
massacre
massacre: Lubie to

Boski jest i kosztuje jedyne 15 zł XD
mmaryja
mmaryja
  30 stycznia 2013
styka51
styka51:

nikt nie przebije politechniki warszawskiej i zuponów - zupa za 1zł(pierwsze 80), później w normalnej cenie, a jest dobra. ostatnio nawet dostałam 'na brzuch'
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 365
Kiniowska
  30 stycznia 2013
Earth
Earth: No to pomusz prosze, bo ja pomysłów nie mam :D


Kurde... teraz się tak zastanawiam i wszystko co bym brała, to sprowadza się do ryżu, makaronu albo naleśników. Nie wiem, czy mam pisać dalej... :rotfl:

Earth
Earth: Makaron i ryż ratunkiem każdego obiadu. :D No zabawa z obrabianiem kurczaka jest fu :C A i Ci powiem, że kiedyś miałam czerstwą bułkę, to ją namoczyłam w jajku i bułce tartej i usmażyłam to smakowała jak kotlet prawie. :D


Hahaha!!! :rotfl: Przypomniało mi się, jak kiedyś na internecie widziałam filmik, jak kawałek... tektury ktoś przygotował w ten właśnie sposób i zrobił w jajo jakąs tam osobę. Chyba zeżarła, nie pamiętam. :rotfl:

A ten sposób oczywiście znam z autopsji (nie ten z tekturą, ten Twój :D) - jak nie dam rady zjeść chleba czy bułek, a robią się czerstwe, to bach w jajo, na patelnię i omnomnom. :)

Earth
Earth: Owszem, Dilmah jest spoko. Np mam porównanie do karmelowej piramidek i do karmelowej dilmaha, oczywiscie ta druga wygrywa. ;))


U siebie to takiej nawet nie widziałam. :D Chociaż może i Dilmah był, ale jakoś automatycznie nie zwracam uwagi na herbaty inne niż te z kombinacjami owocowymi.

Ogólnie te herbaty wygrywają. Piłam je wcześniej, ale nie zwracałam uwagi na etykietki, więc taki poważny "kontakt" miałam z nimi jak dostałam w malutkiej paczuszce kilka różnych smaków. Od tamtej pory zaczęłam kupować, próbować no i tak zostało. :)

W szafce w domu i znalazłam Dilmah imbirowo-miodowy albo imbirowo-cytrynowy. Śmierdzi strasznie, drapie w gardło, ale korci mnie spróbować. :D

styka51
styka51: Mój dzisiejszy obiad to:


Ogórkowa i kopytka z masełkiem i bułką tartą.

Domku, witaj. :zakochany:

Jaka dupa, nie widać pierwszego posta w temacie, tak jak kiedyś... :zonk:
agoosiaaa
agoosiaaa
  30 stycznia 2013

Pierogi mama robila :zakochany: