styka51
styka51
  15 sierpnia 2012 (pierwszy post)

..jadłam/jadłem:

Witam!

W tym temacie prezentujemy/przedstawiamy/opisujemy to co dziś zjedliśmy na obiad.Możemy wrzucać zdjęcia i przepisy. Na pewno będzie do swoistego rodzaju baza pomysłów na dobry smaczny i zdarzy się, że tani obiad.
Więc zaczynamy:

Mój dzisiejszy obiad to:



Kotlet schabowy z ziemniakami + ogórki kiszone(zdjęcie z neta)


Pozdrawiam i życze smacznego ;)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 lutego 2013

Wczoraj i dzis piersi z kurczaka z mlodym szpinakiem, mlodym porem i groszkiem, i do tego zapiekanka ziemniaczana

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 343
Kiniowska
  11 lutego 2013

Karkówka w sosie musztardowym pieczona z jabłkami.

pijana
pijana
  11 lutego 2013

Sushi
znaki

agoosiaaa
agoosiaaa
  12 lutego 2013

wczoraj lazania + frytki
dzis jeszcze nie wiadomo :)

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: wczoraj lazania


z Tesco? :ziober2: ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  12 lutego 2013
massacre
massacre: z Tesco?


:rotfl:
nie, ''bawilam'' sie z farszem :rotfl:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 lutego 2013

Dzisiaj mamy w Anglii Pancakes Day, więc oczywistą oczywistością bedą: A po nich zamiast dać sobie w pysk, trzy godziny kardio. Szczęśliwego Dnia Naleśnika :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: nie, ''bawilam'' sie z farszem

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  13 lutego 2013

wykrywam na zdjeciu groznego starbucksa! :mrgreen:

dzis jak sie zbiore to beda nalesniki :D

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 lutego 2013

Właśnie, oficjalnie gardze Starbucksem za podatki i częściej bywam w Costa... Ale tej herbacie nie mogę się oprzeć, taka sprzedajna jestem :rotfl: Wczoraj na fejsie wszystkie koleżanki miały foty z naleśnikami... Od samego rana... Musiałam zrobić, bo młody by mi nie wybaczył ;D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  13 lutego 2013
massacre
massacre: Właśnie, oficjalnie gardze Starbucksem za podatki i częściej bywam w Costa... Ale tej herbacie nie mogę się oprzeć, taka sprzedajna jestem


:rotfl:
ja w miescie mam tylko coste i nero, wiec jak chodze to do costy, ale do espresso musze miec ze starbucksa, bo mi bardziej podchodzi niz ta z costy :D
massacre
massacre: Wczoraj na fejsie wszystkie koleżanki miały foty z naleśnikami... Od samego rana... Musiałam zrobić, bo młody by mi nie wybaczył ;D


:rotfl: moj tez co zobaczy to chce :rotfl:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: moj tez co zobaczy to chce


wez, te dzieci... :rotfl:
najgorzej jak jestesmy w trasie i widzi zolte M...

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  13 lutego 2013
massacre
massacre: wez, te dzieci...


:rotfl:
massacre
massacre: najgorzej jak jestesmy w trasie i widzi zolte M...


moj na szczescie nie jarzy jeszcze co to :mrgreen:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: moj na szczescie nie jarzy jeszcze co to


strzez go przed tym gownem jak najdluzej :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 343
Kiniowska
  13 lutego 2013

Kotlety rybne z nadzieniem serowym + ziemniaki + sałatka ogórkowa.