ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  14 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Jajecznica, chyba najprostsze danie świata, ale każdy z nas robi ją według własnego przepisu. Ja zazwyczaj robię taką klasyczną, smażoną na maśle, z solą, pieprzem. Jeśli chodzi o dodatki których używam to są to pomidory, papryka, wędlina, cebula, grzyby, żółty ser, szczypiorek, boczek. Zawsze jajecznicę jem z majonezem, choć wiem,że dla niektórych to dziwne. Słyszałem o jedzeniu jajecznicy z ketchupem, ale z kolei dla mnie to dziwna opcja.
Więc proste pytanie: Jaka jest Wasza ulubiona jajecznica ? Z jakimi dodatkami ? Z ilu jaj ?
Z czym ją podajecie( ketchup , majonez, sos czosnkowy, a może nic?)

sylwik
sylwik
  18 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Więc proste pytanie: Jaka jest Wasza ulubiona jajecznica ? Z jakimi dodatkami ? Z ilu jaj ?

dzisiaj robilam na boczku, z cebulka slodka i czosnkiem:zakochany:
jak mam robie z pieczarkami tez.
nie wyobrazam sobie wkladania ogorkow czy pomidorow, one maja byc surowe:mrgreen:
zazwyczaj 3 jajka.
a, i lubie przekroic bulke i napakowac do srodka jajecznicy:ninja:
z bigosem czy wszelkimi potrawkami mam tak samo.
marta0859
marta0859
  21 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaka jest Wasza ulubiona jajecznica ? Z jakimi dodatkami ? Z ilu jaj ?

Koniecznie musi być z szynką, innej nie lubię, i szynka jako dodatek mi wystarczy.
Kilka razy jadłam z grzybami i nigdy więcej.
Zawsze robię z dwóch jajek, więcej bym nie zjadła.

Konto usunięte
Konto usunięte: Z czym ją podajecie( ketchup , majonez, sos czosnkowy, a może nic?)

Bez niczego albo z kromką chleba.
Sebuch
Sebuch
  21 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kilka razy jadłam z grzybami i nigdy więcej.

z kurkami jest dobra ;>
Gothiclady
Gothiclady
  22 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Więc proste pytanie: Jaka jest Wasza ulubiona jajecznica ? Z jakimi dodatkami ? Z ilu jaj ?


4 jajka, sól, pieprz i obowiązkowo duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo szczypioru (ten gruby, to się chyba zwie cebulka :D)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.