voiceontheradio
voiceontheradio
  9 kwietnia 2011 (pierwszy post)


z jakimi potrawami/słodyczami kojarzy Wam się dzieciństwo?

czy mamy ograniczały Wam słodycze, chipsy i inne niezdrowe smakołyki?
DomesticGoddess
DomesticGoddess
  10 kwietnia 2011
Undertaker
Undertaker: Manhattany są tylko w kubełkach

O, no to w ogóle jestem zielona :rotfl:
Zadziora
Zadziora
  10 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jest, w tym roku ma byc wielka reaktywacja Frugo :)

Ciekawe :) Lubiłam białe frugo :)
Paulina
Posty: 2768 (po ~117 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 59
Paulina
  11 kwietnia 2011
Zadziora
Zadziora: FejkiemJestem: jest, w tym roku ma byc wielka reaktywacja Frugo :) Ciekawe :) Lubiłam białe frugo :)

Ja też białe najbardziej. I słyszałam o tym, że mają wrócić na rynek.
Sensi
Sensi
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: z jakimi potrawami/słodyczami kojarzy Wam się dzieciństwo? czy mamy ograniczały Wam słodycze, chipsy i inne niezdrowe smakołyki?
Jeśli chodzi o potrawy to rosół, pomidorowa z ryżem, bigos, leczo, kolet schabowy z buraczkami. :zakochany: To mi póki co przychodzi tylko na myśl.
Jeśli chodzi o słodycze, hm, Kinder niespodzianka to chyba najbardziej. Milky Way też. I Mamba. O.

Nie. Nigdy mi nie ograniczała, wręcz przeciwnie. Zawsze nagrodą było coś słodkiego. Wszystkie lekcje porobione (na następny dzień tylko!), pokój posprzątany... Zawsze coś słodkiego wtedy mi dawała, nigdy mi niczego nie ograniczała. Znaczy Coca-Colę, ale w końcu wybaczyła i zaniechała, bo zorientowała się, że do Dziadka chodzę. :D A to przez Dziadka się moje uzależnienie od Coca-Coli zaczęło. Ha, i trwa do dzisiaj.
styka51
styka51
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: z jakimi potrawami/słodyczami kojarzy Wam się dzieciństwo?

Kurde... ziemniaki pieczone w ognisku, na to kawałek masełka i soli, kiełbasa ale taka prawdziwa, prawdziwa. Kruszanki - cudo ! Kasza manna z syropem malinowym, zupa wiśniowa. Chleb z masłem z pobliskiej mleczarni ( pamiętam jak z dziadkiem mleko tam zawoziłam ^^) a na to pomidor z babcinej szklarni :zakochany: Lody bambino i kaktus, takie wyciskane wodne. Szyszki ryżowe w karmelu, kinder niespodzianki, no i bobofruty ( kiedyś tańsze były ;c). Vibowit wyżerany z saszetki.
pijana
pijana
  11 kwietnia 2011
styka51
styka51: Szyszki ryżowe w karmelu

Czasem chodzę do jednej z podstawówek w mieście i wykupuję je dzieciakom :napalony:
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  12 kwietnia 2011

Wiele ich było.
Między innymi wspomniane wcześniej

gumy turbo, gumy donald, frugo, magic stars, lody lulek, draże korsarz, mleko w tubce, kwasne gumy,

plus pamiętam jeszcze napoje dla dzieci w plastykowych butelkach w kształcie misia, w kształcie walca od razu z plastykową przezroczysta rurką, giętką, wychodzącą z butelki, niemieckie czekoladki biedronki z papierowymi nóżkami, cukierki pudrowe, lodowe niemieckie cukierki

+ trójkątne "skrawki" będące wafelkami od wykrajanych torcików wedlowskich, w torebkach kupowane w Wedlu :zakochany:

Sebuch
Sebuch
  13 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: z jakimi potrawami/słodyczami kojarzy Wam się dzieciństwo? czy mamy ograniczały Wam słodycze, chipsy i inne niezdrowe smakołyki?

z kinder jajami :D
oj były ograniczenia :and:
Hana25
Hana25
  13 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: z jakimi potrawami/słodyczami kojarzy Wam się dzieciństwo?

Star foods, gumy turbo, wafelki kukuruku, smak czekoladopodobny, oranżada, vibovit

Konto usunięte
Konto usunięte: czy mamy ograniczały Wam słodycze, chipsy i inne niezdrowe smakołyki?

Oczywiście słodycze były tylko raz w tygodniu w soboty.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.