voiceontheradio
voiceontheradio
  9 kwietnia 2011 (pierwszy post)


z jakimi potrawami/słodyczami kojarzy Wam się dzieciństwo?

czy mamy ograniczały Wam słodycze, chipsy i inne niezdrowe smakołyki?
Undertaker
Undertaker
  9 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wyrazaj się na przyszłość bardziej jasno.



Konto usunięte
Konto usunięte: no przecież kiedyś jego program był normalny, kulinarny, a teraz jeździ tylko i opowiada o regionalnym jedzeniu, czasem ugotuję jakieś gówno które nie stało nawet koło jedzenia i tyle.

Zrobił kiedyś jakiś gulasz popularny w Edenburgu, a moja ciotka mieszkająca tam 20 lat nigdy o nim nie słyszała :rotfl:
Zadziora
Zadziora
  9 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: z jakimi potrawami/słodyczami kojarzy Wam się dzieciństwo?

oooo pamiętam te gwiazdeczki :mniam:!!

Z dzieciństwa pamiętam gumy turbo, lizaki "truskawki" z gumą z środku, lody dynamit i te małe pączuszki, które do dziś uwielbiam :D

Konto usunięte
Konto usunięte: czy mamy ograniczały Wam słodycze, chipsy i inne niezdrowe smakołyki?

Nigdy dużo ich nie jadłam. Moja mama mnie rozpieszczała, bo piekła ciasta, robiła lody w specjalnej maszynie, budynie- raczej żywiła nas i uczyła, że własne jest lepsze :) Od małego byłam łasuch :ziober2:
voiceontheradio
voiceontheradio
  9 kwietnia 2011
Undertaker
Undertaker: Zrobił kiedyś jakiś gulasz popularny w Edenburgu, a moja ciotka mieszkająca tam 20 lat nigdy o nim nie słyszała


najczęściej to tylko je, a nie gotuję.
dla mnie on jest taki flejowaty, jego gotowanie jest takie dziwne, staroświeckie, nie jest innowacyjnym kucharzem, nie wiem czemu takich ludzi pokazują w telewizji.
asexualna
asexualna
  9 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: z jakimi potrawami/słodyczami kojarzy Wam się dzieciństwo?

Grzebień z pobliskiej piekarni. Do dzisiaj kupuję z sentymentu.
Undertaker
Undertaker
  9 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dla mnie on jest taki flejowaty, jego gotowanie jest takie dziwne, staroświeckie, nie jest innowacyjnym kucharzem, nie wiem czemu takich ludzi pokazują w telewizji.

Ja też lubię tego z kuchni.tv szefa kuchni z Australii co lata po całym świecie, i oczywiście Gordona Ramseya :D
voiceontheradio
voiceontheradio
  9 kwietnia 2011
Undertaker
Undertaker: Ja też lubię tego z kuchni.tv szefa kuchni z Australii co lata po całym świecie, i oczywiście Gordona Ramseya :D

och gordon. :zabawa:
oglądam wszystkie programy z nim.
dzisiaj na tlc leciał.
Undertaker
Undertaker
  9 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: och gordon.

Jak bardzo Gesllera go kopiuje :rotfl:
voiceontheradio
voiceontheradio
  9 kwietnia 2011
Undertaker
Undertaker: Jak bardzo Gesllera go kopiuje

fakt
trochę żenujące są jej zachowania
jaki kraj taki ramsay.
asexualna
asexualna
  9 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: fakt trochę żenujące są jej zachowania jaki kraj taki ramsay.

A ja nie lubię Ramsaya.
voiceontheradio
voiceontheradio
  9 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A ja nie lubię Ramsaya.

bo wolisz gessler i pierwszo miłość
Undertaker
Undertaker
  9 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bo wolisz gessler i pierwszo miłość

Potwierdzone info :rotfl:
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  9 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: z jakimi potrawami/słodyczami kojarzy Wam się dzieciństwo?

Kinder niespodzianka, guma Turbo i Donald, lody Bambino, kanapka z masłem i solą lub z szynką ( wtedy szynka smakowała jak szynka ), pomidorowa i rosół ale z kluskami robionymi przez moją mamę a nie kupnym makaronem, kluski leniwe, chałwa, oranżada, Vibowit wyjadany z torebeczki :mrgreen:, taki napój w foliowej torebeczce co się słomką przebijało i piło, Milky Way też jadłam, gwiazdki bardzo lubiłam :tak: Jeszcze pewnie coś by się znalazło ale nie mogę sobie przypomnieć... :mrgreen:
marta0859
marta0859
  9 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: z jakimi potrawami/słodyczami kojarzy Wam się dzieciństwo?

Gwiazdki Milky Way to jest to, co mi zapadło najbardziej w pamięć ze słodyczy, pamiętam jeszcze jakieś tam lody w kształcie takich małych kulek, nie pamiętam jak to się nazywało, ale codziennie w lato na placu bez tych lodów się nie obeszło.
aha, jeszcze uwielbiałam 3 bity. ale teraz mam wrażenie że nie są już tak dobre jak kiedyś. ogólnie teraz słodyczy jem bardzo mało, kiedyś wpieprzałam wszystko.
a z obiadów nigdy nie zapomnę zupy z jajkiem i marchewką, dziś jak o tym słyszę to mi niedobrze na samą myśl i zastanawiam się, jak mogłam to jeść :D a za czasów zerówki i początkowych klas szkoły podstawowej jadłam to niemalże codziennie.
tak to mniej więcej wygląda :ble:
Zadziora
Zadziora
  9 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Grzebień z pobliskiej piekarni.

Nigdy nie jadłam z czego to?:D
agoosiaaa
agoosiaaa
  9 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: teraz jest lepszy dostęp do słodyczy, może dlatego.

nie, to nie dlatego. po prostu uwaza, ze zadaniem matki jest wpoic dzieku dobre nawyki zywieniowe, a zadaniem babci rozpieszczac.
zreszta w sumie dobrze dla mnie, lubie wlasnie wazywa/owoce i zdrowe jedzenie bardziej niz wiekszosc badziewi sprzedawanych w sklepach, a slodyczy czy fast foodow nie jadam praktycznie - a przypuszczam ze jakbym byla od malego upychana slodyczami to bym sie do teraz nimi zajadala, juz nie wspominajac nawet jakim sloniem bym byla :ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.