niewczi
niewczi
  19 października 2011 (pierwszy post)
Witam wszystkich. Jutro zamierzam kupić sobie jakąś lustrzankę. Jestem zupelną amatorką jednaak z ambicjami na coś więcej. Jak na razie mam totalny mentlik w głowie i szczerze mówiąc mała wiedzę ( kiedyś trzeba przecież zacząć) Więc jeśli można, prosiłabym byści doradzili, wytlumaczyli a nie co jak co wymądrzali się i krytykowali. Tak więc: mój aparat chciałabym przeznaczyć głownie do fotografowania Makro i portrety, a także te "zwykle" zdjęcia. Jakie parametry taki aparat musiałby mieć? Na co mam zwrócić uwagę przy zakupie? I jaki aparat polecacie ? ( cena ok 2000 zł ) Myślę tez o późniejszym zakupie obiektywów tych bardziej profesjonalnych, dobrze by wiec było by te byly w miare tanie a takze dostepne.

Dzisiaj wpadły mi w oko: Canon1100d , Canon EOS 100k , SONY DSLRA200w : co o nich myślicie?
BezimiennaxM
BezimiennaxM
  21 listopada 2011

Ja wybrałam sony a500 porównywalny do nikona d90 a to już wyższa klasa zdjęć,
polecam też poszukiwania w lombardach można znaleźć okazje za śmieszną sumę tak jak ja swoje szkło ;)

Izabelcia99
Izabelcia99
  23 listopada 2011

Ja swoje szkło kupiłam przeszukując strony internetowe, głównie szukając promocji. Jeśli jesteś amatorką to w sumie wszystkie aparaty mają podobne właściwości, jesli masz zamiary na coś więcej... to nie żałuj kasy, bo wkrótce odczujesz braki słabego sprzętu! Polecam stronę http://www.mixelectronics.pl/lustrzanki_cyfrowe

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.