Veronika
Veronika
  21 czerwca 2010 (pierwszy post)

Heyy! Mam zamiar kupić sobie lustrzanke taką dla amatorów na początki z fotografowaniem ;P

Mam trochę ograniczony budżet i znalazłam 3 aparaty w odpowiednim dziale cenowym: canon eos 1000d , nikon d3000, sony dsl a230 lub a330

Który z nich mógłby być odpowiedni i najlepszy z powyżej wymienionych?

Pozdrawiam.

spioch
spioch
  23 czerwca 2010
Veronika
Veronika: dopiero zaczynam zabawę z fotografią


A jak się bawisz z fotografią ? Układacie klocki stawiacie babeczki ?

( jak mnie wpienia jak ktoś łączy : "zaczynam zabawę z fotografią" oraz "lustrzanka"
91kasia
91kasia
  25 czerwca 2010
Flo
Flo: ja startowałam z lustra, mając zerowe pojęcie o fotografii, na złe mi wyszło?

ja też zaczełam od lustrzanki, kompletuje teraz sprzet i chodze na kurs fotograficzny, po którym widze efekty, czytam poradniki...

Są tu tacy, którzy radzili mi zostawić fotografię i zając się czymś innym, ale ja jednak chcę spróbować. Chyba nie jest ze mna tak źle skoro przy wywoływaniu zdjęć dlugoletni fotograf powiedział mi że moje zdjęcia sa dobre kompozycyjnie, ciekawe i podobaja mu się.

Jeżeli ktoś jest zdeterminowany i wie czego chce- to mu się to uda, nawet jeśli początki nie wrożą niczego dobrego
Zadziora
wpis jest ukryty
spioch
spioch
  25 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja też zaczełam od lustrzanki, kompletuje teraz sprzet i chodze na kurs fotograficzny, po którym widze efekty, czytam poradniki... Są tu tacy, którzy radzili mi zostawić fotografię i zając się czymś innym, ale ja jednak chcę spróbować. Chyba nie jest ze mna tak źle skoro przy wywoływaniu zdjęć dlugoletni fotograf powiedział mi że moje zdjęcia sa dobre kompozycyjnie, ciekawe i podobaja mu się. Jeżeli ktoś jest zdeterminowany i wie czego chce- to mu się to uda, nawet jeśli początki nie wrożą niczego dobrego


Odstaw całkowicie albo bierz tylko ćwiartkę :lol:
91kasia
91kasia
  26 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Odstaw całkowicie albo bierz tylko ćwiartkę

nie... bo fajnie jest :mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.