redeyess
redeyess
  26 lutego 2010 (pierwszy post)

a właściwie.. która lepsza:
canon eos 450d
czy
nikon d3000?
bardziej jestem za tym pierwszym, ale chciałabym kupić ją poniżej 2 tys z kitem, może jakieś sprawdzone strony internetowe mają tańsze aparaty niż w sklepie?

pozdrawiam (;

Flo
Flo
  5 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: i za jaką cenę i w jakim stanie?

bdb stan, body z gripem za 1300zł
redeyess
redeyess
  5 marca 2010
Flo
Flo: bdb stan, body z gripem za 1300zł

oo, to ładna cena.. niezłego masz farta :-P
spioch
spioch
  6 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Flo:bdb stan, body z gripem za 1300zł oo, to ładna cena.. niezłego masz farta :-P

Nie ma farta tylko kupila w porzadym miejscu. Na tamtym forum ludzie sie szanuja Nie ma kretaczy jak na allegro Bubli nikt nie sprzedaje bo wstyd przed userami. Za drobny zwrotslowny bez dyskusji ban Poziom wiedzy wysoki.Nawet wydaja kalendarz co roku ze zdjeciami uzytkownikow Jak kupisz od idioty z allegro to na cuda nie licz... bedzie prawie razy xxx i zajezdzony jak kon przy plugu. Jak uzywka to albo ryzyko albo sprawdzenie przed zakupem i zaufany czlowiek
redeyess
redeyess
  6 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ma farta tylko kupila w porzadym miejscu. Na tamtym forum ludzie sie szanuja Nie ma kretaczy jak na allegro Bubli nikt nie sprzedaje bo wstyd przed userami. Za drobny zwrotslowny bez dyskusji ban Poziom wiedzy wysoki.Nawet wydaja kalendarz co roku ze zdjeciami uzytkownikow Jak kupisz od idioty z allegro to na cuda nie licz... bedzie prawie razy xxx i zajezdzony jak kon przy plugu. Jak uzywka to albo ryzyko albo sprawdzenie przed zakupem i zaufany czlowiek

no oczywiście, ale ja na szczęście na allegro na jakiegoś krętacza też nie trafiłam, bo szczerze mówiąc to zwykle zamawiam buty, odżywki i takie tam.. ale mimo wszystko obawiałabym się zamawiać coś tak drogiego, bo nie wiadomo w jakim stanie to coś jest.. chyba, że użytkownik pochodził by z mojej okolicy to wtedy spotkałabym się, obejrzałabym, itp.. na tym forum jestem zielona, więc tam na pewno nic nie znajdę.. sprzedam kilka par butów, dozbieram i kupię coś lepszego.
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  6 marca 2010

najlepiej jak przez paypala sie kupuje(ebay) ten system potrafi niezle zdyscyplinowac sprzedajacego jakby cos bylo nie tak . Szkoda ze na allegro to niezbyt dziala

redeyess
redeyess
  6 marca 2010

a co sądzicie o canonie 400d?

animka
animka
  6 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: żeby to było takie proste..

to jest proste. każdy ma jakichś znajomych za granicą, jak nie to znajomi mają znajomych. wystarczy popytać-proste.
redeyess
redeyess
  6 marca 2010
animka
animka: to jest proste. każdy ma jakichś znajomych za granicą, jak nie to znajomi mają znajomych. wystarczy popytać-proste.

wolę dołożyć te kilka stów więcej niż dochodzić czy znajomi mają znajomych, etc..
animka
animka
  6 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ale mimo wszystko obawiałabym się zamawiać coś tak drogiego, bo nie wiadomo w jakim stanie to coś jest..

widzisz, ja zaryzykowałam i cieszę się moim nikonem do dziś. czasem trzeba zaryzykować, życie na tym polega..
teraz przymierzam się do szkła i też nie wiem, czy nie zaryzykuje ponownie, tyle, że ze szkłem to już trochę inaczej jest.
animka
animka
  6 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wolę dołożyć te kilka stów więcej niż dochodzić czy znajomi mają znajomych, etc..

twój wybór ;) zawsze zostanie tych kilka stów na szkło, no ale niektórzy wolą mieć podane wszystko na tacy i mieć mniej :)
Fieska
Fieska
  6 marca 2010
animka
animka: twój wybór ;) zawsze zostanie tych kilka stów na szkło, no ale niektórzy wolą mieć podane wszystko na tacy i mieć mniej :)


mówisz że za granicą sprzęt jest tańszy niż w Polsce?
mieszkam w DE i tu jest może coś taniej ale to może tylko o 100 zł nie więcej. a co do lustrzanek to kosztują tyle samo, tak samo jak szkła czy inny sprzęt.
animka
animka
  6 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: mówisz że za granicą sprzęt jest tańszy niż w Polsce?

tak, przynajmniej rok temu za sprzęt z USA zapłacić można było ok 500zł taniej, niż PL.
Nie wiem dokładnie, jak jest w DE, miałam zaledwie kilka ulotek z jakichś sklepów, także wielkiego porównania nie mam. No i nie wiem, jak jest na dzień dzisiejszy, mówię o sytuacji jaka była rok temu, ale myślę, że wiele w tej kwestii się nie zmieniło.
Fieska
Fieska
  6 marca 2010
animka
animka: tak, przynajmniej rok temu za sprzęt z USA zapłacić można było ok 500zł taniej, niż PL. Nie wiem dokładnie, jak jest w DE, miałam zaledwie kilka ulotek z jakichś sklepów, także wielkiego porównania nie mam. No i nie wiem, jak jest na dzień dzisiejszy, mówię o sytuacji jaka była rok temu, ale myślę, że wiele w tej kwestii się nie zmieniło.


w USA to może jest i taniej ale jeżeli policzysz podatek, który musisz zapłacić wychodzi na to samo.
animka
animka
  6 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: w USA to może jest i taniej ale jeżeli policzysz podatek, który musisz zapłacić wychodzi na to samo.

widocznie nie wychodzi, skoro wielu ludziom się to opłaca :)
redeyess
redeyess
  6 marca 2010
animka
animka: czasem trzeba zaryzykować, życie na tym polega..

zaryzykować 2 tys, a co tam.. przecież 2 tysiące po ulicy sobie biega. nie wiem jak Tobie, ale dla mnie jest to duża kwota i nie zamierzam ryzykować, wolę kupić coś pewnego, zapłacić drożej, ale wyjść na tym korzystnie.

animka
animka: no ale niektórzy wolą mieć podane wszystko na tacy i mieć mniej

a to, to niby do czego było?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.